Een overwinning van de neoconservatieven. Zo omschreef oud-presidentskandidaat Ron Paul de Amerikaanse aanval op een Syrische vliegbasis als vergelding voor de chemische aanval in Idlib.
Paul zei dat er geen bewijs is dat Damascus verantwoordelijk is voor de gifgasaanval. “Er is volgens mij geen bewijs; het is althans niet gepresenteerd,” zei hij. “Ze hadden een excuus nodig. Onze overheid en haar coalitie hebben daar heel hard aan gewerkt.”
Het is volgens Paul niet voor het eerst dat zoiets gebeurt. Hij verwees naar de chemische aanval in Ghouta in 2013, toen Washington ook gelijk Assad aanwees als schuldige.
Geen enkele reden
Er was geen enkele reden om gelijk te reageren, aldus Paul. “De nationale veiligheid was niet in gevaar en ze helpen hier enkel IS en Al Qaida mee.”
De militaire actie tegen Syrië is ‘een overwinning voor de neoconservatieven, die Assad weg willen hebben’, zei Paul.
“Ze willen van hem af en dat maakt IS en Al Qaida alleen maar sterker,” vervolgde hij.
Politieagentje
De oud-presidentskandidaat vindt dat de Amerikaanse overheid niet overal in de wereld politieagentje moet spelen.
Dit beleid leidt duidelijk niet naar vrede, aldus Paul. “De vredesgesprekken zijn beëindigd,” zei hij. “Ze zijn doodsbenauwd dat er vrede zal komen!”
Waarschuwing
“Al Qaida was op de vlucht geslagen, er werden vredesgesprekken gevoerd en daar wilden ze duidelijk verandering in brengen,” klonk het.
Hij denkt dat het een waarschuwing aan de rest van de wereld is: “Dit gebeurt er met je als je niet doet wat wij zeggen.”
[RT]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Arts legt Pfizer-vaccin onder de microscoop en krijgt de schrik van haar leven
Man vraagt Hillary Clinton waarom Bill ‘pedo-eiland’ van Epstein bezocht en wordt weggesleurd
We hebben blijkbaar een pijnpuntje te pakken. Verleiders reageren op rel rond ‘complottheorieën over privacy in DWDD’
Pepijn van Houwelingen: ‘Het World Economic Forum is op alle fronten verweven met ons staatsapparaat’
VN: “Hebzucht Big Pharma hindert medicijn tegen ebola”
‘Gigantische prikfetisjist’ ontmaskerd als prominent lid van Denktank Desinformatie: ‘Ronduit schokkend’
Geen complot meer: ze geven toe dat invoering digitaal geld voorwaarde is voor Great Reset-doelen
Artsen spreken openlijk over vaccinatieschade: ‘Dit is ijzingwekkend om te zien en tart alle verbeeldingskracht’
Door mens veroorzaakte klimaatverandering is onzin en deze wetenschapper maakt gehakt van de opwarmingstheorie