Afgelopen maand heeft de Oekraïense president Zelenski onderhandelingen met de Russische president Poetin formeel als ‘onmogelijk’ verklaard. Hij zette zijn handtekening onder een decreet hierover, maar liet nog wel de deur open voor gesprekken met Rusland.
Eind vorige maand zei Poetin dat zijn land klaar is voor gesprekken om het conflict in Oekraïne te beëindigen, maar dat Oekraïne niet bereid is om aan de onderhandelingstafel te gaan zitten.
FVD-Europarlementariër Marcel de Graaff heeft met afschuw kennisgenomen van de berichtgeving dat Oekraïne weigert om met Rusland in overleg te treden teneinde vrede te bewerkstelligen.
De oplossing zit niet in wapens, maar in overleg
“Ik wil menselijk leed beëindigen. Iedere dag gaan er levens verloren en onze eigen economische rampspoed wordt met de dag groter,” aldus De Graaff.
Het Europarlementslid eist dat Oekraïne teruggaat naar de onderhandelingstafel. “President Zelenski moet stoppen met zijn oorlogsretoriek tegen Rusland. Dit leidt tot verdere escalatie en een mogelijke derde wereldoorlog. De oplossing zit niet in wapens, maar in overleg.”
Globalistische dictatuur
Volgens De Graaff heeft de EU de sleutel in handen om Oekraïne tot vredesoverleg te manen. “De Oekraïense oorlogsmachine wordt door ons belastinggeld betaald. Wie betaalt, bepaalt.”
Mocht de EU dit verzoek niet inwilligen, dan is het volgens De Graaff overduidelijk dat de EU aansprakelijk is voor het ondergraven van de belangen van onze burgers ten faveure van de globalistische dictatuur die het World Economic Forum nastreeft.
Het conflict in Oekraïne moet stoppen. De partijen moeten terug aan tafel om nog meer menselijk leed te voorkomen.
Het is onbestaanbaar dat Zelensky botweg weigert. De EU staat aan de zijlijn en gaat kapot aan de gevolgen.
Ik vraag de Commissie om zich in te zetten voor vrede. pic.twitter.com/uEPVeCys8S
— Marcel de Graaff🇳🇱 #FVD (@MJRLdeGraaff) October 31, 2022
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Tiener gebruikt ‘bovenmenselijke kracht’ om vader onder brandende auto vandaan te halen
Piloten getuigen in Washington over UFO-waarnemingen (video)
Vreemde ‘graancirkels’ ontdekt. Zijn de aliens geland in Italië?
Duitse pathologen delen nieuwe bevindingen over sterfte na coronavaccinatie en die liegen er niet om
PVV oogst kritiek door openlijk afstand te nemen van ‘omvolking’: ‘Stelletje laffe verraders’
Lippenstift bevat zware metalen
“Bilderberg en het militair-industrieel complex willen je door middel van list en bedrog domineren”
Ben jij ook een moderne slaaf, zonder het te weten?
Plegen de door Nederland gesteunde jihadisten oorlogsmisdaden in Syrië? Zie hier het antwoord van Rutte op deze simpele vraag