De Canadese oud-minister van Defensie Paul Hellyer zegt dat er een einde kan komen aan de problemen op aarde door de grote banken hun macht te ontnemen en vrije energie uit het universum te benutten.
De oud-politicus zorgde voor ophef door te zeggen dat hij in UFO’s gelooft. “Ze zijn net zo echt als de vliegtuigen die boven je hoofd vliegen,” vertelde hij aan de krant Ottawa Sun.
In zijn nieuwe boek The Money Mafia schrijft hij dat de wereldwijde economische onzekerheid is te wijten aan een ‘handvol’ grote banken die 95 procent incasseren van iedere dollar die ze uit het niets maken.
“We hanteren een systeem dat krankzinniger dan krankzinnig is,” zei Hellyer. “Dit systeem stelt banken in staat om dezelfde hoeveelheid geld 20 keer uit te lenen.”
De Canadese overheid mag wat hem betreft meer geld drukken, maar moet banken verplichten om meer geld in kas te hebben.
We kunnen volgens Hellyer een einde maken aan onze afhankelijkheid van fossiele brandstoffen door ‘de energie die overal in de kosmos aanwezig is’ te benutten. Mensen kunnen de motor van hun auto en hun cv-ketel vervangen door een klein apparaat dat de ‘exotische energie’ uit het universum benut, aldus Hellyer. Hij zei dat er een complot is van de banken om deze technologie weg te houden bij het volk.
In 2005 zei Hellyer openlijk dat hij samen met zijn vrouw een UFO had gezien en openstaat voor theorieën over intelligent leven op andere planeten.
Boek: The Money Mafia
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Rutte over Klaus Schwab die opschept hoe hij kabinetten penetreert: ‘Dat citaat zegt helemaal niks’
Trump verklaart oorlog aan Iran
Lavendel als alternatief voor schadelijke zonnebrandcrèmes
Schokkend nieuw bewijs: geen link tussen CO2 en temperatuur in de afgelopen 3 miljoen jaar
Luister zelf: Advocaat van Arno van Kessel maakt duidelijk wat er mankeert aan het ‘bewijs’ en waarom hij geen gevaar is
Hoe de Titanic ons het huidige economische systeem bracht (video)
In de VS komt nu naar buiten dat de (deep) staat de journalistiek heeft gekocht, in ons land gaat het nog een stap verder
UFO-scepsis is een soort religie met een agenda geworden. NASA-expert springt in de bres voor UFO-jagers
Walvis bedankt bevrijders met schitterende show (video)