Voormalig CIA-baas en huidig minister van Buitenlandse Zaken Mike Pompeo heeft klokkenluidersite WikiLeaks er lange tijd van beschuldigd een ‘vijandige inlichtingendienst’ te zijn die ‘wordt gemanipuleerd door Rusland’.
Diezelfde Pompeo gaf onlangs toe dat de CIA ‘liegt, steelt en de boel belazert’.
Vorige week sprak Pompeo op de Texas A&M University, waar veel medewerkers van de spionagedienst hebben gestudeerd.
Enige medium
Een voormalige voorzitter van de universiteit, Robert Gates, was hoofd van de CIA en werkte later als minister van Defensie onder Bush en Obama.
Tijdens een vraag-en-antwoordsessie pochte Pompeo: “We logen, we stalen en we belazerden de boel.”
Een christelijke nieuwszender was het enige medium dat aandacht besteedde aan de opmerkelijke uitspraken van Pompeo.
Satan
“Dat is niet het cv van de minister van Buitenlandse Zaken, dat is het cv van satan,” aldus de zender.
Pompeo: “Ik was de directeur van de CIA. We logen, we stalen en we belazerden de boel. We hadden hele trainingsprogramma’s. Het doet je terugdenken aan de glorie van het Amerikaanse experiment.”
Als Amerikaanse overheidsfunctionarissen weer eens iets zeggen over wereldgebeurtenissen, denk dan even aan bovenstaande uitspraken.
Hand in hand
Over diplomatie zei de minister verder: “Diplomatie en militair optreden gaan hand in hand. Ze zijn nauw met elkaar verbonden en van elkaar afhankelijk.”
Bekijk het fragment hieronder:
“I was the CIA Director; we lied, we cheated we stole. We had entire training courses.”
–@SecPompeo pic.twitter.com/tehirq1cyX
— Jonathan Lalonde (@JonathanLalon12) April 19, 2019
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Burgemeester Ankara: “Mossad zit achter aanslag in Parijs”
Euroarchitect Delors: Euro was vanaf begin gedoemd te mislukken
OM vervolgt politieagent die Denisa vol raakte met waterkanon: ‘Ze lijken gelukkig niet met alles weg te komen’
De donkere kant van landbouwreus Cargill: “In het Amazonegebied is soja het gewas van de dood”
Van Meijeren maakt D66-voorzitter pislink: ‘Het is nu klaar!’
‘Mark Rutte heeft uw pensioen al weggegeven aan Brussel’
Portier bij corona-enquête: het ziekenhuis was ‘nagenoeg leeg’
Cardioloog onthult: zo planden de Amerikaanse overheid en Moderna-baas Bancel de ‘coronapandemie’
Brussel wil niet dat Europese burgers hun mening baseren op verschillende bronnen: ‘Dat heet dus een dictatuur’