![](https://www.ninefornews.nl/wp-content/plugins/iwc-speak/image/no-voice-file.png)
Wat als de overheid het brein van mensen kan beïnvloeden? Het DARPA, een instituut dat militaire technologie ontwikkelt, maakt dit binnenkort mogelijk.
Met behulp van transcraniële magnetische stimulatie (TMS) kan men de temporele kwab van andersdenkenden stimuleren met elektromagnetische velden.
Door middel van een korte magneetpuls wordt een stroom opgewekt in het brein, waardoor hersengebieden kunnen worden gestimuleerd. Deze stroom genereert een magneetveld dat neuronen in het brein activeert. Deze activatie kan worden gebruikt om de hersenactiviteit tijdelijk te verstoren.
De experimenten worden gedaan aan de Arizona State University. Op de website van de universiteit is te zien dat DARPA het project financiert.
Het onderzoek is erop gericht om individuen ervan te weerhouden bepaalde gedachten te krijgen en anderen juist dingen te laten geloven die ze normaal gesproken nooit zouden geloven. Het stelt de overheid in staat om het denken van mensen te beïnvloeden.
In 2002 merkte het blad The Economist op dat neurowetenschap de toekomst zou zijn van mind control. Inmiddels worden er jaarlijks vele honderden miljoenen geïnvesteerd in het onderzoek naar de hersenen.
Als mensen zich afstemmen op de Schumann-resonantie behoort mind control tot het verleden. Door in te haken op deze hartslag van de aarde hebben deze technologieën geen vat meer op ons brein.
Bron: Activistpost.com
Gerelateerd:
- Hersenspoeling: ‘MK-Ultra heerst in Hollywood’ (video)
- ‘VN wil VS met mind control veranderen in communistische dictatuur’
- Meer dan 100 jaar mind control (video)
- Hoe het volk wordt geprogrammeerd (video)
- ‘Veel mensen worden geboren in slavernij’
Naomi Wolf geschokt door informatie van spionnen Karel van Wolferen: ‘Dit is een heel belangrijk punt’
Wybren van Haga is er klaar mee: ‘Zij demonstreren niet, zij terroriseren’
Het was een soort wonder. Drie studentes vertellen over hun bijzondere ervaring op een berg
Dit leren kinderen in groep 1 over ‘doktertje spelen’: ‘Nóg erger dan ik dacht’
Global boiling: in deze Duitse stad moesten vrijdag de sneeuwschuivers van stal worden gehaald
Hugo de Jonge krijgt schrik van zijn leven: Bedankt voor je stem op Thierry Baudet
Meer dan HELFT proefpersonen krijgt last van bijwerkingen na coronavaccin
Klaus Schwab: bereid je voor op een transhumanistische toekomst
Ierse professor waarschuwt voor risico’s prik: ‘Mensen kunnen heel ziek worden’