Great ResetBuitenland

Nieuwe WEF-papers geven opvallend inkijkje in de werkwijze van het World Economic Forum

Help ons door deze informatie met iederen die je kent op je socials te delen!

De nieuwe ‘WEF-papers’ geven een opvallend inkijkje in de werkwijze van het World Economic Forum. Als lid van de bestuursraad van de ‘Global Coalition for Value in Healthcare’ van het WEF werd minister Bruno Bruins geacht ‘in natura’ diensten te leveren. Private partijen betalen een ‘fee’, een vergoeding.

Op 7 januari 2020 werd een e-mail verstuurd waarin valt te lezen: “Volgens mij komt de positie van de minister als EB (Executive Board, red.) lid in een ander daglicht te staan wanneer hij ook een annual fee moet betalen. Of zie ik dat verkeerd.”

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Businessmodel

Het World Economic Forum gaf aan dat het budget moet worden opgebracht door deze zogenoemde value partners. Dit zijn de executive board-leden. Het WEF rekent met een jaarlijkse bijdrage en maakt daarbij onderscheid tussen type A (private) en type B (publieke) EB-leden. Publieke partners moeten anderszins hun waarde aangeven.

Op 12 januari 2020 werd er nog een e-mail verstuurd die gaat over het businessmodel. “Ik heb reeds aangegeven dat voor ons een bijdrage van [Bruins] als Value Partner niet echt haalbaar is. Hij vond een model bespreekbaar waar er een onderscheid gemaakt zou worden tussen een Value Partner A (Private Partners) en Value Partner B (Public Partners). Value Partner B zouden dan anderszins hun waarde moeten aangeven.”

In natura

Uit antwoorden op Kamervragen blijkt dat Bruins net als VWS ‘in natura’ heeft bijgedragen aan de pilot.

Bruins liet weten blij te zijn onderdeel te zijn van de Executive Board van het WEF-initiatief. Hij bood aan: zijn tijd en inzet en die van zijn medewerkers. Ook bood hij aan ‘projecten in Nederland te verleiden om zich aan te sluiten bij de coalitie’.

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

4.7 108 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

84 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Onheilsprofeet!
Onheilsprofeet!
3 jaren geleden

Vuile rat!

Merijn Hugens
Merijn Hugens
3 jaren geleden

Die New World Order “WEF-papers” waren van 1980 tot 2022 ook al gewoon te lezen op de Georgia Guidestones, grote granieten zuilen die op een heuvel in Elbert County in de Amerikaanse staat Georgia stonden…Totale Controle over de kudde Goyim & een reductie van de kudde Goyim tot 500.000.000 want dat zijn er meer dan genoeg intens gelukkige Slaven om hun Luciferiaanse Planeetagehouders van alle gemakken & pleziertjes te voorzien…

PSA
PSA
3 jaren geleden

Zolang er zwarte strepen zijn worden we bedonderd.

nico
nico
3 jaren geleden

Ik hoop dat lientje die gasten kan weerstaan.

Lottepot
Lottepot
3 jaren geleden

Geen wonder dat hij in elkaar zakte en werd opgevolgd door rat hugo’tje……. zoveel slechtheid kon hij waarschijnlijk niet aan.

Victor Hugo
Victor Hugo
3 jaren geleden

Zou hij pijn aan zijn kont gehad hebben?

nico
nico
3 jaren geleden

Wat is het wereldje toch klein voor die ministers , een nevenfunctie van bruno was onder andere : voorzitter Raad van Toezicht NPO (Nederlandse Publieke Omroep)
https://www.parlement.com/id/vhbo1bl3p8u8/b_j_bruno_bruins#p.neven

Niet bang
Niet bang
3 jaren geleden

Kennelijk heeft Bruins nog een ziel. Hij viel flauw Niet iedereen kan liegen en manipuleren zoals Hugo en Volermort.

Békés
Békés
3 jaren geleden

Gewoon een praatclubje .. haha .. me reet .. ehhh ik bedoel Bruno Bruins zijn reet .. hij is het toch al gewend blijkbaar ..

H.J.
H.J.
3 jaren geleden

Gaat dit niet de richting van landsverraad.?

Hoop is uitgestelde teleurstelling
Hoop is uitgestelde teleurstelling
3 jaren geleden

Gratis arbeid aan de wef. Eerder zagen we al dat ambtenaren een wef e-mail adres hebben en die gebruiken ipv het rijksadres.
Zo werft de wef zieltjes en krijgt via andere bronnen geld.
gecorrumpeerde ambtenaren

PIPO
PIPO
3 jaren geleden

Jensen laat gewoon zien hoe er via de zorg genocide word gepleegd op onze ouderen en gehandicapten die NIET MEER KUNNEN WERKEN! ALS SLAAF KUNNEN DIEN VOOR DE FACISTEN!

Dit de waarheid
Dit de waarheid
3 jaren geleden

Is die ouwe gek nog steeds niet vertrokken naar de eeuwige jachtvelden???

Willem van der Kooi
Willem van der Kooi
3 jaren geleden

Ach ja was het niet deze minister Bruins die tijdens tijdens een corona persconferentie onderuit en daarna Hugo werd ingezet.
Het blijkt dat bijna niemand van de ministers en Kamerleden nog betrouwbaar zijn.

Greet Resist
Greet Resist
3 jaren geleden

de afgelopen drie jaar heeft wel aangetoont, de gezondheidszorg niet aan hen is toevertrouwd

Edwin
Edwin
3 jaren geleden

Mooi verhaaltje. Het WEF is ook maar een uitvoerend committee. Maar mooi dat de lijnen steeds duidelijker worden. Het echte werk gebeurd natuurlijk binnen de geheime genootschappen.

Pieter
Pieter
3 jaren geleden

Is zo’n nevenfunctie als minister in Nederland niet gewoon strafbaar?

Marianna
Marianna
3 jaren geleden

als minister diensten aanbieden, in wiens dienst was deze man eigenlijk?

het was ook zeer opvallend dat hij aan het begin van deze oorlog tegen de bevolking, tijdens een toespraakje in elkaar zakte.

het was duidelijk te zien dat dit een vooropgezette actie was, Hugo de Jonge zou een betere kandidaat zijn om op de voorgrond op te treden.
Bruins kreeg een functie bij Gavi (Gates)

wolfje168
wolfje168
3 jaren geleden

Die rot kop maakt het artikel compleet.

Kees
Kees
3 jaren geleden

Wat zegt de belastingdienst hiervan hoe gaan ze deze arbeid boeken die wij betalen om ons te kunnen knechten en als slaven te kunnen behandelen,of zou Bruins het uit eigen zak betalen waar kan ik dan de afdracht vinden van de sociale lasten etc .
Of heeft hij claus zwanz een persoonlijke dienst bewezen.
Toch vind ik het knap dat ze zoveel sukkels prodeo voor het wef laten werken, al die doelen die ze voor het publiek laten zien kan niemand mee oneens zijn , je moet echter de achterliggende agenda willen zien wat de eigenlijke bedoelingen zijn totale controle bbb is tirannie en net als claus z,n vader concentratie kampen omgedoopt tot quarantaine/ klimaatkampen en natuurlijk maandelijks of per half jaar de genocide prikkels halen tot ze je niet meer nodig hebben dan krijg je de fatale spuit .

Ron d'Hondt
Ron d'Hondt
3 jaren geleden

Daar betalen we onze volksvertegenwoordigers niet voor…..zij dienen alleen het NL volk en geen buitenlandse clubjes die niet het beste voor hebben met het gewone volk

Johan
Johan
3 jaren geleden

Maar dit is helemaal niet waar hoor 🤣🤣😭😭😭

Jack Schlangen
Jack Schlangen
3 jaren geleden

Oh Hans, ik dacht toch echt dat de Bilderberg Group en het WEF praat-en kaartclubjes zijn. Dat zeiden ze immers op de fantakast en schreven dat ook zo in de fabeltjeskrant, dus moet dat dan toch waar zijn.

Sam
Sam
3 jaren geleden

Daar moeten eerst een paar een goeie afstraffing hebben in de tweede kamer anders word ons leven een hel

Thom
Thom
3 jaren geleden

landverrader

Elise
Elise
3 jaren geleden

“in natura” betekent voor mij gewoon: gratis als hoer misbruikt.
B leden zijn goedkope verkoopmedewerkers voor deze wef bedrijven/organisaties.
Overheden zullen op een dag gaan verdwijnen. Tech industrie bepaalt alles. Is nu al.
Een ijzeren hart is gevoelloos. Zal nooit van zichzelf kunnen bestaan.
Ik was ooit koffie juf/bracht koffie(begin jaren 90) en thee rond bij elk bureautje en was overgenomen door automaten. Ik vroeg me destijds af wat het voordeel nu was voor het bedrijf. Die machines moest je huren, je moest producten bij hen huren en je had een abonnement voor de monteur. Ik maakte(simpele defecten) en vulde die apparaten. Ik maakte ze schoon.
Werknemers kwamen vaak van hun plek af en bleven hangen bij de automaten.
In feite waren er geen voordelen. Achteraf besefte ik pas waarom ik vervangen werd. Men was personeel aan het wegbezuinigen, omdat men wist dat het bedrijf geen lang leven meer had. Wat ze toen maakte wordt nu door 3d print gedaan. Het is overgegaan in een ander bedrijf. Naamsverandering, maar dezelfde eigenaren.
Werkte ook nog in de kantine en die zou vernieuwd worden en werd overgenomen door ander bedrijf. Er is nooit een nieuwe kantine gekomen. Ik ben blij dat ik niet meegegaan ben bij dat nieuwe bedrijf(kantine verzorging), want dan verdiende ik sowieso stukken minder en ik moest inzetbaar zijn bij andere bedrijven.
Maar goed, mijn punt is dat de medewerkers meer produceerde toen ik nog zelf de koffie rondbracht. En medewerkers vonden het korte gesprekje al fijn. Gaf iedereen een beetje aandacht. Dit menselijke is/was dus weg. Mensen zeiden dit zelf ook, dat ze dit miste.
Nu ja, als alles zo wordt, dan houdt het leven zelf ook op.

Johan
Johan
3 jaren geleden

Wat een smerig vies spel dit!

Helga
Helga
3 jaren geleden

wanneer,….. dat weet nog bijna niemand, misschien wel nooit..

Hamala
Hamala
3 jaren geleden

Smerig mannetje die in elkaar zakt als poging slachtoffer te spelen, wat een snertvent

sjefke
sjefke
3 jaren geleden

Het is nog veel erger!
SIGRID Kaag is een van de belangrijke adviseurs van het WEF.
De Nederlandse staat, de belastingbetaler, betaald bijna 600.000 Euro administratiekosten voor het WEF!!
Nederland is een belangrijke partner van het WEF.
Wij zijn een belangrijke HUB voor voeding, ze bedoelen dus wormen en krekels, die wij straks verplicht moeten eten samen met de MRNA vaccins in het voedsel!!!
Helaas zijn die vaccins niet bedoeld voor uw gezondheid maar om u aan het internet te koppelen, zodat u als digitale slaaf de elite mag dienen!
De golf van kanker eenzijdige ongelukken hartaanvallen en beroertes moet u maar voor lief nemen!!
Dat mag overal door veroorzaakt worden behalve door de “vaccinaties” die in feite een bio-wapen zijn!!
En wij, de belogen en bedrogen bevolking, blijven dit maar accepteren!!
Wij storten onze nakomelingen in een eeuwige slavernij!!
Maar zolang wij met vakantie kunnen is er niets aan de hand!

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
3 jaren geleden

Nou dacht ik toch dat er een wet in Nederland is die ministers VERBIED bijbaantjes te hebben, betaald of onbetaald, die wet is er vanwege de kans op BELANGENVERSTRENGELING.

Maar het gaat hier om het wef en daar zijn het merendeel van de politici in Europa onderhorig aan dus dan maakt het natuurlijk niets uit, samen uit samen thuis.

Goh, je zal maar zo’n “journalist” bij de NOS of NPO zijn die nog geen 24 uur geleden zijn/haar mond vol had van complot theorieën aangaande dat wef.

Gelukkig is het lekker weer vandaag, OM IN JE HEMD TE STAAN.

De Sjaak
De Sjaak
3 jaren geleden

Ja alles zwart gelakt daar zijn ze goed in , en niet alleen met dit ….

Christien
Christien
3 jaren geleden

Deze man hoort in de gevangenis.

AIDLNZSDWAHW.
AIDLNZSDWAHW.
3 jaren geleden

Verleiding is de core-business van de duivel…

Wat heeft Bruno Bruinwerker, en consorten, in Natura moeten doen?!

Soms ook aan de tong, en de rest, van Schab moeten zuigen?!

De Sjaak
De Sjaak
3 jaren geleden

Zullen er eerst veel slachtoffers vallen , die dit niet meer mee zullen maken !!

Bezorgde nederlander
Bezorgde nederlander
3 jaren geleden

Bruno Bruins was de voorganfer v. Hugo de Jonge.
Dus als h..r v. WEF ingelijfd.
En door ons belastingbetalers betaald.
WEF kan het noemen hoe ze willen, al het geld komt van de belastingbetaler.

Wat een farce

Sardo
Sardo
3 jaren geleden

Swabber. Ik hoop dat je nog leeft als de pleuris uit gaat breken.

Tom Poes.
Tom Poes.
3 jaren geleden

Nota bene, van ONS BELASTINGGELD. Een grote corrupte bende, dat is dat theater 2e Slaapkamer en regering in Den Haag. M.u.v. FvD en BvnL.

RaggedyAnn
RaggedyAnn
3 jaren geleden

Ik wwet nog dat die arme Bruno B. in elkaar stortte achter de spreekstoel. Dacht toen dat hij zo mooi gespeeld afgheseveerd kon worden. Want bij het WEF hebben ze een belangrijke regel ; ‘Wie de kar niet kan trekken zal het paard moeten pijpen’. Bruno B. kon alleen het laatste…

Sandra
Sandra
3 jaren geleden
  1. Belangenverstrengeling
  2. Corruptie
  3. Verraad aan eigen volk en democratie
  4. Geen mandaat.
  5. Niet bevoegd.

Duidelijke conclusie:

  1. Aftreden
  2. Juridisch vervolgen

Ditzelfde moet ook voor mw. van Huffelen gelden m.b.t. de digitale ID en Hugo de Jonge en ga zo maar door.

En ze BLIJVEN maar liegen, manipuleren, dwingen, rechtsorde verbuigen etc. etc.

Er zijn zoveel zaken m.b.t. dit Kabinet die burgerrechten, fundamentele rechten van de mens op vrijheid.privacy etc. , grondrechten, democratie, volk, rechtstaat etc. SCHENDEN dat er streng noodzakelijk consequenties voor deze verantwoordelijke daders moet volgen.

de mon
de mon
3 jaren geleden

de reinste smeerlapperij

aap
aap
3 jaren geleden

Corruptie en landverraad in wollige taal

Ezeltje prik je
Ezeltje prik je
3 jaren geleden

Dus het uitverkopen van de Nederlandse belangen is een dienst die ‘in natura’ door een minister aan het WEF wordt geleverd.

Is dat wel legaal?

Guus Velraeds
Guus Velraeds
3 jaren geleden

Ik weet niet wat jullie ruiken maar ik ruik corruptie tot op het bot.

Spooked
Spooked
3 jaren geleden

Het WEF als zuigende parasiet, krijgt alles gratis. Gratis gedienstige mensjes die hen helpen de aarde te veroveren. Apart verhaal. Iets klopt er niet.

loezers
loezers
3 jaren geleden

Bruins is een landverrader en werkt voor het WEF

Back to top button
84
0
We lezen graag je reactie!x