Terwijl in de rest van de wereld het coronavaccin wordt uitgerold, heeft de Venezolaanse president Nicolas Maduro een ‘wondermiddel’ tegen het virus gepresenteerd. Tijdens een veelbelovende toespraak op de nationale tv toonde Maduro het middel, Carvativir geheten, dat het virus al na korte tijd zou neutraliseren.
Het medicijn is goedgekeurd voor gebruik en 100 procent effectief tegen het coronavirus, lichtte Maduro toe. “Om de vier uur 10 druppels onder de tong en het wonder is geschied. Het is een krachtig antiviraal middel, zo krachtig dat het coronavirus geneutraliseerd wordt,” citeert de krant Marca hem.
Geen bijwerkingen
De president zei daarnaast dat het medicijn geen bijwerkingen heeft. Venezuela gaat duizenden doses van het middel exporteren naar landen waar het goede banden mee heeft, waaronder Cuba, Nicaragua, Bolivia en Haïti. De massaproductie begint later deze week.
Maduro zei dat alle informatie over het product wordt gepubliceerd in internationale tijdschriften. Het is niet bekend of het ook werkt bij patiënten die ernstige complicaties hebben overgehouden aan corona en of het de verspreiding van het virus helpt beperken.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Vergeet Area 51, Amerika beschikt over een nog geheimzinnigere basis genaamd Area 6
Legendarische lokken: Is haar een zesde zintuig dat ons tegen gevaar beschermt?
Indrukwekkende ‘hemelse’ zonsondergang trekt wereldwijde aandacht. Zie jij de overeenkomsten?
Maajid Nawaz over de Great Reset: ‘Ze vertellen ons iedere keer precies wat ze van plan zijn’
Tijdens luchtaanvallen op Syrië verscheen er een UFO-vloot. Straaljagerpiloot doet schokkende bewering
De voedselindustrie misleidt ons
Zo pakte de overheid mensen aan die zogenaamd ‘niet de waarheid spraken’: ‘Zorgelijk’
Zorgen over de vele D66’ers op sleutelposities: ‘Hoe komen die mensen daar?’
Schwab trapt World Economic Forum af met speech over het ‘beheersen van de toekomst’