Pas geleden was in het Russische tv-programma Vesti aandacht voor een kritische documentaire over de schimmige miljardair George Soros.
De documentaire maakt duidelijk hoe hij chaos en vernietiging veroorzaakt in de wereld en daar steenrijk van wordt.
Een petitie getiteld ‘Demp het moeras’ is trending op Change.org. Duizenden Amerikanen eisen dat George Soros het land uitgegooid wordt, begint de film.
Nauwe banden
“Wij het volk tolereren niet langer dat Soros zich met ons bemoeit en ons actief tegenwerkt. Hij probeert ons land doelbewust te vernietigen,” klinkt het.
Een andere petitie, die voor de presidentsverkiezingen van 2016 werd gelanceerd, roept het Amerikaanse Congres op om stemmachines weg te halen die in 16 staten door Soros zijn neergezet.
Al lange tijd is bekend dat hij nauwe banden onderhoudt met diverse prominente Amerikaanse senatoren.
Hiervoor is maar weinig aandacht geweest in de Amerikaanse media. Dat komt omdat zij ook worden beïnvloed door Soros.
Opvallend
Het medialandschap is door de miljardair vormgegeven en wordt door hem gecontroleerd.
Via zijn Open Society Foundations doneert hij verder veel geld aan Israël. Dat is op zich niet vreemd, aangezien Soros Joodse wortels heeft.
Opvallend is wel dat hij het geld overmaakt naar organisaties die Israël proberen te vernietigen.
“Mensen denken dat hij het geld doneert aan ngo’s,” zei de Amerikaanse journalist Wayne Madsen.
Honderden keren meer
“Hij geeft dat geld alleen weg om dat hij weet dat hij honderden keren meer krijgt als gevolg van de chaos die hij creëert,” vervolgde hij.
Hoe meer chaos op aarde, hoe meer geld Soros verdient.
Madsen wees erop dat de miljardair onder meer verantwoordelijk was voor de Arabische Lente, die leidde tot op de opkomst van Al Qaida en later IS.
Als hij niet zo goed bevriend was geweest met Bill en Hillary Clinton en Barack Obama, zou hij waarschijnlijk ergens in een cel zitten, klonk het.
Bekijk de documentaire (Engels ondertiteld) hieronder:
[Vesti]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Kijk: Gideon van Meijeren waarschuwt voor technocratische controle-infrastructuur die wordt opgetuigd
Mysterieuze evacuatie zonneobservatorium leidt tot complottheorieën over aliens. Wat is hier aan de hand?
Het spookt in dit huis. Zie hier hoe de ene na de andere oppas door geesten verjaagd wordt
Groot-Brittannië zet zich schrap voor koudste winter in bijna 60 jaar. Zie hier wat de experts zeggen
Rutte verwelkomt Black Lives Matter-activisten op Catshuis (en stuurt politie af op coronabetogers)
Ruim 800.000 gemelde bijwerkingen en 550 doden, maar volgens Agnes Kant (Lareb) is er niets aan de hand
VIDEO: Farmareus Bayer besmette duizenden patiënten met hiv
Vrije energie bevestigd door wetenschappers
VIDEO: Duitsland in de ban van reusachtige graancirkel