In 1992 werd in een grot in het regentschap Kupang in de Indonesische provincie Oost-Nusa Tenggara een vreemd voorwerp gevonden. Het ging om een steen met mysterieuze graveringen.
Onderstaande foto is eigendom van een geoloog die in Kupang woonde en in 1994 kwam te overlijden. Hij ontdekte de steen in de grotten.
De steen lijkt uit twee delen te bestaan en bevat opvallende afbeeldingen van de sterren, de zon en pijlen die ernaar wijzen. Op het voorwerp staan ook mensachtige figuren afgebeeld die doen denken aan de gouden plaat van het Pioneerprogramma.
Aan zowel Pioneer 10 als Pioneer 11 is in 1972 en 1973 een gouden plaat bevestigd. Met de afbeeldingen op de gouden plaat kan de plaats van de verzender in ruimte en tijd worden achterhaald. Ook staan de uiterlijke kenmerken van de verzenders erop afgebeeld.

Het artefact bevat naar verluidt een magneet en radioactieve elementen. De steen wordt momenteel bewaard door de familie van de geoloog.
In het gebied waar de steen is gevonden zijn ook vermeende landingsplaatsen van UFO’s waargenomen, waaronder ‘drie zwarte stippen’ die een driehoek vormden. Mensen hebben daarnaast melding gemaakt van lichten die vanaf een heuvel omlaag schenen.

Gaat het om een authentiek artefact? Kan het zijn dat in het gesteente openingen zijn ontstaan waar mineralen in zijn opgeslagen? De graveringen zouden door mensen gemaakt kunnen zijn. Wat zouden de inscripties kunnen betekenen? Waarom zijn ze gemaakt?
Bron: Strangerdimensions.com
Gerelateerd:
- Indonesisch bouwwerk blijkt minstens 16.000 jaar oud
- Gigantische delen van oud continent gevonden in Indische Oceaan
- Waar kwamen de sterrengoden vandaan?
- Het mysterie van de Belizaanse kristallen schedel
- De oude rotssculpturen van Maharashtra
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Kijk: Nigel Farage legt in een halve minuut uit wat het werkelijke doel is van net zero
Meerderheid Nexit ‘goed mogelijk’ & wat ze je niet vertellen over de EU
‘Als de huidige trend doorzet is een burgeroorlog in Europa onontkoombaar’
“9/11 was zionistische staatsgreep om macht in VS over te nemen”
Indiase man plant eigenhandig 550 hectare bos
Belangrijke schakel in pedonetwerk van Epstein spoorloos verdwenen. Waar is zijn meisjesleverancier gebleven?
Natuurkundige legt uit waarom mondkapjes niet werken en ook nog eens gevaarlijk zijn
Studie: groene thee doodt kankercellen
Grootste zwendel in de geschiedenis. Medeoprichter Greenpeace sloopt hersenspoelcampagne klimaatbeweging