De Zuid-Afrikaanse onderzoeker en politicus Michael Tellinger heeft een nieuw programma op Gaia: Hidden Origins. “Eén van de populairste boeken op aarde, de Bijbel, vertelt ons dat er ooit reuzen waren op aarde,” zegt hij tijdens de allereerste aflevering. “Als je daar tijdens een gesprek over begint, gaan mensen vaak lachen en denken ze dat je een grapje maakt, maar toch staat de Bijbel vol met verwijzingen naar reuzen.”
Tellinger verwijst naar de nephilim in onder meer Numeri 13:33: “Ook zagen wij (de verspieders) daar de reuzen, Enakieten, die tot de reuzen behoren, en wij waren als sprinkhanen in onze eigen ogen en ook in hun ogen.”
Op verschillende plekken op aarde zouden reuzenskeletten zijn gevonden. Zo zouden in de kluizen van de Universiteit van Witwatersrand in Johannesburg botten worden bewaard van een reus die 3,5 meter lang was. De resten zouden in de jaren zestig in Namibië zijn gevonden door mijnwerkers. Ook het Amerikaanse Smithsonian Institute zou in de 19e eeuw al reuzenskeletten hebben ontdekt.
Bij de eerste uitzending schrijft Tellinger verder: “Alles wat ons verteld is over onze geschiedenis, is een leugen. De verhalen die onze samenleving zoals we die kennen hebben gevormd, zijn verzinsels van de overwinnaars van de vele oorlogen. Bewijzen die in oude teksten en op heilige vindplaatsen zijn gevonden laten een heel ander beeld zien.”
Bekijk de aflevering ‘Humanity’s Hidden Origins’ hieronder in zijn geheel:
[Gaia]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Aachboun: ‘Ik heb beslag gelegd op de woning van Rutte’
VIDEO: 9/11 Truth Movement eindelijk serieus genomen
Slachtoffers prikschade bezoeken (eindelijk) het ministerie van VWS en dit is hun schokkende relaas
Getuige UFO-landing Zimbabwe spreekt voor het eerst: “Plotseling stonden ze recht voor ons”
Professor: ‘Alle dictators passen altijd deze 4 trucs toe’
Statines kunnen hartziekten veroorzaken en verhogen kans op aderverkalking: “Mensen moeten ze niet meer slikken”
The New Reality Show – Johan Oldenkamp over de Piramiden van Gizeh
Walnoten gaan de strijd aan met de ziekte van Alzheimer
Deze viraal gaande toespraak van professor Stefan Homburg moet je gezien hebben