Om de verschillende smaken in verwerkt voedsel te verbeteren maken sommige fabrikanten gebruik van cellen uit geaborteerde foetussen.
Ze testen en produceren op deze wijze kunstmatige chemische smaakversterkers die miljoenen Nederlanders elke dag consumeren.
De Amerikaanse senator voor de staat Oklahoma Ralph Shortey heeft nu een nieuwe wet geïntroduceerd om deze praktijken aan banden te leggen.
Senomyx, een biotechbedrijf dat gespecialiseerd is in het ontwikkelen van smaken, maakt gebruik van geaborteerde embryo’s om ‘geïsoleerde menselijke smaakreceptoren’ te creëren die worden gebruikt voor de productie van chemicaliën in voedsel. Dit bedrijf levert onder meer aan Kraft, Pepsi en Nestle.
“Er zijn potentiële bedrijven die geaborteerde baby’s gebruiken in hun onderzoek naar en ontwikkeling van kunstmatige smaakversterkers,” zei senator Shortey tijdens een uitzending van een lokaal radiostation. “Als dat werkelijk gebeurt laten we dat hier niet toe.”
HEK293
Volgens voedingswaakhond Children of God for Life (CGL) gebruikt Senomyx HEK293 om kunstmatige smaakversterkende chemicaliën te produceren. HEK293-cellen zijn menselijke niercellen uit embryo’s die gemanipuleerd zijn om smaakreceptoren te produceren die het G-eiwit aanmaken. De waakhond merkt op dat het bedrijf net zo goed dierlijke cellen kan gebruiken om hetzelfde resultaat te bereiken.
Alhoewel geaborteerde foetussen niet noodzakelijkerwijs zijn verwerkt in de eindproducten van Pepsi, Kraft of Nestle spelen ze wel een belangrijke rol bij de productie van kunstmatige smaakversterkers die gebruikt worden door deze fabrikanten.
Omdat er genoeg goede alternatieven voorhanden zijn roepen senator Shortey, CGL en anderen op een einde te maken aan deze praktijken.
Bron: Naturalnews.com
Gerelateerd: Pepsi zegt in wezen accuzuur te verkopen
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Geruchten over weersbeïnvloeding zwellen aan na historische overstromingen in Texas
Kijk: Aartsbisschop Vigano laat nucleaire waarheidsbom ontploffen
Geesten gezien in Amerikaans hotel: “Help me”
Wees er maar zeker van dat de hel zal losbarsten. Syriër slaakt noodkreet op Facebook
Corona-klokkenluider vertelt over huiveringwekkende ervaring in het ziekenhuis
Fleur Agema woest: ‘Het boeit de zittende macht niet!’
Verbazing om persconferentie oud-weerman Gerrit Hiemstra over ‘belangrijkste crisis’: ‘Dit is satire toch?’
Massale protesten laten zien: wereld heeft buik vol van coronapas en vaccinatieplicht
Hoe oppositiepartijen met BELASTINGGELD de kop ingedrukt worden door regerende marxisten