De term ‘net zero’ is helemaal hot. Net zero is in korte tijd diep doorgedrongen in politieke en economische scenario’s. De Europese lidstaten kwamen overeen dat ze in 2050 naar nul uitstoot willen.
Professor Norman Fenton heeft een grafiek gedeeld afkomstig uit het rapport Absolute Zero van UK FIRES. Wat kunnen we zoal uit deze grafiek opmaken? Alle vliegvelden behalve Heathrow, Belfast en Glasgow zijn in 2030 dicht. In 2050 wordt er helemaal niet meer gevlogen. Geen nieuwe benzine- en dieselauto’s meer in 2030 en in 2050 is het weggebruik met 60 procent verminderd.
Ook de energie voor het produceren van voedsel en verwarming is in 2050 beperkt tot 60 procent van het huidige niveau. Dat betekent een hongerige bevolking die in de kou zit of een enorme sterke ontvolking, voorziet professor Fenton.
1. Reminder of what ‘net zero’ really means. This graphic from UK Govt FIRES project. Key points: all airports except Heathrow, Belfast & Glasgow to close by 2030. NO FLYING at all by 2050. No new petrol/diesel cars by 2030; by 2050 road use restricted to 60% of today’s level. pic.twitter.com/0s0dI9kAHK
— Prof Norman Fenton (@profnfenton) April 9, 2023
100 procent echt
De 15-minutensteden die overal worden gepusht, vormen een belangrijk onderdeel hiervan. Fenton zei in 2020 al dat coronalockdowns de voorloper waren van klimaatlockdowns.
Commentator Eva Vlaardingerbroek raadt iedereen aan eens goed te kijken naar de grafiek. “Dit is de totalitaire agenda achter de net zero-zwendel en die is 100 procent echt.”
“Word wakker voordat je verhongert, verkleumt, opgesloten zit in je huis en niet meer mag vliegen,” waarschuwt Vlaardingerbroek.
WEF dicteert de agenda
Gezondheidswetenschapper Yvonne Simons voegt toe: “Het WEF dicteert de agenda, ook in ‘Brexit’ Engeland.”
Tweede Kamerlid Pepijn van Houwelingen (FVD) verwijst naar een brief van 3 april waarin valt te lezen dat de Europese Raad tijdens de Eurotop van 23 en 24 maart ‘haar steun voor de 2030 Agenda en de Duurzame Ontwikkelingsdoelen bevestigde’.
De Europese Raad (ER) “bevestigde haar steun voor de 2030 Agenda en de Duurzame Ontwikkelingsdoelen” tijdens de Eurotop van 23 en 24 maart: pic.twitter.com/tFQ6Y1C3y0
— Pepijn van Houwelingen (@PvanHouwelingen) April 10, 2023
Mag toch ernstig hopen dat deze WEF gekkies ver voor 2030 allang verdwenen zijn, want deze achterlijke soap duurt nou al 3 jaar te lang!
Hou jij ze dom, dan houd ik ze arm en hongerig, fluistert de politicus naar de geestelijke en de onderwijzer…..
Ze maken los dat wij schreeuwen om het kruisbeeld, liefdevolle behoefte en goede manieren.
Maar hun berichten zijn niets anders dan kont en tieten
Brutalisering, woke stompzinnigheid, geweld zijn hun geboden.
Hun goden zijn nepnieuwsverspreiding en kijkcijfers en vooral zichzelf,
Ten koste van onze kinderen….
Deze duivels moeten beëindigd worden.
Hoe dan ook, voor altijd.
Hahaha, 2050? Ik geloof er helemaal geen barst van.
Dat jaartal is, denk ik, zomaar uit de lucht gegrepen. Dat stelletje machtswellustelingen willen helemaal niet tot 2050 wachten.
Zij zijn juist bezig alles te versnellen. De oorspronkelijke plannen gingen inderdaad uit van het jaartal 2050, maar hebben “ze” bewust naar voren geschoven, namelijk naar 2030.
De bedoeling is, dat wij vanaf 2030 allemaal al opgesloten zitten in de zogenaamde TriStateCities.
Denken jullie werkelijk, dat er dan nog ruimte is om in een vliegtuig te stappen?
Nee hoor!
Zoals ik er naar kijk, zijn er 2 scenario’s.
In het eerste scenario winnen de globalisten de strijd tegen ons, normale mensen, en is het de bedoeling om ons, althans diegenen die het overleven, om te turnen naar een soort van robotfiguren, die verder als slaaf mogen “leven”.
In het tweede scenario winnen de White Hats en is het einde oefening voor de globalisten. Dan wint het Licht.
En IK denk absoluut niet, dat dat allemaal tot 2050 duurt.
Meer wakker worden gaat niet meer.
De mensen durven niet.
Als de wakkere mensen nu niet opstaan, jammer dan.