Ook Sigrid Kaag participeert in activiteiten van het World Economic Forum om de ‘Great Reset’ te bespoedigen, schreef De Telegraaf woensdag. FVD-Kamerlid Pepijn van Houwelingen zegt op Twitter dat het in haar geval veel verder gaat dan ‘participeren’.
“Uit de WEF-papers blijkt dat Kaag een soort WEF-projectleider is en de facto verantwoordelijk is voor de implementatie van WEF-beleid,” stelt Van Houwelingen. Hij voegt toe dat zijn partij daar aanvullende vragen over heeft gesteld.
Reset
Tijdens een recente zoom-vergadering zei de D66-leider: “Ik ben lid van een stroom van denkers bij het World Economic Forum. Het ging op een gegeven moment ook over de Reset. Ze zei in dat verband: “Ik ben de minister die SDGs moet coördineren op nationaal niveau.”
Deze zogeheten Duurzame Ontwikkelingsdoelstellingen zijn door de VN vastgesteld als de nieuwe ontwikkelingsagenda voor 2030.
Grote veranderingen
De Grote Reset en SDGs zijn nauw met elkaar verweven. Elsevier Magazine schrijft: “De grote herstart gaat om vernieuwing van verscheidene systemen. Het WEF grijpt de coronacrisis naar eigen zeggen aan om te kunnen werken aan veerkrachtige, inclusieve en duurzame economieën. Behalve in de financiële wereld, moeten er ook grote veranderingen worden doorgevoerd in andere systemen zoals de gezondheidszorg, het onderwijs en de energievoorziening en de aanpak van klimaatverandering. De zeventien Sustainable Development Goals (SDGs) of Duurzame Ontwikkelingsdoelstellingen van de Verenigde Naties dienen hiervoor als richtlijn.”
Kopieer en tweet dit filmpje zodat iedereen ziet waarom ze stille straten willen hebben en het recht op demonstreren alleen voor links wordt toegestaan.#buildbackbetter
pic.twitter.com/WCzyx9WsU7— Beth Be?????? (@BBalings) February 27, 2021
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






1100 euro per maand. En daar hoef je niets voor te doen
CERN heeft aanwijzingen voor ‘deeltje dat sleutel kan zijn tot andere dimensies’
Kijk: Parlementslid onthult waarom hij geen prikken heeft gehaald
Wybren van Haga: ‘Met deze mensen aan het roer zijn wij reddeloos verloren’
Gaat het winnende Songfestivalnummer over Ascentie?
‘We weten niet of gevaccineerde vrouwen misvormde baby’s ter wereld zullen brengen’
Er zijn inmiddels al 3560 studies over de problemen rond de covidvaccins, waarom horen we hier NIETS over?
Man legt vreemde, zwarte figuur vast die door de lucht vliegt. Wat is dit in hemelsnaam?
Je mag in Nederland veel dingen niet zeggen. AD-journalist onthult in dit gesprek hoe erg het met ons land is gesteld