BuitenlandCorona

Meer dan 10.000 euro per dag: zo cashen ziekenhuizen op coronapatiënten

Help ons door deze info met iederen die je kent op je social media te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

In Duitsland en Oostenrijk is het een groot probleem: veel ziekenhuisbedden zijn leeg. Vanwege de coronapandemie worden operaties uitgesteld en bedden vrijgehouden voor mogelijke coronapatiënten.

Blijkbaar zijn er ondanks de pandemie te weinig patiënten, wat de ziekenhuizen financiële schade berokkent. De ziekenhuizen moeten zelfs werktijdverkorting aanvragen voor het personeel. In Duitsland ging het om 400.000 zorgmedewerkers, aldus het Ärzteblatt.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Vorig jaar kwam de Duitse regering met een steunpakket. Voor elk bed dat vrijgehouden werd, kreeg het ziekenhuis 560 euro, berichtte de Ärzte Zeitung. Sinds dit jaar krijgen ziekenhuizen ook vergoedingen voor bezette bedden. Ze krijgen 40 euro voor elke patiënt die in behandeling is en 80 euro voor elke coronapatiënt.

Echt lucratief

Het wordt pas echt lucratief voor ziekenhuizen als patiënten op de IC liggen en zijn aangesloten op een beademingsapparaat. Facturen van het Charité-ziekenhuis in Berlijn laten zien dat ze 6000 euro per dag krijgen voor een geïsoleerde patiënt die op de IC ligt. Als de patiënt aan de beademing ligt, komt daar nog eens 10.000 euro bij.

Ziekenhuizen verdienen het meest als een patiënt korte tijd op de IC ligt. Als een persoon intensieve zorg nodig heeft en aan de beademing ligt, kan het ziekenhuis 10.000 euro per dag in rekening brengen. Als de patiënt aan de hartlongmachine (ECMO) ligt, kan het ziekenhuis voor twee dagen 5276 euro vragen. Daar komt die 80 euro nog bij. Reken maar uit.

[Wochenblick]

Interessant

Vind je dit artikel goed?
Deel het met iedereen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.5 63 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

74 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Pieternella
Pieternella
5 jaren geleden

Er moet een einde komen aan die perverse prikkels in de gezondheidszorg.

Skywalker
Skywalker
5 jaren geleden

Kan me nog een dokter (oud dokter?) herinneren in een interview bij een van de eerste demo’s die dit zei. Werd verguist op het internet.. en zie hier.

Joyce Ramgatie
Joyce Ramgatie
5 jaren geleden

Het is tijd om een duidelijk verklaring/uitleg te vragen voor het bewijs van het bestaan van het Virus en over het PCR test . Want deze hele CORONA-virus is gebaseerd op de PCR test.. Tijd dat iedereen een aangetekent brief stuurt naar het overheid vraag voor een HEEL DUIDELIJK uitleg!!

C, De Mantre
C, De Mantre
5 jaren geleden

Schandalig, zulke bedragen. Waar is dit voor nodig! Nu leveren mensen die op de IC en aan de beademing komen te liggen grof geld op, en dus komen mensen daar te liggen, nodig of niet! Vorig jaar stierven o.a. in Italië veel mensen die op die manier werden behandeld!

Janneman
Janneman
5 jaren geleden

De overheid in vel Europese landen zeurt al decennialang over besparingen. Sinds de maatregelen gooit ze met geld alsof het aan de bomen groeit. Dat geld wordt gewoon uit het niets gecreëerd. Zelfs al is er een onbekende spaarpot waaruit ze putten, zal dit leiden tot een gigantische inflatie die binnenkort als een tsunami onze reeds gehavende economie zal inunderen. Goeie raad: doe nu iets met je spaargeld zolang je nog kunt. Straks is het niets meer waard.

Ron
Ron
5 jaren geleden

Hai wat een verschrikkelijke vieze gore criminelen zijn dit! Haal ons uit deze waanzin?!

salvar
salvar
5 jaren geleden

volgens mij ben ik toch op een andere planeet terecht gekomen , kan niet anders.
wat een schoften zijn de ziekenhuizen.
wij maar betalen voor de zorg.

Annette
Annette
5 jaren geleden

Het is alleen nog maar een verdienmodel! Dit heeft helemaal niets meer te maken met het verlenen van goede zorg. Wat zijn artsen diep gezonken door hier in mee te gaan. Mensen die geen corona hebben worden in feite nu gediscrimineerd. Veel belangrijke operaties worden uitgesteld of, indien het voor die patiënt dan te laat is, afgesteld. Eigenlijk heb ik hier geen woorden voor. Ik vind het een diep schandaal!

Pfffffff
Pfffffff
5 jaren geleden

“Blijkbaar zijn er ondanks de pandemie te weinig patiënten” ????

ProAsfalt
ProAsfalt
5 jaren geleden

Ziek.

Zal ongetwijfeld één van de redenen zijn dat HCQ en of ivermectine in een vroeg stadium nog steeds worden gekielhaald.

Een huisarts (is toch de eerst aangewezen persoon) die covid19 vaststelt en een succesvolle behandeling onthoudt (waaronder het zelenko protocol) heeft wat mij betreft een heel groot probleem en mag zich ook verantwoorden voor het tribunaal, Nürnberg2.0

-= GensNet =-
-= GensNet =-
5 jaren geleden

Dit verwonderd mij niets dat ziekenhuizen maar ook artsen en vaccinatie centra gigantisch verdienen aan het vermeende corona virus. Dáár is goud geld mee te verdienen. Maar wat te denken van al die muilkorfen, ontsmettingsmiddelen en nodeloze testen? Al die maatregelen als plexiglas schermen en andere onnodige zaken? Kun je ook in aandelen corona investeren? Wanneer dat zou kunnen en ik krijg “maar” 1% van alle winsten die er aan corona verdiend wordt, hoef ik straks geen a.o.w. en pensioen meer…… Dan ben ik rijk, steenrijk……. Uiteindelijk zullen wij dit met z’n allen wel weer gaan betalen…….

Peter
Peter
5 jaren geleden

Dat zal in Nederland niet anders zijn!!
Wordt echt tijd dat er een insider uit de school klapt!!

Pipo
Pipo
5 jaren geleden

En door het beademingsapparaat op de IC zijn veel mensen onnodig gestorven.

W Appie??
W Appie??
5 jaren geleden

Pure misdaad wat hier gebeurt en mensen laten creperen die andere hulp nodig hebben deze corrupte instelling van de leidinggevende??misselijk word je ervan en wat we doen t voor de zorg Zij doen t om hun bankrekening te spekken Wat een lage vibratie ze vallen echt door de mand Ziekenhuizen behoren ook tot winkelketens winst winst ten kostte van de burgers??T mag wat doden kosten ??ik schaam mezelf dat ik altijd dacht dat t een roeping was Illusie dus alleen een roeping voor meer geld De goeien niet nagesproken hoop dat die opstaan??❤️

Gezondheid (MGTOW)
Gezondheid (MGTOW)
5 jaren geleden

Geld boven gezondheid, zo was het altijd al geweest en zo zal het ook altijd blijven.

Raymond
Raymond
5 jaren geleden

Big business die ziekenhuis fabrieken.

Raymond
Raymond
5 jaren geleden

Misschien dat ze daarom dansen in het ziekenhuis

serieuze aangelegenheid
serieuze aangelegenheid
5 jaren geleden

Misschien zijn er mensen hier die precies kunnen vertellen wat een ziekenhuis (per land) aan vergoeding krijgt voor elke geregistreerde Coronadode. Of die persoon wel of niet aan of met Corona is overleden maakt niet uit.

Wanneer het bestaan van Covid nog steeds niet is aangetoond, moet er dus van een andere agenda sprake zijn. Vandaar dat het niets uitmaakt hoe de persoon in kwestie overleden is.

Geïsoleerde patiënten zijn dus gemakkelijk te vermoorden, want er zijn geen getuigen.

Daarnaast is de beademing via de beademingsmachine een zo goed als zeker doodvonnis, vandaar dat 10.000 Euro een passend bedrag is.

Geld voor ziekenhuizen is dus belangrijker dan het leven van mensen. Dit plan is zo doordacht dat er geen grenzen zijn. Voor mij is dit een duidelijke zaak, het gaat niet om de gezondheid van mensen, maar om de wereldbevolking uit te dunnen, waarbij geld geen probleem is.

Dat ziekenhuizen overbezet zijn is natuurlijk ook een fabeltje. Dit past helemaal in het plan om mensen nog meer angst aan te jagen. Rockefeller Lockstep 2010 is het agenda dat hier gevolgd wordt.

Elise
Elise
5 jaren geleden

Ziekenhuizen zijn failliet? Coronageld is vergoeding, net zoals bij gewone bedrijven. Maar waar komt dat geld dan vandaan? Wereldbank? = VN. En hoe komen zij aan geld? Of is het bitcoin/digitaalgeld? Ones en zeros money.

R. Meijer
R. Meijer
5 jaren geleden

Daarom willen de ziekenhuizen geen versoepelingen. Zodat de mensen elkaar thuis op een kluitje elkaar kunnen besmetten.

salvar
salvar
5 jaren geleden

moordenaars.

Thieu
Thieu
5 jaren geleden

10.000 of 16.000 met beademing, artikel is niet duidelijk, zowizo the final solution in volle gang

DeVredelievende
DeVredelievende
5 jaren geleden

Kortom …als je dus van je trap flikkerd en bewusteloos bent , dan hop naar t ziekenhuis ermee , positief testen platspuiten en aan de beademing ermee en KA$$A !!

William
William
5 jaren geleden

de omgekeerde wereld

John
John
5 jaren geleden

Zo komen die IC’s wel vol.
“Wil jij 1000€ per dag verdienen?
Kom op de IC liggen bij ons.”
Dat tikt ook weer lekker aan in de corona statistieken.

Tungsten
Tungsten
5 jaren geleden

lees net op het ad… Witte haai van maar liefst 1606 kilo op weg naar Europa na ‘verkeerde afslag’ met andere woorden mensen ga maar niet naar het strand deze zomer.. want ken je die film jaws nog? al de media is in handen van dat tuig joh!

geert
geert
5 jaren geleden

Doneer aan BPOC 2020,dan kunnen ze verder met hun fantastisch werk.

jtprf
jtprf
5 jaren geleden

En wij flink aan eigen risiko betalen

Nijntje
Nijntje
5 jaren geleden

En zo houd je de Corona in leven. Echte patiënten die nodig operaties moeten ondergaan, vooral hart- en kankerpatiënten worden de dood ingejaagd, want er is geen plaats, c. q. GELD!!
Dit soort artsen en ziekenhuizen moeten voor een Tribunaal.
Zij werken mee aan doodslag.

ron
ron
5 jaren geleden

Wij als burger betalen toch de rekening, daar geven die criminelen niets om.
Het word toch echt tijd om de regeringen over de hele wereld omver te werpen,
Dit zijn echt maffiapraktijken.

Alex
Alex
5 jaren geleden

This is about Germany (and Austria), how about the Netherlands.

Smoke
Smoke
5 jaren geleden

Dit geld ook in Nederland en dat is de reden waarom Kuipers en Gommers lopen te verkondigen dat de IC’s vol zitten. Corona is gewoon een verdienmodel!

Peter
Peter
5 jaren geleden

Ik ging een keer naar een Polikliniek voor één gebitsreiniging. Ik moest terug komen. En nog een keer. En nog een keer. Het werden steeds meer afspraken van twee keer in een jaar, naar twee keer in een maand! Ik moest steeds meer fluoride badjes gaan spoelen en mijn gebit ging door de jaren steeds harder bloeden i.p.v minder. En elke keer kreeg ik weer zakjes mee met gesponsorde produkten. Toen ging er een licht aan bij mij. Het gáát niet om mijn gezondheid. Het gaat erom dat ik zo lang mogelijk patiënt blijf. Je bent een produktienummer in een ziekenhuis waar geld aan wordt verdiend. En ze verzinnen alles om je terug te laten komen. Dit is wat privatisering van de zorg heeft gedaan. Mannen met grijze jasjes die elke maand een stijgende lijn op een computerscherm willen zien. Meer is het niet. De SP zei ooit; de zorg is geen produkt. En zie wat het geworden is.

Jan Lange
Jan Lange
5 jaren geleden

Interessant, hoe zit zoiets in Nederland?

Jan Willem
Jan Willem
5 jaren geleden

Dit zou natuurlijk precies andersom moeten zijn. Financieel prikkelen om mensen zo snel mogelijk van een ic af te halen… Maarja dit is de clown wereld ?

pien
pien
5 jaren geleden

en mensen maar in de armoede storten

Marianna
Marianna
5 jaren geleden

dit is het einde van de menselijke beschaving

Paca
Paca
5 jaren geleden

We zitten in gevangenschap voor de ‘gezondheidszorg’ .. inmiddels heb ik een gezonde aversie gekregen voor alles wat met ‘gezondheidszorg’ te maken heeft.

Korte Henk
Korte Henk
4 jaren geleden

Dit gaat over Duitsland en Oostenrijk, waar zijn de cijfers van Nederland ?

Ruud
Ruud
4 jaren geleden

Ziekenhuizen houden voor het geld de Nep Plandamie in stand.
Door Nepbesmettingen en nep overvolle ic’s liegen ze er op los.
In de tussentijd sterven er mensen door de uitgestelde operaties en behandelingen.
Willens en Wetens liegen Doktoren en Verplegend Personeel voor de corona bonus.
En houden zo de plandamie in stand.
.

Back to top button
74
0
We lezen graag je reactie!x