Buitenaards

Autoriteiten staan voor raadsel nadat 3 meter lange ‘aliens’ in tuin landen

Help ons door dit met iedereen op je social netwerk te delen!

Een gezin uit de Amerikaanse stad Las Vegas claimt dat er iets in hun achtertuin is gecrasht. Ze belden 112 met de mededeling dat er ‘niet-menselijke’ wezens waren geland.

Op 30 april legde de bodycam van een politieagent uit Las Vegas rond 23.50 uur vast hoe een lichtflits door de hemel schoot. Meerdere mensen uit het oosten van Californië, Nevada en Utah zagen de flits.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Bronnen zeiden tegen 8 News Now dat een maand later nog altijd niet duidelijk is wat er precies is gebeurd. Op dronebeelden is op de crashplek een afdruk te zien.

(Video verwijderd? Klik hier...)

Dit is geen grap

Zo’n 40 minuten later belde een man 112. Hij zei dat er iets uit de lucht was gevallen en dat er twee ‘bewegende dingen’ in zijn achtertuin waren te zien.

“Ik zweer bij God, dit is geen grap. We zijn doodsbang,” zei de man des huizes. Volgens hem waren de twee wezens in de tuin tot 3 meter lang. “Ze lijken op aliens. Grote ogen. Ze hebben grote ogen. Ik kan het niet uitleggen. En een grote mond. Ze hebben glimmende ogen. Ze zijn 100 procent niet-menselijk.”

Ook andere gezinsleden zagen de wezens. Twee agenten werden naar het huis gestuurd. “Het was een groot wezen,” zei een getuige tegen een politieagent. “Meer dan 3 meter lang.”

Zaak gesloten

De agent zei dat een collega ook iets uit de lucht zag vallen. Een politieonderzoek leverde niets op. De zaak is gesloten.

“Bel ons niet als die 3 meter lange wezens terugkomen,” zei een agent terwijl hij terugliep naar de politieauto.

Newsweek heeft de politie van Las Vegas een e-mail gestuurd over het incident.

Interessant

Vind je deze info interessant?
Deel het met vrienden op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.4 93 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

93 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
theo
theo
2 jaren geleden

preparing the goyim….

Ian
Ian
2 jaren geleden

Waarschijnlijk gewoon twee nieuwe transrecruiten van een afdeling van het Amerikaanse leger.

Exegese
Exegese
2 jaren geleden

Hahahaha, de hoax wordt afgetrapt.

hw.peters77@gmail.com
2 jaren geleden

AUTORITEITEN WETEN ALLANG DAT CREATUREN EN BUITENAARDSE VOERTUIGDN ER ZIJN DAT IS HELEMAAL GEEN GEHEIM OP HOGER MILITAIR NIVESU IN AMERIKA. DOOD ENG DAT WEL.

Marijke
Marijke
2 jaren geleden

Intrigerend. Laat de Aliens maar komen.

ikdusweer
ikdusweer
2 jaren geleden
Cpt. Bungi Bandi
Cpt. Bungi Bandi
2 jaren geleden

De nieuwe Corona…. oooh zo geen zin in, he. Saaaaaaaaaaiiii hoor. Alweer zitten toekijken naar hallucinerende bangerikken.

Fran
Fran
2 jaren geleden

The last card is the Alien card,
and it’s all a lie.

Wernher von Braun

Bomans
Bomans
2 jaren geleden

En natuurlijk dat er geen slimme was om dat te filmen of een foto te nemen! Zeer geloofwaardig dit😃😃😃

Soldaat
Soldaat
2 jaren geleden

Politie mag je alleen bellen als er gedemonstreerd word tegen overheidsbeleid !!😂😂wat een voorspelbare clowns ze verraden zichzelf totaal lachwekkend😂😂

Barbara v/d Bend
Barbara v/d Bend
2 jaren geleden

De volgende angstporno wordt losgelaten.

Hesa
Hesa
2 jaren geleden

…en natuurlijk is er geen bewijs van _wat dan ook _achtergebleven..
Of hebben de “wezens” materialen achtergelaten, zodat we dat kunnen onderzoeken.

Theo
Theo
2 jaren geleden

Bullshit Amerikanen aangstporno .
Teveel boosters ga je gekke dingen zien

Johnie
Johnie
2 jaren geleden

geen beeld materiaal… Ik zag ze laatst ook in mijn tuin. Maar sorry ik heb geen beeld materiaal…

Henk Pas
Henk Pas
2 jaren geleden

Satan stuurt de demonen vast op pad…

Dree
Dree
2 jaren geleden

Net als Zelensky acteurs. Lachwekkend 😂😂

Hans Kleinjan
Hans Kleinjan
2 jaren geleden

Okee dan, nou dat straks weer allemaal binnen blijven.

Jeannette
Jeannette
2 jaren geleden

Project Blue Beam

Dree
Dree
2 jaren geleden

Angst zaaien! Op alle manieren. Lach erom. Lach ze uit die stumpers

Lilian
Lilian
2 jaren geleden

False flag…. you never get any images only blablabla.

The same all torture lies that Russian torture …. but not one proof also only blablabla.

Barrier we all need to get scared ….. OK alien’s come visit me we can be frienfd 😀😃🙂🙃😊

Vrijheid is ver te zoeken
Vrijheid is ver te zoeken
2 jaren geleden

Djeez, goedkopere footage konden ze niet maken ook he. Beelden uit het jaar prik, een mini achtertuintje waar iets gecrashed is en waar aliëns levend uit zijn gekomen? Kom op, het is 2023, iedereen heeft minimaal een telefoon met HD kwaliteit camera in z’n zak zitten en dit is alles wat we krijgen? BS, HOAX, totale ONZIN. Ze pushen dat buitenaardse sprookje wel hoor, maar net zo dom als al die andere sprookjes. En uiteraard zat mensen die er vol voor gaan. Idioten.

Rose
Rose
2 jaren geleden

Ze hebben ook nog wel menselijk dna, ondanks dat ze er anders uitzien. Welkom menselijke afstammelingen, kom de Aarde of je heel verre voorouders helpen ik wacht al 3 jaar 😉

Lilian
Lilian
2 jaren geleden

Valse vlag…. je krijgt nooit afbeeldingen alleen blablabla.

 Dezelfde als alle marteling die Russische soldaten zogenaamd plegen …. maar niet één bewijs ook alleen maar blablabla.

Onzin die allemaal nodig is om ons bang te maken ….. OK buitenaardse wezens komen me bezoeken, we kunnen vrienden zijn 😀😃🙂🙃😊

Thoughtful
Thoughtful
2 jaren geleden

Normaal staat iedereen klaar met hun “smarter dan henzelf phone” maar nu natuurlijk niet.
Geen sporen in hun tuin?
Die “aliens” ook niet op de koffie gevraagd?
Vaag zoals altijd.

Dubito
Dubito
2 jaren geleden

Iedereen loopt tegenwoordig met smartphones rond, met uitstekende camera’s, hoge kwaliteit lenzen (normaal, tele- en groothoek), stabilisatiesoftware, nachtzicht, hoge resolutie etc. En niemand van die gasten daar in de tuin komt op het idee om ff minstens één telefoon op te pakken en te filmen? Ze bellen toch ook de politie? Waarmee?
Het is weer hetzelfde liedje: ruimschoots talking heads, beverig, onscherp en gruizig fragmentje van een licht in de lucht (goed hoor, zo’n bodycam, daar vang je wel boeven mee dankzij de haarscherpe beelden) en geen heldere beelden van de ‘aliens’ of hun ruimtescheepje – dus ook niet van hun vertrek.

Bullshit en stemmingmakerij.

Lottepot
Lottepot
2 jaren geleden

Erger dan rutte en kaag kunnen ze niet zijn! 😂😂😂

Deug-Nietje
Deug-Nietje
2 jaren geleden

Wat een show ! Typisch uit amerika weer
Alles volgens de agenda , mensen angstzaaierij ….

Yvonne
Yvonne
2 jaren geleden

Iedereen heeft tegenwoordig een smartphone met camera, waarom heeft die man het niet gefilmd en pas na 40 minuten heeft hij de politie gebeld?🤔🤔🤔

Mark
Mark
2 jaren geleden

Neil Armstrong ==> Neil A. <==> A lie(n)

Hmm, dit werd gezien op 30 april 2023, en nu pas in het nieuws ???
Bij 30 April moet ik denken aan het kongshuis.
30 April (2013) is de kroningsdag van Willem, vandaag 8 Juni is dat precies 10 jaar, 1 maand en 9 dagen geleden….

Eerder van de week, na de Kakhovska dambreuk schreef ik al, dat ik een valse-vlag-operatie zie aankomen in Nederland. (Een in scène gezet ongeluk of in scène gezette “terreurdaad” ??)
Gezien de berichten uit Tirol, treinbrand met wagons richting Amsterdam vermoedelijk vandaag of morgen in Amsterdam.

roro 237
roro 237
2 jaren geleden

Everything that comes out of the US is based on truth………… EVERYTHING!😆😆😆

semper amici
semper amici
2 jaren geleden

Our space friends, knows the world is in danger. The are warning us. Especially the NATO,U.N. EU and WEF!!!

Kees
Kees
2 jaren geleden

aankondiging nieuwe film van Hollewood, Vervolg van bidden show

Frans
Frans
2 jaren geleden

familie van Rutte of Kaag?

Jacques
Jacques
2 jaren geleden

Dat waren de twee megadildos die per drone bij Killary Hlinton zouden worden afgeleverd. De RF zorgde voor effectieve EW en dus crashte de drone. Hebben toch die stoute Russen het weer gedaan…

GTRene
GTRene
2 jaren geleden

Als je die buurt ziet en dat grote parkeer terrein met meerdere grote voertuigen en auto’s, dan mag je er bijna vanuit gaan dat er wel ergens camera’s hangen toch?

waar zijn dan die beelden, big brother (3M) is visiting you, were were the big brother camera’s.

Anja
Anja
2 jaren geleden

Als er nou beelden waren van die wezens… Het enige wat je ziet, is een fel licht en dat kan echt van alles zijn geweest. Als er iets is geland in die achtertuin, zouden er landingssporen moeten zijn, lijkt mij… Ik kan niet bewijzen dat het geen hoax is, maar heb wel zo’n donkerbruin vermoeden dát het er eentje is. Als dit echt zou zijn, dan zou het wereldnieuws zijn. Ik heb niet de indruk dat dit het nieuws heeft gehaald, dan had ik mensen er wel over horen praten op straat. Dus tja…

Die mensen die de “wezens” hebben gezien, vond ik veel te kalm, lijkt mij toch wel dat je in shock bent nadat zoiets in je achtertuintje terecht komt… Maar ja… wie ben ik? Ik geloof heus wel dat er buitenaards leven is. Maar of die buitenaardsen erg veel zin hebben om hier te landen, lijkt mij onwaarschijnlijk, of ze moeten nog erger zijn dan dat het er hier aan toe gaat.

Johannes
Johannes
2 jaren geleden

ze zijn welkom.

Loek
Loek
2 jaren geleden

Het zijn altijd de amerikanen die dit geluk hebben aliens te mogen ontmoeten

Loek
Loek
2 jaren geleden

From the Penna GONE?????

Grens
Grens
2 jaren geleden

Marionet puppy’s van Biden .

Thom
Thom
2 jaren geleden

Here we go, project blue beam komt eraan!

Daketh
Daketh
2 jaren geleden

Ik zie ook freaks…daarom laat ik me t.v maar uit….its a horrorshow..ugh

Guus Velraeds
Guus Velraeds
2 jaren geleden

Operation bluebeam wordt stap voor stap in stelling gebracht.

Agenda 2030 is het doel.

Total enslavement humanity.

Leugenaar Rutte is een klein radertje in het totaal spel maar daarom niet minder ongevaarlijk.

Sardo
Sardo
2 jaren geleden

Logica

Aliens.
Hoog ontwikkeld en superieur in technologie.

Nu blijkt in de USA intacte UFO’s te zijn.
En lichamen.

Wel.
Wat zou je doen als Aliens.

Zorgen dat de UFO en lichamen terug gehaald worden en dat kunnen zij met hun kennis en techniek als geen andere.

Die yankee denken superieur te zijn.
Die yankee zijn niks maar dan ook niks vergeleken met de superieure macht van de aliens. ( Als ze bestaan )

Usa = fake en bezigt psy ops.
En die beerput staat wagenwijd open.

gaafland
gaafland
2 jaren geleden

Hoe schokkend kindermisbruik ook is, vraag jezelf eens af waarom komt dit nu opeens langs allerlei kanalen naar buiten?

Misschien is dit alleen naar buiten gebracht om straks een digitaal internet paspoort / identiteitsbewijs, gekoppeld aan je social creditscore te kunnen implementeren “ om voor iedereen een veilig internet te kunnen garanderen

Niets is wat het lijkt mensen.

Kabonkel
Kabonkel
2 jaren geleden

I’m an Alien,
I’m a legal Alien,
I’m an English Man in New York.
😂😂

John
John
2 jaren geleden

Nieuws om je gedachten van wat er nu werkelijk gebeurt af te leiden.

Flierfluiter
Flierfluiter
2 jaren geleden

Angstporno. Bleib zuhause… be affraid… laat die lockdown maar komen.

Marc
Marc
2 jaren geleden

Altijd weer verbazingwekkend dat de ‘aliens’ uitsluitend Amerika aandoen, aandoenlijk zelfs, toedelodokie

Jammer
Jammer
2 jaren geleden

Al weer een nieuwe angst porno, nu één uit de ruimte, we waren er voor gewaarschuwd.

Jackie
Jackie
2 jaren geleden

Dit verhaal komt ook vast uit de lucht vallen. Ze gaan los: eerst virus, dan klimaat, nu ufo’s met aliens. Moeder wat ben ik bang (liedje ria valk)

Erik
Erik
2 jaren geleden

Het gevoel bekruipt me dat dit het begin/de start is van een valse vlag operatie, waarbij een buitenaardse invasie in scene wordt gezet. Uiteraard moeten we vervolgens voor onze ‘ veiligheid ‘ wederom en meer van onze rechten en souvereiniteit afstaan, want ja, deze ‘vijand’ versla je alleen met een 1-wereld regering natuurlijk….

Sonny
Sonny
2 jaren geleden

Ja de fake alien invasie waar al zo lang over bericht wordt wordt nu afgetrapt. Haha ongelooflijk dat dit ook echt gebeurd. Dit wordt de meester psyop!

Albatros
Albatros
2 jaren geleden

Wat mij opvalt je hoort ineens over UFO dat is afleiding voor wat anders

Blokvijf
Blokvijf
2 jaren geleden

Waarom gebeurt dit altijd boven het o zo grote en belangrijke united states of bullshit?

Tom Poes.
Tom Poes.
2 jaren geleden

Tja, wat moeten we ermee?

Anja
Anja
2 jaren geleden

Whaaawhaaaaa, wie trapt hier nou toch in. Laat maar komen hoor de aliens, ze willen toch meer diversiteit. Whaaawhaaaa

Kuddedier
Kuddedier
2 jaren geleden

Ik zie elke dag boostervax eliens👽

Dirk
Dirk
2 jaren geleden

3 meter lang,die hebbe grote voeten.

Anne
Anne
2 jaren geleden

Past precies in het narratief van de Deep State😂

Spooked
Spooked
2 jaren geleden

En wat klonken ze “terrified” he… lol Wat een hoop acteurs op de wereld die hun ziel verkopen.

Milo
Milo
2 jaren geleden

Heb je het dan niet zelf gefilmd? vraag ik me af. Iedereen heeft toch een mobiel gereed.

Marc
Marc
2 jaren geleden

Waarschijnlijk bijwerking van meth-gebruik. Daar ga je gekke dingen van zien die er niet zijn.

Maria's hoop
Maria's hoop
2 jaren geleden

Jazeker, alweer in de you es of A, waar sowieso alles nep is wat je ziet, hoort, proeft, voelt of ruikt. Ik geloof dat ik maar weer in Sinterklaas ga geloven, krijg ik wellicht nooit (meer) de zwarte Piet toebedeeld. De MSM neemt hopelijk niemand meer serieus, toch? Nou dan: dikke BS!

Piet de vries
Piet de vries
2 jaren geleden

Mensen gaan vreemde dingen zien door de boosters.

Frank Geurts.
Frank Geurts.
2 jaren geleden

Je zou denken dat de telefoon die gebruikt was een camera had. Nee? Bull shit.

Leinad
Leinad
2 jaren geleden

Dit is een grote setup voor de aliën show die we weldra voorgeschoteld krijgen. Trap niet in deze onzin.

Toeschouwer
Toeschouwer
2 jaren geleden

The.show must go on !

Was vast een afgedwaalde raket van zelly, of hijzelf op een drie meter lange bezem 😜

anthiil
anthiil
2 jaren geleden

Wat een d*biel verhaal..
Ten eerste als je 3meter groot bent heeft je thuis planeet een lagere zwaartekracht.
En kun je niet zomaar op aarde rondlopen zonder beschermend pak..
Daarbij als je 3 meter bent verstop je niet zo snel denk ik.
En waar zijn de duidelijke concrete  foto,s ???
Normaal staat er bij ieder scheet wel iemand met een mobiel..

Veen Maas
Veen Maas
2 jaren geleden

Ja hoor daar gaan we weer…..blokkerige beelden van zeer slechte kwaliteit, Beschikken die Amerikanen niet over HD Camera,s? tegenwoordig? Waarom gebruikt men oude camera troep op avi / Mpegg.2 kwaliteit? Pure media sensatie en misleidend genoeg om de kijker weer te misleiden met dit soort media publiciteit stunts. Dat groene licht lijkt meer op een ingebracht licht effect en de kans is dus groot dat de video aan alle kanten is bewerkt.

Christien
Christien
2 jaren geleden

Daar zijn ze dan.

Henk Azie
Henk Azie
2 jaren geleden

Wat een grap geen video of foto, enne…112 bellen…in de VS?

Ruu
Ruu
2 jaren geleden

Lekker vaag, geen inhoud, geen video,..tegenwoordig wordt zelfs het groeien van gras gefilmd, maar dit ,…goh net weer niet,..🙈🙈🙈🤡

Willem
Willem
2 jaren geleden

Ongeloof kweken is wat ze doen, 26 december blijft in mijn herinnering als een dag waarop ik 2 buitenaardsen zag, nee, geen 3 meter lang. Ik houd het voor m’n eigen, niemand gelooft je, ik weet wat ik heb gezien, en duidelijk ook. Terwijl ik er vroeger om moest lachen.

Back to top button
93
0
We lezen graag je reactie!x