De familie De Vanny deed een bezoek aan de gedenkplaats voor de USS Arizona in Pearl Harbor en zoals gebruikelijk maakte Susan veel foto’s.
“Ik ging door de foto’s om te zien hoeveel ik echt nodig had toen ik deze bijzondere foto tegenkwam,” zei Susan De Vanny.
De foto is gemaakt van het wateroppervlak boven het scheepswrak en toont de afbeelding van een gezicht. Susan wist niet zeker wat ze ervan moest maken.
Zonder verder iets te zeggen liet ze de foto aan haar man en kinderen zien en ze zeiden allen dat ze een gezicht zagen. Duidelijk zijn een paar ogen, een neus en een mond te ontwaren.
Aan boord van de USS Arizona lieten 1.177 matrozen het leven tijdens de aanval op Pearl Harbor in 1941. De meeste lichamen zijn nooit gevonden. De familieleden kwamen dit te weten toen ze de gedenkplaats bezochten. Susan zei dat het wellicht een boodschap is uit de geestenwereld.
De familie heeft nog enkele dagen op de eilanden doorgebracht om foto’s te nemen. Waarschijnlijk was geen van die foto’s zo gedenkwaardig als deze.
Bron: Khon2.com
Gerelateerd: Wolkenformatie verandert in menselijk gelaat (video)
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





De vogel is bevrijd: Twitterbaas Elon Musk ‘gaat permanente schorsingen terugdraaien’
Na Groot-Brittannië ook Nederland uit de EU? Nexit grote hit op social media
Pechtold (D66) wil vlak na verkiezingen Eerste Kamer afschaffen: ‘Héél opvallend’
Hierom heeft Marion Koopmans ‘een slechte tijd’
Vondst 2000 jaar oude magische spreuken stelt archeologen voor raadsel
Patholoog krijgt placenta’s van gevaccineerde vrouwen opgestuurd die vol spike-eiwit zitten
Ik werd misbruikt door zeer machtige mensen. Slachtoffer kindermisbruik spreekt zich uit over VIP-pedonetwerk
Jezus gebruikte cannabisolie om wonderen te verrichten. Journalist onthult in dit filmpje hoe hij eraan kwam
Actie tegen verliesgevende beursgang ABN AMRO: Ga niet met onze 10 miljard aan de haal!