De gerenommeerde Italiaanse arts Maurizio Brucchi, voormalig burgemeester van Teramo, heeft in een exclusief interview met Express.co.uk gezegd dat het aantal eurosceptici in Italië op dit moment stijgt.
Hij zei verder dat het land waarschijnlijk uit de EU zal stappen als de pandemie voorbij is.
“Wij Italianen voelen ons op dit moment niet Europeaan,” zei hij.
Italexit
“Op Facebook zie je ontzettend veel groepen en pagina’s die pleiten voor Italexit,” voegde hij toe. “Sommige daarvan hebben duizenden fans.”
“Ik ben er stellig van overtuigd dat de coronapandemie voor velen van ons een eyeopener is geweest,” zei dr. Brucchi.
“Op dit moment helpen China, [Rusland] en de Verenigde Staten ons. De Europese Unie helpt ons niet,” ging hij verder.
Belangrijk punt in de geschiedenis
“We hebben niets van de EU gekregen.”
Brucchi merkte op dat het coronavirus een belangrijk punt in de geschiedenis zal zijn. De EU zal onvermijdelijk veranderen, klonk het.
Compleet andere wereld
“Na de pandemie zal er een compleet andere wereld ontstaan,” zei hij. “Italië zal zich ongetwijfeld afvragen of het nog zin heeft om te blijven.”
“Ik ben net als vele anderen van mening dat we verder moeten kijken en ons buitenlandbeleid moeten richten op Azië en de VS. Zeker niet op Europa.”
[Express]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Duitse artsenpraktijk gesloten: personeel valt uit na vaccinatie
Europese crisis is niet alleen economisch, maar ook spiritueel
Werd de bemanning van Apollo 15 in de gaten gehouden door een UFO?
We zitten verstrikt in een web van leugens en bedrog. Historicus onthult in deze serie hoe je false flags kunt herkennen
Duitse advocate noemt lockdown ongrondwettig, en wordt opgenomen in psychiatrische inrichting
World Economic Forum: gasprijzen moeten nog hoger ‘om democratie te redden’
Stafmedewerker Capitool: “Het is een mythe dat Assad een dictator is”
Professor: ‘Bill Gates heeft wereldwijde gezondheid meer schade toegebracht dan wie ook’
Wist je dat Amerika sinds 2020 bijna 3500 bommen heeft gedropt in andere landen? Waar blijft de ophef?