Het aantal mensen met diabetes groeit schrikbarend snel. Over 13 jaar is het aantal bijna verdubbeld ten opzichte van nu. Dat schat de Nederlandse Diabetes Federatie.
Nu zijn er 740.000 diabetici, in 2025 zijn dat er naar verwachting 1,4 miljoen. Deze patiënten hebben vaak ook minstens één aandoening die samenhangt met diabetes, zoals hart- en vaatziekten of nieraandoeningen.
Diabetes is naar verluidt ‘onbehandelbaar’, maar de volgende documentaire toont hoe zes Amerikanen met diabetes geen insuline meer nodig hebben nadat ze hun dieet hebben aangepast.
De opvallende reis van elke deelnemer toont de medische, fysieke en emotionele transformaties die in gang worden gezet door verandering in voeding en levensstijl.
Gerelateerd:
- Anti-diabetica veroorzaken diabetes
- De Heilige Wetenschap (film)
- Drie verrassende redenen om frisdrank te vermijden
- Diabetes omkeerbaar met aanpassing dieet en lifestyle
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Paul Rosenmöller stapt voortijdig op bij pensioenfonds ABP: ‘Hij dient voor de rechter te worden gebracht’
‘Ontluisterend!’: Rol van vaccinaties in oversterfte ’totaal niet onderzocht’
Massasurveillance: EU geeft techgiganten vrij spel om jouw berichten te scannen (en het ergste moet nog komen)
De aap komt uit de mouw: stroom van Nederlandse windmolens gaat naar Microsoft. ‘Volksverlakkerij’
Na de boeren zijn ook de vissers aan de beurt: ‘Ik zeg: gooi alle havens maar op slot’
Duizenden toehoorders bij conferentie over Anunnaki, graancirkels en NASA-geheimen
Studente (19) confronteert Jeb Bush: “Uw broer heeft terreurgroep IS gecreëerd”
‘Het in de ijskast plaatsen van coronatoegangsbewijs is niet genoeg, het mag nooit meer terugkomen!’
IJsland overweegt radicale ommezwaai in het moderne geldwezen