De grootste woestijn op aarde blijkt een enorme begraafplaats te zijn waar talloze mysterieuze ruïnes en resten van onbekende beschavingen worden gevonden.
Ze zijn in de vergetelheid geraakt en duizenden jaren geleden verzwolgen door het zand. Vanaf hier wordt het vreemd.
In de afgelopen jaren verschenen er allerlei berichten waaruit blijkt dat de Sahara ooit groen en bewoond was.
Oogwenk
Met behulp van satellieten werden er oude riviernetwerken, megameren en sporen van verloren beschavingen ontdekt in en onder de woestijn.
Verder is gebleken dat de Sahara in een oogwenk is veranderd van een grasrijk landschap in dorre woestijn. Wat is er gebeurd?
Bekijk de video hieronder:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.




Aanklachten in aantocht tegen Hillary Clinton en samenzweerders. Deze CIA-veteraan praat je helemaal bij
Wormgat of onzichtbaarheidsmantel? Wetenschappers creëren ‘poort’ die magnetische velden onzichtbaar maakt
Hoe kunnen geblokkeerde chakra’s je ziek maken?
‘Corona-experts baseren zich op 3 feiten die niet kloppen’
Kosmische toverkunsten: Materie verschijnt en verdwijnt spontaan rond verre ster
De kracht van gedachten: door te denken aan beweging worden je spieren sterker
Pacifist pur sang Sjoerd Sjoerdsma (D66): de beste kans op vrede is meer wapens naar Oekraïne
‘Jammer dat het zo’n slechte schutter was’: dit zijn de reacties van links op de mislukte moordaanslag op Trump
BBB (BoerBurgerBeweging) stemt voor onteigening van boerenbedrijf: ‘Schandalig’