Volgens alien-jagers is er leven op Venus. In een 20 minuten durend filmpje op YouTube analyseert mundodesconocido foto’s die door NASA-sonde Magellan van de planeet zijn gemaakt. Dat meldt FoxNews.
Van een aantal objecten die hij ontdekte, heeft hij een 3D-model gemaakt. Onder de video schrijft mundodesconocido dat de afbeeldingen ‘enorme steden en kunstmatige structuren tonen die lijken te zijn gebouwd door een buitenaards ras dat de tweede planeet in ons zonnestelsel heeft bewoond of gekoloniseerd’.
Magellan werd op 4 mei 1989 gelanceerd en kwam op 10 augustus 1990 aan bij Venus. De ruimtesonde bracht het planeetoppervlak nauwkeurig in kaart met behulp van radar. Het was de opvolger van de Pioneer Venus.
Hoewel Venus ook wel de ‘tweelingzuster’ of ‘zusterplaneet’ van de aarde wordt genoemd, komt er volgens de NASA in tegenstelling tot de aarde geen platentektoniek voor op de planeet. Magellan onthulde ook dat tenminste 85 procent van het oppervlak van Venus is bedekt met vulkanen. De gemiddelde temperatuur is er zo’n 480 graden Celcius.
Op 13 oktober 1994 verbrandde Magellan in de Venusiaanse dampkring.
[FoxNews]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Dodelijk ongeval prinses Diana één grote doofoperatie. Inspecteur verbreekt na 22 jaar stilzwijgen
Begint Derde Wereldoorlog over 3 weken in Oekraïne? ‘De dreigingen nemen toe, en snel’
Rotterdam stopt met onkruidgif van Monsanto
SOHO-beelden tonen mysterieus object ’ter grootte van Jupiter’ dat op de zon crasht
Je bent niet ziek, je bent ziek gemaakt door Big Pharma. Huisarts onthult hoe medicijnen leiden tot daling van de levensverwachting
De EU is veranderd in een gevangenis. Britse minister haalt fors uit
Baudet onthult wat premiers van Nederland met elkaar gemeen hebben: ‘Dit moeten Nederlanders een keer gaan inzien’
Dit soort schoolopdrachten krijgen leerlingen tegenwoordig: ‘Zorgwekkend’
Kurkuma, een wonderwortel tegen dodelijke ziekten?