Mededelingen

NineForNews definitief op zwart…

Help mee door dit met kennissen op je socials te delen!

Je opent NineForNews nog even snel, zoals elke avond. Je weet niet dat dit misschien een van de laatste keren is dat je dat zorgeloos kunt doen.

Want ergens, in een vergaderzaal zonder ramen, zit een handjevol mensen naar een scherm te kijken. Ze zien de bezoekersaantallen, de meest gelezen artikelen, de comments waarin NFN-bezoekers eindelijk hardop zeggen wat iedereen denkt. En ze haten het. Ze haten jóúw stem. Ze haten dat jij nog kunt lezen wat zij al jaren proberen te verbergen.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
Roestige spijker

NineForNews is al jaren een scherpe, roestige spijker in hun schoen. Elk artikel over vaccinschade, over de WHO-plannen, over de Great Reset, over de stiekeme digitale euro, elk stuk dat bewijst dat ze liegen, is een druppel gif in hun zorgvuldig georkestreerde verhaal. En ze hebben besloten: die spijker moet er NU uit! Definitief!

Ze vallen niet aan met een arrestatieteam. Ze vallen aan met zogenaamde factcheckers die worden betaald door hun eigen stichtingen. Met advertentieboycots van bedrijven die toevallig allemaal in hun portefeuille zitten. Met  BigTech algoritmes die de site stilletjes omlaag duwen en om zeep helpen, tot jij hem bijna niet meer vindt. Met “meldpunten desinformatie” die druk uitoefenen op de hostingproviders. Met een telefoontje naar de bank en payment processoren: “Zou u die rekening van die complotsite misschien extra goed willen controleren?”

Het is geen toeval dat NineForNews het steeds moeilijker heeft. Het is geen toeval dat de site soms uit de lucht is. Het is met dank aan hulp van onze lezers dat we er nog steeds zijn. Maar voor hoe lang?

Stille, klinische executie

Wat er gaande is, is een stille, klinische executie. Ze weten dat als NineForNews omvalt, dat een enorm gat slaat in het verzet. Dat honderdduizenden mensen wakker zijn geworden dankzij deze site. Dat jij wakker bent geworden. En dat willen ze ongedaan maken.

Ze willen dat jij weer alleen komt te staan met je twijfel. Dat je afgesneden bent van eerlijke informatie. Dat je weer denkt dat je gek bent. Dat je gewoon je mond houdt en je in het gareel geschopt wordt.

Op een dag klik je op de link naar NFN en de site is weg. Geen waarschuwing. Geen afscheid. Gewoon weg. Alsof hij nooit heeft bestaan. En dan hoor je op het journaal, als je daar nog steeds naar kijkt: “Een notoire complotwebsite is uit de lucht gehaald vanwege het verspreiden van desinformatie.” En de meeste schapen halen hun schouders op.

Maar jij weet beter

Jij weet dat dit geen gewone website was. Dit was jouw laatste vrije krant. Jouw laatste  bastion voor vrije informatie.

En het is simpel. NineForNews kost heel veel geld. En met jouw hulp kunnen we telkens in de lucht blijven en ons verweren. Als die hulp afzwakt, zakken we weg in het moeras dat zorgvuldig om ons heen gecreëerd is door de psychopaten aan de macht. Dan winnen zij. Dan hebben ze weer een stem het zwijgen opgelegd. Dan is jouw stem straks de volgende.

De elite heeft besloten: NineForNews moet verdwijnen. De vraag is alleen nog: Laat jij dat gebeuren?

Precies nú bepaal jij of NineForNews blijft bestaan of sterft.

Elke euro die jij nu doneert, is een kogel die je terugschiet. Elke euro is een dag langer adem voor dit platform.  Elke euro is een artikel dat we nog kunnen publiceren!

Kijk even naar deze teller:

  • Met €10 red je de site 1 dag
  • Met €25 red je de site bijna 3 dagen
  • Met €50 red je de site ruim een week
  • Met €100 red je de site een paar weken tot een maand!

En als er genoeg mensen zoals jij nu opstaan, dan hoeft die teller nooit op nul te komen.

Doe het nú. Want morgen kan de site al op zwart staan.

Doneer in euro

Kies je ervoor om in euro te doneren, klik dan op de knop hieronder. In de pop-up kun je zelf jouw bijdrage invullen — groot of klein, alles helpt om het licht brandend te houden.

Klik hier om EURO te doneren

…of steun ons met crypto

Wil je anoniem en vrij van banken doneren? Kies dan voor één van onze 4 ondersteunde cryptocurrency’s, waaronder de extreem privacyvriendelijke Pirate Chain en Monero. Volg de instructies en steun direct vanuit jouw digitale portemonnee.

PirateChain (ARRR)
PirateChain

Steun NineForNews

Steun NineForNews in onze missie voor vrij en onafhankelijk nieuws.

Scan de QR-code vanuit je wallet (of kopieer en plak het ontvangst-adres) voor een donatie! Onze dank is groot!

Tag/Notitie: NineForNews Donaties
Monero (XMR)
Monero

Steun NineForNews

Steun NineForNews in onze missie voor vrij en onafhankelijk nieuws.

Scan de QR-code vanuit je wallet (of kopieer en plak het ontvangst-adres) voor een donatie! Onze dank is groot!

Tag/Notitie: NineForNews Donaties
Bitcoin (BTC)
Bitcoin

Steun NineForNews

Steun NineForNews in onze missie voor vrij en onafhankelijk nieuws.

Scan de QR-code vanuit je wallet (of kopieer en plak het ontvangst-adres) voor een donatie! Onze dank is groot!

Tag/Notitie: NineForNews Donaties
Ethereum (ETH)
Bitcoin

Steun NineForNews

Steun NineForNews in onze missie voor vrij en onafhankelijk nieuws.

Scan de QR-code vanuit je wallet (of kopieer en plak het ontvangst-adres) voor een donatie! Onze dank is groot!

Tag/Notitie: NineForNews Donaties
Ripple (XRP)
Bitcoin

Steun NineForNews

Steun NineForNews in onze missie voor vrij en onafhankelijk nieuws.

Scan de QR-code vanuit je wallet (of kopieer en plak het ontvangst-adres) voor een donatie! Onze dank is groot!

Tag/Notitie: NineForNews Donaties

 

Interessant

Vond je dit artikel waardevol?
Deel het met iedereen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.6 33 stemmen
Artikel waardering

NineForNews

Algemene en huishoudelijke mededelingen, om onze lezers op de hoogte te houden van belangrijke ontwikkelingen binnen NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

25 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Gevel
Gevel
4 maanden geleden

Dit mag niet gebeuren mensen ,
De k overheid mag niet winnen.
Geld is overgemaakt.

Laat de moed niet zinken nfn,
We blijven jullie steunen

Sjef
Sjef
4 maanden geleden

Robin ik bewonder je strijdvaardigheid enorm. Heb zelf dertien jaar de “Ziek van de Politiek”, website gedraaid. Resultaat is dat het wel gelezen werd, maar er geen actie werd ondernomen. Heeft het wel nog zin om daar tijd aan te besteden. Alleen maar schrijven en waarschuwen daar komen we geen donder verder mee. We zullen een ander systeem moeten ontwikkelen die de burger aanspreekt en de politiek voor het blok zet.

Hoe is mijn vraag en deel die vraag graag. Ik wordt moedeloos van het geleuter en er niets gebeurt.

Robbie
Robbie
4 maanden geleden

En een kleine donatie overgemaakt.

Patrick
Patrick
4 maanden geleden

Donatie overgemaakt

t.m.
t.m.
4 maanden geleden

door ninefornews zakt de elite toch in het moeras?

René
René
4 maanden geleden

Ben blij met deze site en ook enkele anderen, maar uiteindelijk bereik je alleen de mensen die zich niet meer voor de gek laten houden en al weten hoe we bespeeld worden. Leuk om te lezen maar er verandert niets door, er zal echts iets anders moeten gebeuren! O.a. Stoppen met betalen van belasting, want we financieren onze eigen ondergang en anders laat alles maar instorten want dit systeem stop je niet meer.

Michel
Michel
4 maanden geleden

Waar kan ik contant afgeven?
Is er geen gofundme oid waar ik naar kan overmaken?
Ik hou niet van iets met een BILLING ADDRESS

SnappieFvD007
SnappieFvD007
4 maanden geleden

Ik weet dat mensen het niet willen horen maar het is gedaan met ons.
Ik geloof er niet meer in dat zij gaan falen. Alleen al als ik kijk naar mijn eigen omgeving en als je de zombies buiten ziet lopen……..

trixx
trixx
4 maanden geleden

Hahaha wacht maar tot de digital ID er is. Dat je moet inloggen voordat je online kunt gaan. Sites zoals deze en andere zullen dan 100% verdwijnen.

José D.
José D.
4 maanden geleden

Ik ga ook weer doneren en gewoon via de bank, van de andere betaalmogelijkheden heb ik geen kaas gegeten. En “ze” mogen het weten ook, want wat is er voor onoorbaars aan om een website te steunen die de achterkant van het reguliere nieuws verkondigt ?.

Draak
Draak
4 maanden geleden

De dolgedraaide wereld.

https://nos.nl/artikel/2592768-andreaspenning-voor-oprichters-kick-out-zwarte-piet Als ik het gezicht van een van die gasten zie, zouden ze bij mij thuis niet als zwarte piet en als niks niet, binnen mogen komen.
Gemor over gemis aan extra inkomsten en diskriminatie in veband met kleurling mochten niet gehoord worden. Sinterklaas een feest voor en door alleen witjes??? Bewerkstelligt door niet-witjes!!!?

In suriname zijn ze dol blij met het gas en de olie voor de kust. Opeens geen toestanden over groene energie. Schade aan het zee-milieu.
Gelukkig heeft Lex daar recent weer eens zijn welgemeende excuses aangeboden voor de slavernij destijds. Voor iets waar ik gezien mijn leeftijd nooit aan meegewerkt kan hebben, noch passief, noch aktief. Waarmee hij ook geen verantwoordelijkheid neemt voor de huidige slaven. De erbarmelijke omstandigheden waarin veel mensen toen leefden en nu leven, wereldwijd.

Tja… . Als je een beetje kritisch bent is het fijn om onder andere hier te ervaren dat kritisch zijn mag. Dat behalve iets doen, ook bewust bepaalde zaken niet doen zinvol zijn.

https://www.zerohedge.com/geopolitical/whole-model-broken-tech-mafia-wife-admits-we-were-klaus-schwabs-useful-idiots mooi zo. Meer van dat soort ontboezingen graag. Komt uit
https://www.youtube.com/watch?v=GeVEaXoc0Ig The Near-Death Experience that Led Nicole Shanahan to Christ | Ep 1159 Moet daar nog even voor gaan zitten. Is niet een omgeving waarin ik me thuis zou voelen, maar vooruit.

Nooit Alleen
Nooit Alleen
4 maanden geleden

Ik zou graag een bedrag zien, wat nodig is. Gewoon openheid van zaken, ook financieel.

Ron Veringmeier
Ron Veringmeier
4 maanden geleden

Ik heb ook weer wat overgemaakt. Ninefornews moet blijven bestaan

JohanD
JohanD
4 maanden geleden

Een donatie kan het uit de lucht halen natuurlijk niet voorkomen.

Icksy Nixx
Icksy Nixx
4 maanden geleden

I just donated Euro 25,00

Pieter1
Pieter1
4 maanden geleden

gofundme.com lijkt ook goed te werken.

Zam Zung
Zam Zung
4 maanden geleden

Deze nare berichten over het afsluiten van NFN verontrusten mij hevig, want de site is altijd essentieel geweest bij het vormen van een realistisch beeld van onze wereld gelet op de misleidende MSM.
Gisteren heb ik mijn steentje bijgedragen met een donatie van € 50,=, maar vraag me af hoe ik meer kan doen.

René
René
4 maanden geleden

Zojuist € 50 gedoneerd

Back to top button
25
0
We lezen graag je reactie!x