
Het Pentagon blijkt erg geïnteresseerd te zijn in zaken die grenzen aan sciencefiction en zelfs het paranormale. Denk daarbij aan de warp drive, het manipuleren van extra dimensies, donkere energie en exotische vormen van ruimtereizen.
De documenten zijn boven water gehaald door het I-Team van journalist George Knapp van Channel 8 News, dat al tientallen jaren onderzoek doet naar de link tussen de overheid en UFO’s.
De Amerikaanse militaire inlichtingendienst DIA liet onder meer onderzoek doen naar een manier van aandrijving die sneller reizen dan het licht mogelijk moest maken.
Extra dimensies
Daarnaast werd onderzoek gedaan naar antizwaartekracht en ‘gebieden waar de ruimtetijd was veranderd’. Het gaat daarbij om het manipuleren van de ruimtetijd van het vacuüm van de ruimte.
Tijdens een tweede studie werd gekeken naar donkere energie en extra dimensies.
“Het idee dat met behulp van een voldoende geavanceerde technologie de controle kan worden verkregen over de hogere dimensies is aanlokkelijk, en moet zeker nader worden onderzocht,” klonk het.
Geen verklaring
“Deze studies zitten bomvol informatie,” citeerde Channel 8 senator Harry Reid, die de financiering van de onderzoeken regelde.
“We hebben in de afgelopen decennia geleerd dat er veel dingen gebeuren waar geen verklaring voor is,” zei hij. “Nu wel.”
Veel verder
De documenten laten zien dat de Amerikaanse overheid veel verder ging dan het interpreteren en documenteren van UFO-waarnemingen.
Je kunt je nu afvragen wat ze nog meer hebben onderzocht (en wat nog niet naar buiten is gebracht).
‘Farmaceutische industrie moet minder invloed krijgen’
Ik gaf Amerikaanse legervoertuigen en wapens aan Al Qaida. Commandant Vrije Syrische Leger doet boekje open
Luister even naar de Nieuw-Zeelandse premier Ardern: ‘George Orwell had dit niet durven dromen’
Onder Roemenië ligt een 5,5 miljoen jaar oude ‘buitenaardse’ wereld verborgen
De dood verspreidt zich als een golf door het lichaam (video)
‘We zullen allemaal een beetje armer worden’, maar dat geldt niet voor Kaags eigen hofhouding
‘Complete scam’: Grootste persbureau kreeg miljoenen van overheid voor ‘grootschalige misleiding’
Profbokser schokt de wereld: ‘Ik moest toekijken hoe pedofiele elites kinderen verkrachtten’
Baudet legt vinger op de zere plek: ‘Dit zijn keuzes die onze hele economie en onze hele samenleving ruïneren’