In 2021 zijn er in IJsland 17 doodgeboortes gemeld. Daarnaast overleden er 35 baby’s nog voor ze een jaar oud waren. Het aantal doodgeboortes is in vergelijking met het gemiddelde van 2011 tot 2020 bijna verdubbeld, van twee per 1000 naar 3,5. De zuigelingensterfte is meer dan verdubbeld, van gemiddeld 3,5 per 1000 naar 7,2.
Bij elkaar opgeteld is dat 10,7 per 1000, een stijging van 82 procent ten opzichte van het tienjaargemiddelde. De ontstellende cijfers zijn gemeld door website Frettin, schrijft econoom Thorsteinn Siglausson voor The Daily Sceptic.
Weinig onderzoek beschikbaar
In coronajaar 2020 nam het aantal doodgeboortes of sterfgevallen onder pasgeborenen niet toe. Begin 2021 kregen de IJslanders hun coronavaccin toegediend. Op 15 juli was 70 procent van de bevolking volledig gevaccineerd. Bij het IJslandse medicijnagentschap zijn 11 gevallen van foetale schade na vaccinatie gemeld.
Hoewel er nog maar heel weinig onderzoek beschikbaar is over de veiligheid van het coronavaccin voor zwangere vrouwen, krijgen ze in tal van artikelen het advies om zich te laten vaccineren en zo hun ongeboren kind tegen corona te beschermen.
Anekdotisch bewijs
Er is anekdotisch bewijs dat vaccinatie het risico op een miskraam of doodgeboorte vergroot, merkt Siglausson op. Hij benadrukt dat dergelijke informatie wordt onderdrukt door de zogenaamde ‘factcheckers’ en de mainstream media.
Gegevens uit Israël en Groot-Brittannië laten zien dat gevaccineerde vrouwen meer kans hebben om een doodgeboren baby te krijgen. Uit Pfizer-documenten blijkt dat het vaccin bij proefdieren na injectie terechtkomt in de eierstokken.






Afrikaanse tempels van de Anunnaki
Verontwaardiging na ‘schokkende’ aanval van Marion Koopmans op arts: ‘Bizar, deze beschadigingsactie’
We hebben nu concreet bewijs dat Google zoekresultaten manipuleert om alternatieve media pijn te doen. Wie staan er op de zwarte lijst?
Klimaatdrammer Rob Jetlag (D66) pakt weer eens het vliegtuig
“Wereld Natuur Fonds is criminele organisatie”
Kijk: ‘Briljant’ filmpje over covidpas – ‘Dit is onwettig en tart elke logica’
10 Unieke tips om voorgoed af te rekenen met vliegangst
NOS Jeugdjournaal maakt kinderen warm voor microchip in brein
Onthuld: Hillary Clinton werkte voor Frans bedrijf dat zaken doet met Islamitische Staat