Buitenland

Kijk: Europarlementariër legt ten overstaan van het parlement de ware agenda bloot

Help door deze informatie met kennissen op je social netwerk te delen!

Ursula von der Leyen heeft in haar mission letter aan de schandalig afwezige Commissaris voor Landbouw verklaard dat hij de VN-duurzaamheidsdoelen moet realiseren. Hiermee wordt duidelijk dat de EU slechts een vazal is van de superrijken in de Verenigde Staten, die de VN-agenda bepalen, zei Europarlementslid Marcel de Graaff (FVD) in het Europees Parlement.

“Zoals Bill Gates, die de grootste grondbezitter van de Verenigde Staten is. De lokale boeren moeten van hun land gejaagd worden en moeten onteigend worden. De elite wil de grond in handen krijgen en hun mega-food hubs inrichten,” vervolgde De Graaff.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

(Video verwijderd? Klik hier...)

Macht over het volk

Wie de grond bezit, bezit de voedselproductie. En hierdoor komt de macht over het volk in handen van een elite, benadrukte de Europarlementariër.

Dit EU-beleid is antidemocratisch en daarom moet de EU stoppen met het terroriseren en onteigenen van lokale boeren, zei hij. “Stoppen met stikstofregels. Stoppen met die hele Green Deal. Omdat de macht bij het volk moet liggen. Dat is de basis van democratie.”

4.9 223 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je deze info goed?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

52 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
semper amici
semper amici
2 jaren geleden

Wanneer 1 vogeltje zingt is het nog geen zomer.

Ron L
Ron L
2 jaren geleden

En hij sprak de waarheid en niets anders dan de waarheid.

Marielle
Marielle
2 jaren geleden

Spot on, Marcus.

Dit is de KERN van het hele verhaal.

De rest wat de EU, WEF en verlengstukken vertellen is complete humbug.

ludo
ludo
2 jaren geleden

en ook hier luistert NIEMAND!!!

Joyce Ramgatie
Joyce Ramgatie
2 jaren geleden

Veel respect voor Marcel de Graaff ..

Crimineel Rutte’s beleid om kleine boeren failliet te laten gaan en de rest gedwongen uit te kopen, is in volle gang!

Gaat het volk Nederland redden ???

Joyce
Joyce
2 jaren geleden

En daar moet het volk die incompetente europese gevallen ca €200.000!!! per maand voor betalen? Er zitten op een paar uitzonderingen na vrnl wef hoeren!!

Marion
Marion
2 jaren geleden

Er is NIETS duurzaams aan het bij elkaar gelogen “duurzaamheids” programma.

Rose
Rose
2 jaren geleden

💪💪💪❤👍👍👍

Hugo
Hugo
2 jaren geleden

We horen steeds meer over de criminele daden van de EU. Wat opvalt is dat Hitler de oorlog heeft verloren, maar dat die andere Duitsers von der Leyen en KlauSSchwab pogen om dat recht te zetten. En wat opvalt dat er natuurlijk vrolijk door NSB partijen aan meegewerkt wordt. Laten wij samen met partijen als FVD, PVV en BVNL dat onkruid verdelgen.

Margie
Margie
2 jaren geleden

Marcel. Jij bent eerlijk. Er moeten veel meer bijkomen als jou. Jij ziet het echt. 💪💪💪💪💪👍👍👍👍👍

T,A
T,A
2 jaren geleden

Hugo de Jonge ziet ambitieus Leeuwarden – YouTube

hugo zei toen al dat er 1 mijoen extra huizen bi moeten jkomen en die kunnen niet allemaal aan de ranfstad gaan wonen

Wilbert thijsen
Wilbert thijsen
2 jaren geleden

Heldere woorden , maar wie stopt deze dictatuur . We hebben niets te zeggen , geen invloed op ons eigen leven , onze keuzes ,.. niets .

Jeff
Jeff
2 jaren geleden

Dank u wel meneer de Graaff … volgende graag.

NEXIT
NEXIT
2 jaren geleden

“EU slechts een vazal is van de superrijken in de Verenigde Staten”
Lijk mij duidelijk: Stoppen met huilie huilie en NEXIT

Lin
Lin
2 jaren geleden

Ik hoop dat de mensen nu eens gaan inzien dat wat nu vandaag de dag gebeurd een oorlog is, een oorlog tegen ons burgers. Inderdaad, Amerika ( via de EU ) wil de macht hebben over al het voedsel, zowel in de USA als Europa, en als zij dat hebben mogen wij dat alleen van hun kopen ( in zgn voedsel-dollars ) dus niet meer in de zgn Petro-dollars, en dit geldt ook voor alle zaaigoed. Eigenlijk alles wat te maken heeft met voeding komt in de handen van de USA. De USA wil en zal de macht ( die ze nog hebben – Putin en Xi hebben de USA al lelijk in een hoek gedreven ) behouden, maar dat zal nog alleen maar over Europa zijn. Afrika is ook al zo slim om zich bij de tegenpartij aan te sluiten net als India en Azië. Ik ben heel bang dat we een hele zware en ellendige tijd van voedselschaarste en hongersnood tegemoet gaan zien omdat de USA alles altijd weet kapot te maken.

HenryH
HenryH
2 jaren geleden

NEXIT..en wel direct….om nog enige vorm van vrijheid te behouden !

Lotus
Lotus
2 jaren geleden

Ik las daarnet een stukje dat het Europees Parlement donderdag een voorstel heeft goedgekeurd over a.s. AI- wet. Zoals het schenden van mensenrechten.

In het wetsvoorstel staat onder andere dat voor bepaalde systemen geen plaats is in Europa, zoals computersystemen die het gedrag van burgers analyseren.

Bits of Freedom
Civiele en sociale organisaties schijnt hiervoor hard voor te hebben gestreden.
Of het wat uitmaakt weet ik niet, maar goed ik meld het even.

Eleonora
Eleonora
2 jaren geleden

Ditzelfde geldt ook op het gebied van volksgezondheid. Nu dreigt de permanente pandemiewet en straks de macht van de WHO. Dus ja, Marcel de Graaff heeft ook hier gelijk, de coup is wereldwijd gaande en Ursula en consorten zijn de uitvoerende puppies. Maar het gaat wel over ONS, de burgers, dus moeten we ons, vreedzaam, weren.

klaas
klaas
2 jaren geleden

Tja, stoppen kunnen ze niet. Net zoals ik mijn hond niet kan leren lezen. Het onlicht moet gestopt worden anders gaan ze door totdat wij allen geruimd zijn. Het is makkelijk hun agenda te vinden. Echter het is zo erg dat mensen zeggen: ¨nee dat zullen ze nooit doen¨. Wel dus! We hebben met duivelse krachten te maken. De duivel haat de mens en wil de mens zo veel mogelijk laten lijden. Dat lukt hem perfect, de laatste tienduizenden jaren……..Maar zijn tijd raakt voorbij. De vraag is hoeveel deze gruwel nog met zich mee kan slepen. Wapen je met de waarheid omdat de waarheid en liefde, de echte waarheid, een zijn. Wie “oren” heeft die kan dit verstaan.

lkj
lkj
2 jaren geleden

Of je nu “aardappels” in Nederland kweekt of buiten Nederland (Oekraïne achtertuin van Europa, of op de landbouwgronden van wannabe dokter, Bill) de uitstoot van bestrijdingsmiddelen zal precies hetzelfde zijn en zelfs erger.
Meelprudukten gebakken met tarwe uit Oekraïne is niet te vreten! Het maagdarmkanaal raakt door de vele vele chemicaliën die erin zitten totaal van streek.

Mart
Mart
2 jaren geleden

En zo is het

Albatros
Albatros
2 jaren geleden

Je kunt het blijven herhalen en vertellen het heeft geen enkele zin.
Op de achtergrond gaat Black rock Oekraïne overnemen om het rijk van de chazaren op te richten.
Zou dit het land van het Noorden kunnen zijn?

sandra
sandra
2 jaren geleden

Stopt de corrupte kapitalisme anders er is geen democratie maar machtsmisbruik.

laura
laura
2 jaren geleden

You go Marcel!!! We hebben meer mensen als jou nodig!!!!!!!!! Alleen, de fucking MSM neemt dit niet op. Er zijn burgeronderzoeken over de corona-periode in Australie, Canada, zelfs in het Eur parlement was er een inquiry. Maar ook dat pikt de msm niet op. Wanneer barst die foute informatiebom es?
De media verzaakt haar taak als het kritisch bevragen van de macht, omdat ze er jammer genoeg deel van uitmaakt. Dit is al decennia lang ad gang. 9/11, de oorlog door de zgn wapons of mass destruction, …. the list goes on and on). De media herhaalde gewoon wat de machthebbers hen dicteerde. Het zijn diezelfde leugenachtige media die aan factchecks doen. Tegelijkertijd is de censuur van kracht en worden kritische burgers, wetenschappers, dokters, journalisten (FREE ASSANGE gvd) in de cel gezet, vermoord, ontslagen, weggezet als extreem whatever.
De volgende hoax waarvoor ze ons opsluiten zal nog indringender zijn dan de hel die we al 3 jaar meemaken.
Tijdens de covid-hoax zijn immers veel kritische mensen uit hun functie gezet en er zijn ja-knikkers in de plaats gekomen.

Jammer
Jammer
2 jaren geleden

Hij heeft absoluut gelijk hoor, maar niemand van het volk (ook de boeren niet) komen hier tegen in harde actie. En dat weet die E. U. maffioso maar al te goed, zij lachen ons gewoon uit.

H.R. van der Veen
H.R. van der Veen
2 jaren geleden

👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Rotterdammer
Rotterdammer
2 jaren geleden

Waarom kunnen wetten wel worden ingesteld maar nooit worden afgeschaft?

Wetten afschaffen en verdragen opzeggen!

Telvanni
Telvanni
2 jaren geleden

Goedendag zeg, wat is het plaatje groot en ingewikkeld om te begrijpen die Agenda2030, als ik het al thuis erover hebt kijken ze me al aan of ik niet van een of andere planeet ben, te ver van hun bed show en over tot de orde van de dag met hun wegkijkende ogen en gedrag. zelfs bij mij thuis merken ze dat er niets van klopt, merkbaar aan de vragen die ze nu aan mij beginnen te stellen, maar het antwoord die ik geef, lachen en kijken ze weg of ik gek ben, onbegonnen werk zucht. Het censorship industrial complex beheert dus alle censorship onder die Agenda2030, ongelooflijk allemaal en wat complex zit het in elkaar.

https://www.racket.news/p/report-on-the-censorship-industrial-74b

koddebeier
koddebeier
2 jaren geleden

NEXIT. !!!

Tom Poes.
Tom Poes.
2 jaren geleden

U heeft volkomen gelijk meneer de Graaff. U heeft mijn respect. Maar de lakeien van de USA, Soros, Gates, en de NWO, in de EUSSR hebben LAK aan uw terechte bezwaren. De Ellende Unie= onze ONDERGANG!

Joop Visser
Joop Visser
2 jaren geleden

Ik las ergens dat Charles, die met die grote oren, 1/6 van het aardoppervlak bezit.

Vlinder
Vlinder
2 jaren geleden

Top! Marcel respect,een van de weinigen met verstand van zaken.

Ursje
Ursje
2 jaren geleden

Stop die WEF ELITE duivels NEXIT weg uit de Boeren ont eigenaars en democratie vernietigers en Ursula von der leyen vazal van de Super rijken uit Amerika

Realist
Realist
2 jaren geleden

“Control the food, and you control the population, Control te enegry and you control nations.” Henry. Kissinger.
Quote van een van die control freaks.

Hans
Hans
2 jaren geleden

Ursula von der Leyen? wie is dat hebben we voor dat brainless mormel gestemd?
Hoe komt zon iemand op zo’ bestemming.
Zo te horen een Nazi en complete failure in alles wat ze toto nog toe heeft gedaan.!!

apyr
apyr
2 jaren geleden

Wie heeft dat wijf gekozen en waarom accepteren we haar

Jan B
Jan B
2 jaren geleden

Zowel de VS als de EU hebben historisch gezien een feodale basis: lijfeigenschap / slavernij. Alleen acties konden iets verbeteren (zonder de structuur te veranderen) en de oligarchie liet “democratie” toe zolang dat winstgevender was dan slavernij. Inmiddels weet iedereen dat er niet genoeg grondstoffen zijn voor om het even welke “groene economie” dus is de westerse oligarchie weer uit op lijfeigenschap. Nu in een moderne vorm, controle via de (schadelijk voor de gezondheid) mobiele netten waar de meerderheid aan verslaafd is.

Back to top button
52
0
We lezen graag je reactie!x