Sommigen geloven dat aliens de aarde al hebben bezocht en tekens achterlaten in de vorm van graancirkels in weilanden. Net buiten Berlijn zijn twee graancirkels verschenen die in de afgelopen dagen veel bekijks hebben getrokken. Dat meldt de omroep Deutsche Welle.
In de graanvelden bij de buitenwijk Schönefeld zijn geometrische patronen ontstaan, die volgens sommigen het gevolg zijn van buitenaards bezoek. Een groep van 15 enthousiastelingen en sceptici wil weten of de patronen echt kunnen zijn gevormd door een landende UFO.
Eén van hen is Sarika Sinha. Ze woont in Berlijn en bezoekt de plek voor de tweede keer. “Vier weken nadat ik aankwam in Berlijn begon ik te zoeken naar groepen mensen die informatie hebben over aliens en UFO’s. Een week later werd ik lid van een groep en verscheen deze cirkel. Ik dacht: laat ik eens een kijkje nemen,” zei ze.
Uitgevallen mobieltjes
Sarika en haar groep analyseren de graancirkels. Het patroon bestaat uit een aantal cirkels die zijn verbonden door middel van lijnen. Vanuit de lucht lijkt het op een grote bloem. De patronen kunnen gemakkelijk worden gespot vanuit vliegtuigen die opstijgen vanaf een nabijgelegen vliegveld.
Leo Ferronato besloot een bezoek te brengen aan de graancirkels bij Berlijn nadat hij ze zelf had ervaren in zijn woonplaats in Brazilië. “Ik kom uit een klein plaatsje in Brazilië. De eerste geregistreerde graancirkel in Brazilië verscheen in een nabijgelegen stadje. Een groot deel van de bevolking was erg onder de indruk omdat het nog nooit eerder was gebeurd,” zei hij.
Ferronato is niet erg onder de indruk van de cirkels buiten Berlijn. Hij had meer gebogen stengels verwacht. Hij had ook gehoord dat mobieltjes waren uitgevallen in andere graancirkels, maar dat is niet gebeurd in Schönefeld.
Afgezet door de politie
Sinha weet niet zeker of graancirkels door mensen of door buitenaardsen worden gemaakt. Tijdens haar vorige bezoek wilde ze van haar gids bewijs hebben dat ze niet worden gemaakt door grappenmakers. Volgens de gids had de politie het gebied afgezet nadat de graancirkels waren ontstaan en vlogen er helikopters rond. Dat lijkt me niet de normale gang van zaken, aldus Sinha.
Graancirkels werden in de jaren zeventig al gedocumenteerd en verschijnen vooral bij snelwegen of vliegvelden. De zoektocht naar buitenaards leven kreeg onlangs een flinke boost toen de Russische miljardair Joeri Milner 100 miljoen dollar doneerde voor de zoektocht naar aliens. Met het geld kunnen wetenschappers grote telescopen afhuren.
Natuurkundige Stephen Hawking zal optreden als adviseur voor het programma. Hij zei dat in een oneindig universum wel andere voorbeelden van leven te vinden moeten zijn. “We leven, we zijn intelligent, we moeten het weten,” zei hij. Het programma moet voor een doorbraak zorgen, vandaar de naam ‘Breakthrough Listen’. Vond je dit interessant? Denk er dan aan het artikel te delen op Facebook.
[DW]
‘WEF-puppet’ Rutte over Oekraïne: ‘Die oorlog daar, is de onze’
Mexico schort kindervaccinaties op nadat twee baby’s sterven en tientallen ziek worden
Nieuwe cijfers over sterfte na uitrol vaccins en boosters: ‘Tot nu toe heeft nog niemand dit gezien’
Kennedy wil immuniteit vaccinmakers OPHEFFEN om ze aansprakelijk te kunnen stellen voor prikschade
Vrouw probeert zes maanden op water en zonlicht te leven (video)
Oudste haven en papyri gevonden in Egypte
Ze doen het weer: Kamer weigert debat over astronomische kosten Energieakkoord. Zie hier met welke trucs ze je misleiden
Gegevens boven water: Kuipers heeft ‘de Kamer, de rechter en de burger voorgelogen’
De mens is níet verantwoordelijk voor global warming, beweert deze nieuwe studie. Lees ‘m hier (nu het nog kan)