In 2017 gaf Klaus Schwab, oprichter van het World Economic Forum, een lezing bij de Harvard Kennedy School. Tegenover moderator David Gergen deed hij enkele opmerkelijke uitspraken.
Hij merkte op dat leiders als toenmalig bondskanselier Merkel en zelfs Vladimir Poetin stuk voor stuk Young Global Leaders van het World Economic Forum zijn geweest. “Waar we heel trots op zijn, is dat we met de jonge generatie – premier Trudeau, de president van Argentinië, enzovoorts – de kabinetten binnendringen,” zei Schwab.
Klaus Schwab in 2017 at Harvard: “What we are very proud of, is that we penetrate the global cabinets of countries with our WEF Young Global Leaders.” pic.twitter.com/dMsZWGbQ6a
— TamiCam?? (@megami_shiawase) January 24, 2022
Meer dan de helft
Hij voegde toe dat hij de dag voor de lezing op een receptie van premier Trudeau was. “En ik weet dat de helft van zijn kabinet of zelfs meer dan de helft van zijn kabinet bestaat uit Young Global Leaders van het World Economic Forum,” aldus Schwab.
“Dat is ook het geval in Argentinië en in Frankrijk,” zei hij, toevoegende dat de Franse president een Young Global Leader is.
Complottheoreticus claimt dat mysterieuze planeet Nibiru in 2017 op de aarde afkomt
Zien: Coronaminister De Jonge krijgt moeilijke vragen op het Binnenhof
Trump: ‘Ik heb een kans om de Deep State te breken, dit zijn wrede mensen’
Beelden: Massale protesten in Europa tegen coronaregels en vaccinatieplicht
Omtzigt is woest en overweegt juridische stappen: ‘Het einde van de rechtsstaat’
WEF-knecht Sanna Marin verliest Finse verkiezingen en dit krijgen de Finnen ervoor terug
Nieuw rapport: meer dan 10.000 volledig gevaccineerde patiënten kregen corona
Shift of the Ages (film)
Dit is waarom het totale chaos is in Sri Lanka