Vorig jaar bracht onderzoeksplatform Argos aan het licht dat sadistisch ritueel kindermisbruik zonder enige twijfel ook in Nederland plaatsvindt. De Tweede Kamer heeft vervolgens een motie aangenomen om een onderzoek in te stellen naar de aard en omvang van dit afschuwelijke fenomeen.
De manier waarop dat onderzoek op dit moment plaatsvindt, is onacceptabel, vindt Kamerlid Gideon van Meijeren (FVD). Het onderzoek vindt namelijk plaats onder de totale controle van demissionair minister Grapperhaus van Justitie.
Dat terwijl vele slachtoffers onder meer hooggeplaatste ambtenaren van dat ministerie van Justitie beschuldigen. Zij kunnen dus onmogelijk vrijuit spreken voor een commissie die afhankelijk is van het ministerie van Justitie.
Het onafhankelijke onderzoek naar ritueel kindermisbruik wordt krampachtig geblokkeerd. De brandbrief van de slachtoffers is volledig genegeerd. Hiermee houdt de Kamer de hooggeplaatste ambtenaren bij Justitie een hand boven het hoofd. De waarheid wordt verdoezeld! #doofpot #FVD pic.twitter.com/Yg7QCzjNgT
— Forum voor Democratie (@fvdemocratie) December 7, 2021
Iets heel opmerkelijks
De slachtoffers dringen er dan ook op aan om het onderzoek volledig onafhankelijk van het ministerie te laten plaatsvinden. Van Meijeren heeft een motie ingediend om een nieuwe commissie te vormen. “Je zou verwachten dat niemand daar echt op tegen kan zijn.”
“Toch gebeurde er vlak voordat de motie vanmiddag hoofdelijk in stemming kwam iets heel opmerkelijks.” Kamerlid Lisa Westerveld (GroenLinks) zei namens een aantal partijen tegen de motie van FVD te stemmen omdat het instellen van een nieuwe, onafhankelijke commissie ‘vertragend werkt’, maar ook omdat de motie ‘geen oplossing biedt’.
Gedoemd te mislukken
“De redenen die zijn verzonnen om tegen mijn motie te kunnen stemmen, snijden totaal geen hout,” stelt Van Meijeren. Er gaat nu een onderzoekscommissie aan de slag die onder de totale macht van de minister van Justitie opereert.
“Dit is op voorhand al gedoemd te mislukken, dus ik betreur het heel erg dat de Kamer deze unieke kans heeft laten liggen,” zegt Van Meijeren. “Ik zal me blijven vastbijten in dit dossier en hier net zolang mee doorgaan totdat de onderste steen boven is en de slachtoffers eindelijk recht is gedaan.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Filmpje: Victoria Nuland geeft in feite toe dat ze vredesakkoord tussen Oekraïne en Rusland heeft gesaboteerd
Spoedeisende hulp dicht omdat medewerkers weigeren zich te laten vaccineren
“NASA-beelden tonen deur aan zonneoppervlak die wordt gebruikt door moederschepen”
De Europese digital ID: Wat is de rol van Nederland in dit angstaanjagende project?
Ollongren zorgt voor verbijstering: ‘Hoe kun je dit nou ’trots’ posten?’
Bouwwerk op bodem meer doet archeologen versteld staan
De demonisering van hennep
Neurochirurg krijgt spirituele ontwaking na bijna-doodervaring (video)
Fel verzet in België tegen coronapas: ‘Het ‘rijk der vrijheid’ wordt in dit land een coronadictatuur’