De zionisten hebben overal ter wereld invloedrijke lobbygroepen, met name in de Verenigde Staten, die druk uitoefenen op het bankwezen, de media en de politiek, en die de controle hebben over het Amerikaanse congres, de president, het ministerie van Buitenlandse Zaken en denktanks. Dat heeft de Egyptische journalist Al-Azab Al-Tayyeb gezegd op de Egyptische televisie, schrijft website Memri.
De zionistische lobby is aanwezig in Europa, in Amerika, maar ook in Canada en delen van Zuid-Afrika, aldus de journalist.
Al-Tayyeb zei verder dat er tijdens de Tweede Wereldoorlog enkele honderdduizenden Joden zijn vermoord in plaats van zes miljoen.
Wetenschappelijke studies
Hij merkte op dat er indertijd niet meer dan 6,5 miljoen Joden in Europa leefden. “Hoe kan een land alle Joden op een heel continent uitroeien?” vroeg hij.
Hij zei dat de gaskamers die de nazi’s naar verluidt gebruikten om Joden te vergassen, in werkelijkheid werden gebruikt om lichamen van overleden gevangenen te cremeren.
Er zijn vele wetenschappelijke studies, waaronder die van [de Franse filosoof Roger] Garaudy, die het officiële cijfer weerspreken, zei de journalist.
Erger
Al-Tayyeb zei vervolgens dat de situatie in Palestina op dit moment ook kan worden omschreven als een Holocaust, ‘maar dan erger’.
Tijdens het tv-programma kwam bovendien een item voorbij waarin werd geclaimd dat ‘antisemitisme en de leugen van de Holocaust worden gebruikt om geld te verdienen en het Westen af te persen’.
[Memri]






Kijk: Duits parlementslid houdt tirade tegen Klaus Schwab en doelen Great Reset
Boris Johnson geeft toe: vaccinatieprogramma tegen corona ‘gedreven door hebzucht Big Pharma’
Harvey in verband gebracht met weersbeïnvloeding. Is deze monsterorkaan gebruikt als wapen?
Weerstand tegen nieuwe coronamaatregelen: ‘Dit gaat veel en veel te ver’
Fractievoorzitter FVD doet aangifte tegen onderscheiden journalist na vergelijking met Hitler: ‘Belachelijke demonisering’
Coronakritische huisarts hangt 6 maanden cel boven hoofd: ‘Ongelofelijk’
Europese hoofd van Bilderberg Victor Halberstadt ontkent bij Bilderberg dat hij Victor Halberstadt is
Mona Keijzer spreekt zich uit tegen 2G: ‘Dit is gewoon de opmaat naar een surveillancemaatschappij’
Vertrouwelijke stukken: Moderna werkte ver voor pandemie al aan mRNA-vaccin tegen corona