Wie over een groot maatschappelijk probleem een eerlijke mening is toegedaan en realistisch rechts van het midden staat, mag zich tegenwoordig verheugen op een snelvuur aan scheldwoorden. Dat zegt Arnold Karskens, voorzitter van Ongehoord Nederland, in zijn nieuwe column.
Zet je kanttekeningen bij windmolens? Dan ben je een klimaatontkenner. Uit je kritiek op massa-immigratie? Dan verspreid je omvolkingstheorieën. Wijs je op de nadelen van de Europese Unie? Dan krijg je het stempel enge nationalist.
“Er is geen omroep in Hilversum die de vrijheid van gedachten zo sterk verdedigt als de onze,” zegt @arnoldkarskens in zijn nieuwe column: ‘Lang leve de #complotdenker‘. #ongehoordnieuws
Kijk de hele uitzending:https://t.co/Aimnn4HE44 pic.twitter.com/zAIvb6DWw5
— Ongehoord Nederland TV (@ongehoordnedtv) April 13, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Verstikkende deken
Het grootste scheldwoord voor niet-gelijkgestemden luidt in deze tijd complotdenker. Dit label wordt als een verstikkende deken over ieder debat gegooid door mensen die hun gelijk willen afdwingen omdat het hen aan zinnige argumenten ontbreekt, aldus Karskens.
De Attjes en Sigrids van deze tijd versus de Laurens Buijsen en Jan Bontes.
“Wij laten mensen vrij om te denken dat er nooit een maanlanding is geweest, of God wel of niet bestaat, of de wereld wel of niet zal vergaan door een veranderend klimaat, of een virus ja of nee uit een laboratorium is ontsnapt,” zegt Karskens over zijn omroep.
Lang leve de complotdenker
“Het is jammer dat uitgerekend progressief Nederland, ooit comfortabel nest van tolerantie, nu op universiteiten en in de media de heksenjacht tegen andersdenkenden aanvoert, instituties hen wegzetten als potentiële terroristen,” vindt hij.
Links en woke moeten stoppen met hun giftige kruistocht tegen de liberale geesten in Nederland, waar vrije denkers inmiddels de ketters van de hedendaagse inquisitie vormen. Lang leve de complotdenker, besluit Karskens.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Politieagent doet boekje open: ‘Ontmenselijking is sinds coronacrisis in rap tempo toegenomen’
Agnes Kant (Denktank Desinformatie) waarschuwt voor nieuwe pandemie: ‘De vraag is niet of, maar wanneer’
NPO gaf terrorist zak belastinggeld voor omstreden interview. ‘Onbestaanbaar!’
Verbazing over uitspraak Raad van State: ‘Ons D66-rechtspraakinstituut is door en door verrot’
‘Kijk, dit is wat we meer nodig hebben in Europa: eindelijk iemand die de dingen durft te benoemen’
Kijk: Gideon van Meijeren noemt dit ‘walgelijke tuig’ negroïde primaten, wordt het woord ontnomen
Waarom de aanval van de globalisten op de mens en de menselijkheid onvermijdelijk zal mislukken
Kamer wil geen debat over weggeven nieuwbouwhuizen aan asielzoekers: ‘Echt te bizar voor woorden’
CBS gaat dit jaar GEEN rapportage over de oversterfte in 2023 uitbrengen