Binnenland

Hugo de Bouwmeester over vertraging Binnenhof: komt eigenlijk door ‘bestorming van het Capitool’

Help anderen door dit artikel met jouw vrienden op je social media te delen!

De renovatie van het Binnenhof gaat zeker twee jaar langer duren en is op zijn vroegst pas in 2028 deels klaar. Hugo de Bouwmeester beweert dat er nieuwe veiligheidseisen zijn en dat ook door stikstof de bouw langer duurt.

In een bak onder het Opperhof komen alle installaties die nodig zijn voor de elektriciteitsvoorziening en voor de klimaatvoorziening van de Tweede Kamer, legde minister De Jonge uit. Omdat die installaties niet in het gebouw zitten, maar onder de grond is er veel meer ruimte nodig, zei de minister met een bouwhelm op.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Hij voegde toe dat vrijwel alle voorzieningen dubbel uitgevoerd moeten worden uit veiligheidsoverwegingen.

(Video verwijderd? Klik hier...)

Echt wel voorbij

Er moet ook met steviger apparatuur gewerkt worden, die ‘meer stikstofuitstoot tot gevolg heeft’. “Alleen met elektrische apparatuur gaat het hier niet lukken.”

De Jonge zei verder dat veel Kamerleden en ook kabinetsleden te maken hebben met veiligheidsmaatregelen. “Dus die veiligheidseisen zijn omhoog. Sinds de verbouwing is gestart, hebben we te maken gehad met de bestorming van het Capitool. Dus de tijd dat je naïef kon zijn over de veiligheidsvereisten […] is echt wel voorbij.”

Kleuterleider

Er komt dus toch wat van dat verschrikkelijke verstikkende stikstof vrij en dat komt eigenlijk door de ongelofelijke beveiliging en veiligheidsmaatregelen vanwege veiligheidseisen door de onvoorstelbare bedreiging van de ‘bestorming van het Capitool’. Door gewone mensen zoals u, reageert Stefan Noordhoek.

“Deze als minister identificerende kleuterleider begrijpt van bouwen precies evenveel als van gezondheid, immuniteit, ziekenhuizen, virussen en vaccins,” benadrukt Noordhoek. “Waarschijnlijk juist een functievereiste als het enige doel is dat alles kapot moet.”

“U bent dan misschien wel klaar met deze man, maar hij en z’n woke globalistische WEF-vriendjes nog lang niet met u!” schrijft hij.

4.8 99 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vond je dit artikel belangrijk?
Deel het met anderen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

163 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Join de Discussion
Join de Discussion
2 jaren geleden

Leuker kunnen we het niet maken.

Alex Shao
Alex Shao
2 jaren geleden

Hugo de Serpent lult weer eens uit zijn nek! Totaal ongeloofwaardig….

Anja Heij
Anja Heij
2 jaren geleden

Ik meen te hebben gelezen over een tunnelsysteem onder het Binnenhof. Als dat inderdaad zo is, dan is die ruimte onder het Binnenhof er al voor zijn elektra- en andere systemen. Overigens nooit gehoord dat je 2 jaar nodig hebt om een muur rond het Binnenhof te bouwen.
Geef deze man gewoon een doos lego.

Pieter
Pieter
2 jaren geleden

Wat dacht je van een achterkamertje in iedere provincie om de 2e kamer nog te laten vergaderen, niet dat ze er nog iets toe doen. De macht ligt totaal ergens anders en dat snappen ze hopelijk zelf inmiddels ook wel.
.

Henk R
Henk R
2 jaren geleden

Is dit niet gewoon een smoes dat het financieel budget is overschreden. Krijgen we zometeen te horen dat hierdoor de belastingen naar boven moet worden bijgesteld.

Mikkie
Mikkie
2 jaren geleden

Jaja…daar komt een veiligheidsbunker onder de grond..
Goh..verwachten ze een volksopstand?
Waarom dan?

Remco
Remco
2 jaren geleden

Die vermaledeide stikstof toch! 🙄

Greet Resist
Greet Resist
2 jaren geleden

hij is bang geworden, of para van de coke

Tanya
Tanya
2 jaren geleden

Ik weet zeker dat Hugo kierewiet is… !!!
Wat een mafketel dat ie denkt dat WIJ deze nonsens geloven…

Atoom
Atoom
2 jaren geleden

Wat hugo de ploert vast bedoeld is bunkers diep onder de grond bouwen zodat hij en de overige nazie’s vooralsnog een toevlucht kunnen zoeken om de steeds bozer wordende menigte te kunnen ontglippen nu het satanische nwo plannetje steeds meer in duigen aan het vallen is.

Merijn Hugens
Merijn Hugens
2 jaren geleden

Eerst mocht die volkomen doorgesnoven, compleet gestoorde psychopatische landverrader Herr Doktor Hugo Mengele al in zijn laboratorium een beetje experimenteren met menselijke Labratten & injecteren met zijn Dansen met Jansen mRNA-Gentherapie-RVS-Grafeenoxide-Parasieten-Nood-VaxxiNazis….Omdat Operatie-Depopulatie een groot succes was is ie gepromoveerd tot Vastgoedmagnaat…De eerste veiligheidsmaatregelen die we in Nederland moeten nemen is die Landverrader & Oorlogsmisdadiger ergens veilig achter slot & grendel opbergen…

Bert
Bert
2 jaren geleden

Alle voorzieningen moeten dubbeluitgevoerd worden wegens veiligheid. Oja.
wiens veiligheid dan patheet?

je jongensachtige slimme opgeruimdheid gaat je je kop kosten. Die pose, daar trapt niemand meer in. Want je bent een debiel de Jonge en je hebt mij bedreigd.

Je wist toch waar ik woon? Kom dan. ik weet ook waar jij woont de verdere rest van je armzalige leven.

Vucht ( na een eerlijke rechtsgang, laat het nageslacht maar zien wat hier gebeurde in de jaren 20:van deze eeuw.

ralf
ralf
2 jaren geleden

ongelofelijk dat hij nog niet in een gesloten inrichting opgenomen is.
ok, er goeie hoop dat dat op korte termijn gaat gebeuren. de leugen loopt op zijn laatste benen

Martin
Martin
2 jaren geleden

Ach, ach, alles moet veiliger, hoe zou dat toch komen? En dat geeft weer veel meer stikstof. En dat komt door hun eigen stupide beleid. Alleen snappen de Haagse heren dat zelf nog niet. Misschien even opvragen bij Klaus Schwab hoe dat komt.

wakkere
wakkere
2 jaren geleden

Bob de bouwer weet alles.

Puur natuur
Puur natuur
2 jaren geleden

Als je mensen wilt gaan vervolgen van deur tot deur, dan heb je zeker toch ook verstand van bouwen.

Greet Resist
Greet Resist
2 jaren geleden

ze zullen waarschijnlijk die 5G spionagetroep niet allemaal op tijd gelevert kunnen krijgen uit Taiwan

H.J.
H.J.
2 jaren geleden

Deze De Jonge is de grootste onbenul die het Ministerambt heeft vervult.
Deze De Jonge kan echt niets.
Wat zijn ogen zien verzieken zijn handen.
Het is gewoon één groot misbaksel.

Piet
Piet
2 jaren geleden

En als je dit niet geloofd, lieg ik je wel iets anders voor

jan hendrik
jan hendrik
2 jaren geleden

Zozozozo…. Bouwapparatuur heeft tegenwoordig ook al “stikstofuitstoot”… Dat is nieuw! Ja ach, weet je, met elke uitademing blaas ik zowel CO2 als stikstof uit. En jij ook. Binnenkort is dat vast ook verboden…

Ties
Ties
2 jaren geleden

“Alleen met elektrische apparatuur gaat het hier niet lukken”

Hahahahahahahhaahhahaahahahahah wat een pannenkoek.

Eleonora
Eleonora
2 jaren geleden

Is het niet een idee om die hele verbouwing stil te leggen? Zodat al die stikstofuitstotende ministers en ambtenaren ( want ademend, boerend, piepend etc) daar niet gehuisvest worden en daar dan dus “klimaatneutraal” gewerkt wordt?

4 horses
4 horses
2 jaren geleden

Een muur die het volk gaat tegen houden. Whahahaha. Vroeger bouwde ze kastelen gek! Wat denk je nou. Denk toch echt dat het rennen wordt.

Onheilsprofeet
Onheilsprofeet
2 jaren geleden

Hugo is eigenlijk geen vent, maar een verklede transgender! Hij moet nog uit de kast komen.

Helga
Helga
2 jaren geleden

Fantastisch , dat zo iemand zich minister mag noemen… wat een prachtig voorbeeld van de dwarsdoorsnede van het nederlandse volk. En dat hij mag blijven zitten is natuurlijk helemaal fantastisch. Randdebielen en domkoppen krijgen in nederland een eerlijke kans om ook als iemand van belang te worden gezien.

Hendrik
Hendrik
2 jaren geleden

We blijven het pikken….

Lei
Lei
2 jaren geleden

De schoolmeester is letterlijk en figuurlijk de weg kwijt. Weg met deze pseudo politicus!

klaas
klaas
2 jaren geleden

Zo te zien is zijn neusje ool weer lekker gevuld. Vuile junk.

Anne
Anne
2 jaren geleden

🙈🤣🤣🤣🤣 door de bestorming van het Capitool. Laat me niet lachen.
Hugo wat een dom gel.l weer.
Functie elders graag. Man man man wat een mafklapper.

Armand
Armand
2 jaren geleden

Compleet gestoord en van de pot gerukt deze Hugo de oplichter.

Begint er ook op te lijken dat de Westerse gevestigde orde en het z.g. hogere echelon zich al van schuilplaatsen en burchten gaat voorzien. Niet dat het ze zal baten.

“Zij bedriegen u niet alleen, maar laten zelfs zien dat ze u bedriegen”

Wee hun die onrecht beramen en op hun bed allerlei boze plannen uitdenken. Vroeg in de morgen staan zij op om ze uit te voeren.

Niemand zal dat verhinderen,omdat het in hun macht ligt het te doen. Hebben zij hun zinnen gezet op een bepaalde akker, dan zorgen zij ervoor die te krijgen.

Zien zij een huis dat zij willen hebben, al is het iemands enige bezit, dan leggen zij er beslag op met dreigementen en geweld.

‘Daarom,’ zegt de Here, ‘ga Ik voor u een straf bedenken. Het zal een vreselijke straf zijn, waaraan niemand zich kan onttrekken. U zult dan niet meer trots met uw neus in de wind lopen, want het zal een verschrikkelijke tijd zijn.
Micha 2:1-3

Ze steken trots hun neus in de lucht. Ze zeggen: “Er is geen God. Ons kan niets gebeuren.” Ze denken er verder niet over na. Psalm 10:4

En de koningen der aarde en de groten en de oversten over duizend en de rijken en de machtigen en iedere slaaf en vrije verborgen zich in de holen en de rotsen der bergen; en zij zeiden tot de bergen en tot de rotsen: Valt op ons en verbergt ons voor het aangezicht van Hem, die gezeten is op de troon, en voor de toorn van het Lam; want de grote dag van hun toorn is gekomen en wie kan bestaan?

Openbaring 6:15‭-‬17

Rob
Rob
2 jaren geleden

Dombo eerste klasse, onze snuifduif! Elke mongool kan minister worden kennelijk.

Jip
Jip
2 jaren geleden

Hugo gaat eraan voorbij, maar die “bestorming van het Capitool” was de zoveelste false flag actie van de neocons en niet van de Trump aanhangers.

Loek
Loek
2 jaren geleden

Vallen er meteoren? De rondleiding in het capitool bedoelt hij dus?🤣🤣🤣

Gosse
Gosse
2 jaren geleden

Karma kan niet ontlopen. Kwaad straft zichzelf

Marijke
Marijke
2 jaren geleden

En? Hebben ze ook nog wat gevonden ondergronds… Zou mij niets verbazen.
Intussen zijn ze zoet met het Hof binnenste buiten te keren. Als het klaar is ooit is de regering inmiddels opgedoekt!

Guus Velraeds
Guus Velraeds
2 jaren geleden

Bestorming van het Capitool?

We weten inmiddels dat het een totale setup was om de coupe van de gestolen verkiezingen van 2020 te voltooien.

Jack Schlangen
Jack Schlangen
2 jaren geleden

Als je geen witteboordentuig bent kom je niet in aanmerking voor een Ministerpost, dat mag inmiddels wel duidelijk zijn. Maar dat geldt ook belangrijke posities in organisaties, vakbonden, ‘gezonheid’sdiensten en ‘belangen’organisaties.

Ingmur
Ingmur
2 jaren geleden

😅🤣😅🤣😅🤣😅🤣😅

Bezorgde nederlander
Bezorgde nederlander
2 jaren geleden

Ha ha ha.
Stikstof de leugens voorbij.
Hugootje moet zich beter infotmeren.

Deze bouw word een prachtige van alle leugens voorzien detentiecentrum.

Johan
Johan
2 jaren geleden

mensen die sporten scheiden ook meer stikstof uit, misschien moeten we daar dan ook maar mee stoppen, het is je reinste lulkoek er bestaat geen stikstofprobleem het is een hersenspinsel van een stel idioten

Underground
Underground
2 jaren geleden

Hoort deze massamoordenaar met voorbedachte rade niet in de gevangenis thuis !!!

Lest Best
Lest Best
2 jaren geleden

Ben blij dat Poetin geen rekening houd met stikstofuitstoot bij het afschieten van raketten.
Anders duurde onze bevrijding van deze gijzelnemers nog langer.

Gerard
Gerard
2 jaren geleden

Daar moet een atoomkelder onder komen

Avax
Avax
2 jaren geleden

De massamoordenaar van Het Nederlands volk Hugo de Jonge! Een van de vele trek en pispoppetjes van ClauSSwabs WEF is schijnbaar toch nog bruikbaar voor het moment..

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
2 jaren geleden

Haalt die Hugo nou echt de bestorming van het kapitool aan wat een loser . Heeft hij niet gezien dat dit al lang is achterhaald? Echt nog dommer dan dom. Maar dat ze extra aanscherpen op beveiliging betekent dat ze erg bang zijn en niet van plan zijn op te stappen dus verzet mensen kom op nou zeg!

Realist
Realist
2 jaren geleden

“Sinds de verbouwing is gestart, hebben we te maken gehad met de bestorming van het Capitool”

Zou dat niet eerder te maken hebben, met de onderstaande quote?

“We need to prepare for a more agrier world, and take ze necessary action.” Klaus Schwab.

Jeff
Jeff
2 jaren geleden

Ach, u moet beschermt worden … tja daar heeft u wel een goed punt. Verbazingwekkend ook vooral, want al dat fantastische werk wat u voor ons verzet. We zijn er ook allemaal zo blij mee, dat je toch niet kan bedenken, dat er iemand is, die dat teniet zou willen doen. Jullie zijn er overduidelijk voor ons en om ons zorg te ontnemen en dat mensen die hard werken het steeds beter krijgen. Belachelijk dat er individuen zijn, die dat niet zien! Ik ga toch echt niet mopperen op al dat geld, wat daarvoor verdampt … dat hoort er gewoon bij. En ach, weet je wat …. over 5 jaar ga ik wel weer een keer op vakantie naar het Vondelpark …. zo leuk. Ik hoef niet eens de rij te staan, zoals op die luchthaven … eh Schophil heet’ t geloof ik … nee joh … in een kartonnen doos. Nou … mij hoor je niet klagen hoor. We gaan er juist op vooruit.

Erik
Erik
2 jaren geleden

wat een fucking bullshit

Inhetmeer
Inhetmeer
2 jaren geleden

Koot en Bie hadden het fatsoen om te stoppen met Jacobse en van Es, maar dat was satire.

Al die fantastische satire van toen is de realiteit van nu.

Cor van der Laak. Jacobse en van Es. Drs Akkermans. Die Oost Europa deskundige. De hele bende lachwekkende knurften uit die serie……

Onvoorstelbaar……

Marc
Marc
2 jaren geleden

Waarom hebben we nog zo’n belastinggeldverslindend binnenhof nodig met al die politieke trekpoppen als het enige dat die mensen doen orders uit brussel doorschuiven?
De “volksvertegenwoordigers” zijn niets meer dan dozenschuivers die opdrachten vanuit een ongekozen orgaan als brussel doorschuiven de nederlandse samenleving in en waar we als bevolking niets over te zeggen hebben omdat alles allang besloten is en elk commentaar vanuit de bevolking door blanco inlegvelletjes omzeilt wordt.

Waarom gaan we stemmen op mensen die niets anders doen dan aan de leiband van brussel lopen en niets anders doen dan zich verschuilen achter “het moet van brussel”? Die niets anders zijn dan brussel-vertegenwoordigers in plaats van volksvertegenwoordigers.

Wat hebben we dan nog aan den haag en waarom zouden we zoveel belastinggeld opofferen aan een zinloos toneelstuk wat “politiek” genoemd wordt en alleen maar opgevoerd wordt om de bevolking zand in de ogen te strooien?

En daar waar ik brussel schrijf, kan ik net zo goed world-economic-forum, verenigde naties, navo, who en andere niet-gekozen organisaties schrijven.

nico
nico
2 jaren geleden

Voorbereidingen vanwege “sthe angry piepel“.

Harbert
Harbert
2 jaren geleden

Ze bouwen de bunker ter bescherming, …tegen het volk (na de flitstribunalen)

nico
nico
2 jaren geleden

Schuilkelders , dat kost wat meer tijd en uitstoot.

JanS
JanS
2 jaren geleden

Welke ‘slimmerik’ bouwt nu zijn elektriciteit en klimaat voorziening onder het grondniveau. Terwijl ze ons bang lopen te maken voor een stijging van de zeespiegel! Wat mis ik hier?

Leonid
Leonid
2 jaren geleden

Hugo de Kwakzalver is één van de domste kleuterleiders die ik ooit heb horen kwaken.
Vertel deze stikstofidioot aub nooit dat zuurstof het verbranden van andere stoffen mogelijk maakt, want dan regelt de zwammende onbenul een zuurstof probleem waar je bij staat.

Leroy Smith
Leroy Smith
2 jaren geleden

Bestorming van het Capitol heeft nooit plaatsgevonden. Als men de video’s bekijkt en analyseert dan ziet men dat de mensen gewoon binnen zijn gelaten en zonder problemen en zelfs op aanwijzingen van de supposten een toer door het gebouw kregen.

Leo the lion
Leo the lion
2 jaren geleden

Van schoolmeester tot vaccinemeester en nu bouwmeester?? Whahoe Voor hugo
gaat niets te ver ?? Hugo weet het Hugo kan het ?? echtwaar WhAhoe ik heb nog nooit zo een grootheiddwaas gezien met zo veel fantasie als hij WhAhoe….heb je een problleem Bel Hugo de dwaas de jonge WEF tell sell 👈….😂😂😂

Rombout
Rombout
2 jaren geleden

Waardeloze idioot, psychopaat en massamoordenaar en sloper van de Nederlandse economie.

Hugo den Oude
Hugo den Oude
2 jaren geleden

De nieuwe gebouwen worden uitgerust met ventilatiesystemen die niet uit te zetten zijn. Als er ergens in de buurt een brand uitbreekt met als gevolg giftige wolken die vrij komen, dan is de kans aanwezig dat het ventilatiesysteem de giftige rook naar binnen blaast. En dat ding kun je niet eens uitzetten.
M.a.w. je kunt wel vanalles bedenken, maar er is altijd ergens een gaatje dat Magere Hein binnen laat. De allerbeste veiligheid en onbevreesdheid is een schoon geweten.

Wapke
Wapke
2 jaren geleden

Wat zijn ze ook doortrapt he

Wapke
Wapke
2 jaren geleden

https://jensen.nl/verjaardagsshow-deel-1-de-jensen-show

Aanrader , vele ogen zullen nog meer opengaan !
Jensen.nl 🤍🙏👍

Wapke
Wapke
2 jaren geleden
Steven
Steven
2 jaren geleden

bang dat het volk op termijn de tweedekamer binnen stormt als ze ons de NEK om gaan draaien!!

gaafland
gaafland
2 jaren geleden

“alles moet onder de grond, uit veiligheidsoverwegingen. En daarom moet alles 2x zo groot, da’s logisch. ”

Hij bedoelt eigenlijk te zeggen; “we bouwen een ondergrondse tunnel zodat we in geval van nood kunnen vluchten”

Ze zijn zo bang voor het volk dat ze op voorhand, uit voorzorg al hun escape route bouwen mocht het volk in opstand komen. Ze weten dondersgoed dat ze fout bezig zijn!

Ronald
Ronald
2 jaren geleden

Dansen met heimans

Dré
Dré
2 jaren geleden

Alles wat die vent aanraakt is gedoemd te mislukken, wat een fuckup is hij zeg. In gewoon bedrijfsleven allang een trap onder z’n hol gehad

Adriaan
Adriaan
2 jaren geleden

Waarom dit deze man nog niet op een gesloten psychiatrische afdeling? Oh wacht, de bouw ervan is 2 jaar vertraagd.

roro 237
roro 237
2 jaren geleden

We mogen heel dankbaar zijn hoe Hugo de Jonge zelf het hele CDA uiteindelijk vernietigt heeft!

Boris
Boris
2 jaren geleden

Laten ze er maar een zwaar bewaakte gevangenis van maken en sluit dat gajes maar op.

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
2 jaren geleden

Oh ja, die bestorming die alleen maar in de hoofden van de echte Coup d’état plegers heeft plaatsgevonden wordt nu hier als reden aangevoerd om de EIGEN regelzucht te omzeilen, ja logisch.
De NOS journaal fanclub hier ten lande zal deze onzin waarschijnlijk gretig gaan lopen papagaaien.
Ze zullen vervolgens zelf de kachel weer lager moeten zetten want het klimaat en de derde wereld moeten tenslotte gered worden.
En als Dirk Doorsnee en Miep Middelmaat ergens goed in zijn dan is het wel anderen redden door te wijzen naar anderen en geld naar goede doelen te smijten, het liefst vlak voordat ze op vakantie gaan. Dat schoont ook zo lekker dat slechte geweten op en zo.

Henk
Henk
2 jaren geleden

met het verstand van een pinda en twee linker handen moete zijn vrienden van links
hem aan het werk houden juist ja van totale nul naar klimaat dokter net als fransje

loezers
loezers
2 jaren geleden

Alles moet kapot van het WEF maar laat hugo dan eerst maar het loodje leggen met zijn WEF broeders uit de Hel

TAO Foundation
TAO Foundation
2 jaren geleden

Hoe lang mag deze doorgesnoven arrogante narcist nog doorgaan????

Janus
Janus
2 jaren geleden

Law of Nature.

De bagger van de samenleving komt altijd naar boven drijven als het vuur er onder opgestookt word.

Nu alleen het vergiet nog en de troep er uitfilteren.

Julia
Julia
2 jaren geleden

Hoe halen ze het in hun hoofd om een ex leraar eerst op gezondheid te zetten waar hij niets van terecht heeft gebracht en nu op wonen wat voor een verstand heeft hij hiervan? Nederland is vergiftigd door ministers die totaal op de verkeerde posten zitten en geen enkel know how van zaken hebben vandaar de vele blunders en flaters. De Jonge ik heb één advies bouw dat algehele Binnenhof maar om tot betaalbare appartementen. Wat moeten wij nog met het Binnenhof de WEF keffers hebben geen enkele zeggenschap meer en zijn puur de uitvoerders van het WEF en Brussel omdat Rutte onze algehele soevereiniteit heeft overgedragen. Miljarden verspilling dat gebouw waar de WEF keffers nu hun theatevoorstelling opvoeren en eindeloos ouwehoeren dat debat wordt genoemd is in prima staat en kan gehandhaafd blijven.

Dutch warrior
Dutch warrior
2 jaren geleden

Er komt dus toch wat van dat verschrikkelijke verstikkende stikstof vrij”

Aldus snuifdoos Hugo 🤣🤣

Snappie007
Snappie007
2 jaren geleden

Ik denk eerder dat het een bunker zal gaan worden!

apyr
apyr
2 jaren geleden

Het is toch normaal dat aanbestedingen van de overheid nooit kloppen altijd is er wel iets dat het duurder maakt en altijd kost het meer.
Kijk maar naar de opdrachten van de laatste 30 jaar, of het gaat om wegen of gebouwen het budget en tijd worden altijd overschreden.

Dit de waarheid
Dit de waarheid
2 jaren geleden

Wat een gigantische nietsnut. Weg met die vent met clownschoenen.

novy
novy
2 jaren geleden

Dit dus ook dankzij de BBB-partij, enja, zo heeft de massa zich alweer laten verleiden tot het foute!!!! Dat terwijl dit hele zootje nep-bestuurders al berecht had dienen te zijn!!!!

Helmi
Helmi
2 jaren geleden

Weer eens iets anders dan dat de ongevaccineerde de schuld krijgen. Echt deze man spoort niet…

Sophie
Sophie
2 jaren geleden

Noordhoek heeft gelijk!
Hugo de Jonge, samen met zijn derderangs soapacteurs in het Haagse circus, is van een treurigheid die te erg is voor woorden.
Als er niet paal en perk gesteld wordt aan dit desastreuse kabinet met haar geld verslindende activiteiten en opruiende, ongefundeerde voorstellen, ideeën en wetten, is dit land hard op weg naar totale ontwrichting.

Marianne
Marianne
2 jaren geleden

Als er mensen hadden gewoond dan was het een museum geworden (zoals het Amstelhof in Amsterdam) of een luxe hotel.

wolfje168
wolfje168
2 jaren geleden

Hugo ligt goed bij de hoeren van de ‘vrije nieuwsgaring’

akkafietje
akkafietje
2 jaren geleden

Als je bang bent voor een bestorming, kun je ook gewoon de deur op slot doen, en bestormers niet uitnodigen

Marianna
Marianna
2 jaren geleden

in de jaren 1980 werd er onder het AMC een ziekenhuis gebouwd, met alles er op en er aan en ongetwijfeld ook bij de andere.

het werd gebracht als veiligheids maatregel bij nucleaire ramp.

er zijn de laatste jaren al luxe onderkomens gebouwd, o.a. in Zwitserland, niet voor het volk

Ezeltje prik je
Ezeltje prik je
2 jaren geleden

Tegen de tijd dat de renovatie gerealiseerd is, is het gebouw overbodig geworden, want de democratie zal dan volledig verdwenen zijn.
Met dank aan Hugo en zijn clubje..

vader
vader
2 jaren geleden

zijn ze daar een bunker aan het bouwen ,om zich te verstoppen bij rellen ??

Albatros
Albatros
2 jaren geleden

Voor het klimaat zou de bouw stop gezet moeten worden de aarde is in gevaar.
Of niet

lkj
lkj
2 jaren geleden

Er is grote woningnood maar toch mogen (klein)kinderen niet in een tuinhuisje achter het huis van (groot)ouders wonen, zelfs niet als mantelzorger. Wat een asociale en onmenselijke gedoe.

https://eenvandaag.avrotros.nl/embed/540162/

Marc
Marc
2 jaren geleden

In ons land en alle andere landen waar men tv heeft was er zogenaamd een levensgevaarlijk ‘dodelijk virus’ uitgebroken en om te laten zien hoeveel ze van u houden werd in ons land een schoolmeester met de ballen verstand van gezondheid minister van volksgezondheid.
Als ze iemand met de ballen verstand van gezondheid een levensgevaarlijk virus laten bestrijden dan weet je dat het serieus is en dat men zoveel van u houdt dat men alleen het beste voor u wil.

Men wilde u zo graag beschermen dat men zich heeft opgeofferd om zelf te levensgevaarlijk te gaan feesten terwijl het u werd verboden om te feesten omdat dat levensgevaarlijk zou zijn.

Omdat ze niet wilde dat u anderen in gevaar bracht met een knuffel hebben zij zich opgeofferd om levensgevaarlijk te knuffelen terwijl het u werd verboden.
Om besmetting te voorkomen moest u anderhalve meter afstand bewaren en als u dat niet deed kreeg u een stuk of zes met besmettingshaarden met knuppels en gangster doekjes in uw nek om te laten zien hoe serieus het allemaal is.

Omdat het schijnveiligheid gaf die we niet moesten willen met zijn allen, volgens de minister van volksgezondheid, moesten we de schijnveiligheid toch maar op om te laten zien hoe serieus het allemaal is en dat schijnveiligheid in lala land toch gewoon veiligheid geeft.

Om u te laten zien hoe serieus dodelijk dit virus was mocht de sekswerker gewoon doorwerken terwijl u met een doos mondkapjes op uw gezicht en uw puddingbuks in een vuilniszak nog net naast uw eveneens ingepakte vrouw mocht liggen zonder een slecht mens te zijn die niets voor anderen over had.
Terwijl de grens open stond voor mensen uit ‘risico’ landen was u nog net geen moordenaar als u bij oma of opa op bezoek ging die in eenzame isolatie mochten afsterven om ze te beschermen.

U ziet hoe uiterst serieus het allemaal is ….voor u en voor u alleen.

lkj
lkj
2 jaren geleden
Willem
Willem
2 jaren geleden

Goh leeft ie nog steeds !!!

Speelman .lj
Speelman .lj
2 jaren geleden

Dat we genaaid worden door die Hugo de Jong is allang bekend , deze RAT had allang uit het parlement verwijderd moeten worden .

Herman R
Herman R
2 jaren geleden

De Jonge Hugo: wie anders?!

Kale kip kan je niet plukken
Kale kip kan je niet plukken
2 jaren geleden

Clowns, leugenaars, criminelen als Hugo’tje krijgen een podium en daarmee alle aandacht.

Klokkenluiders, als Micha Kat, die feiten op tafel leggen worden veroordeeld en weggestopt.

Nederland is echt compleet gestoord. Echt compleet gestoord. Het systeem is zo door-en door verrot.

Nederland solliciteert naar zelf destructie. Dit is geen oproep, slechts een constatering

Brigit
Brigit
2 jaren geleden

bekijk de video’s van die dag in 2020 en zie dat de politie van het Capitool de betogers gewoon hebben binnen gelaten. Dranghekken werden weggehaald en deuren geopend. Maar een klein groepje mensen is dingen gaan slopen en deze mensen waren niet per definitie Trump supporters. Het waren oproerkraaiers alla Antifa en BLM.

Kundalini
Kundalini
2 jaren geleden

Binnenhof wordt een bunker, want ze voorzien een volksopstand.

mark
mark
2 jaren geleden

hahahahhahaa bewahhhha De lul..!

willemijnenzo
willemijnenzo
2 jaren geleden

Een kelder erbij? Het is echt al allemaal kelders daar…Ik vraag me af; wat gebeurt daar onder de torengrond nou helemaal precies?

Pieternella
Pieternella
2 jaren geleden

In mijn ogen slaat dat weer als een tang op een varken.

Tamara
Tamara
1 jaar geleden

Heeft die snuivende idioot niet meegekregen dat de zogenaamde bestorming 1 vd vele theater optredens was!?

Back to top button
163
0
We lezen graag je reactie!x