Buitenland

Door oorlog geteisterde Oekraïne bouwt gigantisch SKIGEBIED: ‘Waarom zijn hier nog Oekraïense vluchtelingen?’

Help ons door deze informatie met iedereen op je social media te delen!

In het door oorlog geteisterde Oekraïne worden momenteel honderden miljoenen geïnvesteerd in de wintersport. De overheid is begonnen met de aanleg van een nieuw resort dat zeker 1,5 miljard dollar gaat kosten.

Het gaat om één van de grootste toeristische infrastructuurinvesteringen in de geschiedenis van het land. Het resort beslaat bijna 1200 hectare. Er komt een 2,8 kilometer lange gondelbaan die leidt naar een 3,8 kilometer lange skipiste, de langste van het land.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
Toerisme flink in de lift

Verder komen er 25 hotels met zo’n 5500 kamers, die zo rond 2028 klaar moeten zijn.

De skigebieden in Oekraïne trekken vooral toeristen uit het land zelf en westelijke buurlanden. Het binnenlandse toerisme zit flink in de lift.

Is de oorlog voorbij?

Het nieuws over het skigebied in aanbouw doet de nodige wenkbrauwen fronsen. “Is de oorlog voorbij?” vraagt huisarts Frank Peeters.

Voormalig Statenlid Robert Pestman wil weten: “Je wilt het niet zeggen, maar als Oekraïne een skiresort van 1,5 miljard kan bouwen (van welk geld?) en het skitoerisme weer in de lift zit, waarom zijn er in Nederland dan nog Oekraïense vluchtelingen?”

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Interessant

Vond je deze informatie belangrijk?
Deel het met kennissen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.8 198 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

132 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
John
John
1 jaar geleden

Tijd om in te grijpen. De zogenaamde Oekraïense vluchtelingen terug naar huis. Het geld voor dit skigebied: BlackRock en consorten? NL belastinggeld. Ze zouden ze voor het leven moeten straffen.

Simply
Simply
1 jaar geleden

Wist k allang ene kant Ukraine is niets aan de hand deze wereld is lek van de leugens gewoon … enige waar wat is dat gedeelte bij Rusland grens … als dat waar is daar twijfel ik ook over …. internet is een satans uitvinding vol met leugens en nep video s …. realititeit wat je écht ziet , is de waarheid voor mij !
Word tijd voor mij t gaat de deur uit !
Rust , reinheid en regelmaat !
En beweging ! 😉

Annette
Annette
1 jaar geleden

Ik heb hier maar TWEE woorden voor: KNETTERGEK en HYPOCRIET!!!

Voor mij is duidelijk, dat er hele gebieden zijn, waar dus géén oorlog wordt gevoerd.

De Oekraïne is natuurlijk een megagroot land, dus dat is zeker geen verrassing.

Robert Pestman vraagt zich hardop af, WAAROM er nog steeds Oekraïense “vluchtelingen” hier in Nederland zijn.

Daar weet ik het antwoord wel op: Als ze niet in Nederland zouden zijn, maar in hun eigen land, Oekraïne, dan zouden ze geen moment VRIJ op straat kunnen lopen. Dan zouden ze met een busje ZO van de straat afgeplukt worden om als kanonnenaas te dienen.

Mijn conclusie is dan ook, dat ze in feite GELIJK hebben om die corrupte regering het heen en weer te laten krijgen.

Eén ding is voor mij zeker: Er klopt geen hout van.

Robert Pestman vraagt zich ook nog af, WAAR die 1,5 miljard vandaan komt.
Ik denk dat ik dat wel weet: indirect ONS belastinggeld.

Eigenlijk is het allemaal om wildwoest van te worden.

Wij kijken nu dus eigenlijk naar een land, waar aan de ene kant oorlog wordt gevoerd en iedere dag mensen sneuvelen en aan de andere kant wordt een resort gebouwd met alles erop en eraan om de beter gesitueerden hun luxe leventje te laten botvieren.

Een grotere tegenstelling is, althans in mijn ogen, niet mogelijk.

Egy sör
Egy sör
1 jaar geleden

De vraag is waarom vraagt die dwergclown uit oekraine geld als ze voor dit soort dingen genoeg hebben?

En het schapenvolk vond het goed dat ze werken EN betalen,vooral veel betalen.
Maar goed ,ze kunnen wel john de mol produkties bekijken tot ze scheel zien, programma’s met domme grapjes.
Dag hoor menselijke pinautomaten.

Overlever van toen..
Overlever van toen..
1 jaar geleden

Waarom zijn er in Nederland nog Oekraïense “gouddelvers” oh sorry, vluchtelingen!

Die zg vluchtelingen krijgen zoveel geld van de Nederlandse staat dat zij dat skigebied mede kunnen financieren

Karinen
Karinen
1 jaar geleden

Gebouwd van ons geld

Wil Buitenlander zijn.
Wil Buitenlander zijn.
1 jaar geleden

Is absurd voor woorden, zou gelijk alle financiële middelen en militair materieel gelijk intrekken. Het geld zouden we kunnen besteden aan de mensen die het duidelijk slecht hebben in Nederland.

Simply
Simply
1 jaar geleden

Oorlog ?
Welke oorlog …. witwas praktijken komt eerder wel ten koste van veel burgers dat wel 🙁

Markiez
Markiez
1 jaar geleden

Waarschijnlijk zeer luxe records waar Rutte , Von der Leyen 3n Schwab hun skivakanties gaan doorbrengen

Cok
Cok
1 jaar geleden

Dat is wel duidelijk. Dat hebben wij gesponsord met ons belastinggeld. Niks geen wapens maar aan leuke dingen wordt het uitgegeven!

Ikke
Ikke
1 jaar geleden

Huh, waar het geld vandaan komt. Van jouw en mijn natuurlijk deuheu

John
John
1 jaar geleden

Ninefornews., jullie vergeten nog wat, waarom nog zuur verdiend geld van de Nederlandse belastingbetaler aan dat land geven. Dit zou toch voorpagina nieuws moeten zijn. We worden voor de gek gehouden waar we bij staan.

salie
salie
1 jaar geleden

Zo is er bv alleen oorlog in Syrie in het gebied waar de koerden wonen ivm olie die daar in de grond zit en ieder kan terug als men geen Koerd is.

Ron
Ron
1 jaar geleden

Dit is nog maar het begin, al onze belastinggeld is naar blackrock gegaan want blackrock wil Oekraïne terug opbouwen. Dus allemaal terug sturen naar Oekraïne.

tbja
tbja
1 jaar geleden

u mag raden welke club hier geld in gaat steken. ik vermoed een grote globale amerikaanse investeerder die 1.5 miljard investeerd. die zal ook wel aandelen hebben in de militaire industrie. lekker van meerdere walletjes eten

Emma
Emma
1 jaar geleden

Van ons geld.

Soit
Soit
1 jaar geleden

Vraag eens aan Volodymyr Zwendolensky????????
Putin zal de coördinaten alvast kennen????????

Locke
Locke
1 jaar geleden

Die zijn zo weg als de kraan met Nep voorgoed is dichtgedraaid dat maakt niet alleen opgeld voor Oekraïners, alles wat niet langs zijn pasfoto NL Type P van Pauper heeft staan kan terug naar huis want de bruine gaat het voor de toekomst niet meer trekken.
Het is al zover op het briefje voor de rijdende SRV wagen schrijft men schuif het kaasje maar onder de deur.

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
1 jaar geleden

Ja, had er dan echt iemand ook maar iets anders verwacht ?

Dit is “Business as Usual” voor de investeerders van de Oekraïne, die hebben het namelijk echt veel te druk om zich met zoiets banaals als oorlog bezig te houden hoor, DAT is iets waar hun lakeien en het kanonnenvoer zich mee bezig dienen te houden.

Marianne
Marianne
1 jaar geleden

Opmerkelijk hoe mensen dit weer goed kunnen praten.
Het toont weer duidelijk aan dat de vastgoedbedrijven heel veel macht hebben, en dat de balans is doorgeslagen ten nadele van de gewone mensen.
Zo worden er ook in Nederland hotels gebouwd in plaatsen waar al jaren de woningbouw stilligt vanwege boze buren, agrolobby, stikstofregels en andere papieren obstakels.

AIDLNZSDWAHW.
AIDLNZSDWAHW.
1 jaar geleden

Wat worden wij verneukt!!!!!!!

Moeten wij in de kou zitten en worden wíj afgeknepen voor een luxueus skigebied van Zwendelenski???!!!

De Oekraïne is het meest corrupte land hier in de omgeving, maar dit slaat werkelijk alles!!!!!!!

Hier is nergens geen geld meer voor want al onze belastingcenten worden geroofd en verkwanseld aan dat corrupte tuig in de Oekraïne!!!!!!

En ondertussen shoppen de Oekraïeners zich hier ten lande een slag in het rond en zitten er warmpjes bij…. van onze centen!!!!!!!

Zet ze op de lange latten en Ab vom Hof!!!!!!!

Anja
Anja
1 jaar geleden

Ah, dus dat doen ze met all gulle gaven vanuit Europa en de VS. Het is maar dat we het weten. Geldkraan dicht graag! Dat skigebied zal vast niet worden gebouwd in de regio’s waar de etnische Russen wonen, dus om vluchtelingen terug te sturen gaat te ver. Al hoewel ze natuurlijk opgevangen kunnen worden in de regio waar het skigebied nu wordt gecreëerd. Tja…

Waar gevochten wordt gaat het er wel heftig aan toe. Ik heb al met verschillende Oekraïners hier gesproken, het is echt wel een nachtmerrie. En ze willen dolgraag terug naar eigen land, maar ze zijn ook alles kwijt en doodsbang vooral. Wat ik me kan voorstellen als je uit één van de vuurhaarden afkomstig bent.

Meer opvangen in veilige gebieden in eigen land, is natuurlijk het allerbeste!

Hans
Hans
1 jaar geleden

Tja, al die miljarden moeten toch ergens naar toe. En de belastingbetalers in de EU-landen mogen het opbrengen want ja, de Russen moeten immers gestopt worden volgens de Nederlandse regering.
De oorlog is intussen al lang verloren maar de schijn moet in Den Haag worden hoog gehouden. De Nederlandse burgers zouden namelijk eens te weten komen wat er werkelijk in Oekraïne aan de hand is. Dat zou voor de heersende macht niet best zijn!

Judith
Judith
1 jaar geleden

Niet dat het wat uitmaakt maar moeten er geen kamervragen over gesteld worden?
Al was het maar om een paar slapers een klein beetje wakker te krijgen!
Wij maar dokken voor wapens en ‘vluchtelingen’ en daar worden miljarden weggesmeten.
Want wie wil er nou gaan skiën in zo’n ‘vreselijk gevaarlijk” land?

dna
dna
1 jaar geleden

tja, zie het al jaren gebeuren. maar nederlander trapt overal in.

Snappie nr 1
Snappie nr 1
1 jaar geleden

En dit allemaal van onze centen!

Jack
Jack
1 jaar geleden

Niets is wat het lijkt, we worden constant voorgelogen over zo’n beetje alles!
Uit Israel zie ik beelden van raketaanvallen, waar zijn de beelden uit Oekrieland???

Pink panter
Pink panter
1 jaar geleden

Een totale nepoorlog die gasten komen hier binnen rijden in auto s van 40.000 euro rara hoe kan dat..

Gene
Gene
1 jaar geleden

Alles is propaganda, ministers zijn crisisacteurs,verkiezingen zijn oplichting en luister niet naar wat ze zeggen maar kijk wat ze doen etc…

Edward
Edward
1 jaar geleden

Hoe beoordeelt de “minister-president” dit ? Het is straks toch een desinvestering als Rusland doorloopt. Oekraïners kunnen terug.

Prometheus
Prometheus
1 jaar geleden

Opvang in de regio heeft nog nooit zo logisch geklonken.

Six million ways to die choose 1 ????????
Six million ways to die choose 1 ????????
1 jaar geleden

O dus daar gaat mijn geld heen
Flikkers

de leugen regeert
de leugen regeert
1 jaar geleden

De Nederlandse Regering is net zo corrupt als de hele Oekraïne schop de Regering en de Oekraïners het land ui en gelijk een Brexit weg uit deze door en door verrotte EU en zijn ELITE en de WEF en WHO

wakkere
wakkere
1 jaar geleden

Welke miljardair zal de eigenaar zijn??

MGee
MGee
1 jaar geleden

Ik heb een Oekraïense collega. Heeft alles gekregen, huis, inkomen.
Nog meer inkomen is dus haar werk nu. Gaat 5 x per jaar op vakantie. 5 x !!!!! Naar Oekraïne.
Ze leven hier als een god in Frankrijk.

Snelle jelle
Snelle jelle
1 jaar geleden

Mogen wij toch gratis gebruik van maken hotelletje lekker skiën wij hebben zat betaald van onze toren hoge belasting al die miljarden om het land weer op te bouwen en hier lekker profiteren van onze 5 sterren hotels moet echt niet gekker worden

San
San
1 jaar geleden

Daar gaat ons geld dus naartoe. En storten maar!!

Gerwin
Gerwin
1 jaar geleden

Als ze vinden dat bepaalde delen in Syrië veilig genoeg zijn om Syrische vluchtelingen terug te sturen, dan zou dat ook voor de Oekraïense vluchtelingen kunnen gelden. West Oekraïne is veilig en voorheen Pools grondgebied geweest. Qua oppervlak 2 a 3 keer groter dan Nederland.

malion
malion
1 jaar geleden

Dit is het toekomstige land van de elite het zou toch groot Jerusalem worden, van het geld van alle omliggende landen! Waarom kunnen wij die schurkenbenden niet oppakken? En Schoof erbij want die gooit er nog een schep geld bovenop onlangs. Inderdaad Oekraïense vluchtelingen terug, nou die willen ze niet meer terug ze worden mooi opgehokt bij de rest van het plebs van Nederland, Duitsland, België, en de suffe Europese landen, Dat is de nieuwe wereld orde. Let op de boeren moeten weg zodat wij de hongerdood kunnen sterven. Hoe hebben we het zo ver laten komen.

johan
johan
1 jaar geleden

Lijkt mij einde hulp aan Oekraïne!

Ria
Ria
1 jaar geleden

Natuurlijk, wij wappies hebben aldoor al gezegd, Ukraine is 15x groter dan Nederland, dus konden deze zgn. vluchtelingen in eigen land bivakkeren. En nu een skigebied bouwen van 1.5 miljard in Oorlogsgebied, met alles erop en eraan??? ( waarvan de grootste boosdoener Poetin zou zijn???? ) A) die vluchtelingen zijn dik betaald om naar Nederland te komen, waar alles gratis is. B) dat skigebied wordt MEDE betaald door de Nederlandse belasting betaler C) En die oorlogsgeile ministers o.a. Schoof , Brekelmans & Co beloven, net als Rutte, dat smerige vieze mannetje Zelensky te blijven steunen in een oorlog, via onze portemonnee ,om de al in 2014 nooit opgebouwde puinhopen op te bouwen??? Er is volgens mij nooit iets opgebouwd van al die steun, ja in Verwegniestan, puur voor Zelensky en WEF leden voor EIGEN BELANG, huizen bouwen als kastelen. En de mensen ( mannen, vrouwen en kinderen) die daadwerkelijk in Ukraine getroffen zijn moeten het maar lekker uitzoeken.??De Corona uitbraak was voor mij het spel RUSSISCH ROULETTE en het oorlogsspel is STRATEGO. Wat zal het volgende spel zijn, wat nog in de koker zit, of in agenda 20/30 staat bij deze grootste misdadigers van de wereld?? Of gaan wij, de overige 8 miljard mensen van de wereldbevolking ons eigen spel spelen GALGJE!! ??

Julia
Julia
1 jaar geleden

Dat de Oekraïne een corrupte schurkenstaat is weten we inmiddels. De vraag is alleen van welk geld duidelijk toch van ons belastinggeld de miljardensteun die ook Schoof de komende jaren nog wil blijven aanhouden. Het is een schande dat hier nog Oekies huizen die als vluchteling worden opgehangen, gratis leven, gratis onderdak, in grote karren rondrijden geen wegenbelasting en als ze zelfs werken innen gemeenten geen tegemoetkomingen voor alles gratis. Sorry ik kan die blauw/gele vlag niet meer zien en vindt dat mensen die Oekies opvangen de deugkneuzen toch mede verraders van eigen volk. Terug met die Oekies het grootste deel van de Oekraïne heerst geen oorlog dat is alleen aan het oostfront die oekies die hier naar toe zijn gevlucht doen dat om een betere toekomst op te bouwen maar gaan wel op vakantie naar het door hun ontvluchte land. Het is onverteerbaar dat die soort mensen als vluchtelingen worden beschouwd en zelfs nog met voorkeur worden behandeld. Ben helemaal klaar met de corrupte schurkenstaat de Oekraïne. Het is een grote leugen het gaat om grondstoffen, macht en geld lees eens o.a. wat voor een vermogen de bedelende clown Zelensky heeft geloof maar dat er flink wat geld van onze miljarden achterover is gedrukt. Het blijft nu eenmaal een corrupte onbetrouwbare uitnemer die heel veel bloed aan zijn handen heeft.

Rose
Rose
1 jaar geleden

Hoe lang blijven de rijke Oekrainers nog belastingsgeld van binnenlandsburgers in andere landen ontvangen? Het zijn alleen maar de rijkeren of met spaarpot die in buitenlanden konden verblijven. De armere door de grindmolen, kinderen, ouderen die niet meer konden verhuizen, stonden erbij en keken ernaar, intriest !

Julia
Julia
1 jaar geleden

Er dient een petitie te komen STOP DE MILJARDENSTEUN voor de schurkenstaat de Oekraïne en zou door miljoenen mensen getekend moeten worden. Schoof met zijn kabinet steunt dus graag de komende jaren de wederopbouw van een klein deel van een land dat een conflict heeft met Rusland en niet onze oorlog is maar investeert dus nu mede in de bouw van een skigebied voor de corrupte uitnemers in de Oekraïne. Hoor Schoof ook roepen net als de oorlogshitser en leugenaar Rutte we moeten de Oekraïne blijven steunen. Kappen met verspilling van ons belastinggeld en rups nooit genoeg Zelensky het nakijken geven.

Marian Lamina
Marian Lamina
1 jaar geleden

Tsja… van welk geld??

Sam
Sam
1 jaar geleden

En dit smerige kabinet maak gerust de komende tijd nog even een paar miljard over tuig is het stelletje criminelen

Matt
Matt
1 jaar geleden

Dit is het bewijs dat oekieland GEEN bezet land is, maar ruzie heeft met een stuk van hun gebied, dat terug wil naar de vorige eigenaar.
Dat houd dus ook in dat de huidige president er illegaal zit want als er geen bezetting is moet hij verkiezingen organiseren en omdat die al in maart gehouden hadden moeten worden is hij nu dus een dictator.
Dus zolang de huidige valse president er zit kan er geen enkele vredesovereenkomst gesloten worden en dan snap je meteen waarom die oorlog zo lang duurt want oorlog is kassa voor de aanstokers van die oorlog die straks op hun gemak willen gaan skiën op de door hen gepikte berghellingen.

Charlotte
Charlotte
1 jaar geleden

Tja hoe zou dat nu kunnen, het meest corrupte land wat er is, Zelensky blijft bedelen om geld wat ie dan ook krijgt!!!!!….. Europa en Brussel heeft een pin automaat waar hij kan trekken…. VS waar hij regelmatig een bijdrage krijgt, beetje wapens en de rest voor hemzelf en het bouwen van een luxe ski resort!!!!….. Nederland blijft ook een pin automaat, en dat allemaal van ons belastinggeld!!!!!!……✓✓✓✓✓✓✓xxxxxx

Sue
Sue
1 jaar geleden

Antwoord op deze vraag?
1. Omdat rutte zijn Mattie is en hij dicteert wat er gaat gebeuren
2. Omdat deze regering te dom is om te poepen.
3. Wij de tolerante Nederlanders zijn

????????????????????????????????????????????????????????????

yvja
yvja
1 jaar geleden

waarom zijn er in Nederland dan nog Oekraïense vluchtelingen?”

Bob
Bob
1 jaar geleden

De kunst is om het niet proberen te begrijpen waarom dit gebeurd….

Thoughtful
Thoughtful
1 jaar geleden

Hier wat info over de investeerders: (hoewel nog niet volledig en corrupt is het zeker)
https://freesvydovets.org/en/gigantic-resort/

de leugen regeert
de leugen regeert
1 jaar geleden

Daar gaat ons belasting geld dus heen naar een super groot skigebied in de Oekraïne
dus direct terug sturen al die Oekraïners desnoods met en paar skiën onder de arm wat een oplichting van de WEF de EU ELITE ,VN en de NAVO

A vigilant citizen
A vigilant citizen
1 jaar geleden

Zij die investeerden in wapens, beleggen ook in de heropbouw?

Hamala
Hamala
1 jaar geleden

Terug al die ´asiel´zoekers en anderen die ons land vernielen en plunderen van de huizen van ONZE kinderen!
Ons geld niet naar Oekraine maar onze burgers in nood!

Cees
Cees
1 jaar geleden

Deze mensen zijn hier door links beleid.
Grote delen van het land zijn veilig. Maar dat geldt ook voor Syrië. Lang leve links.
Links is ellende en vergif

salvar
salvar
1 jaar geleden

wij schelden hier (en terecht) maar het lost niets op of het geld naar de oekrainers gaat of naar de gifgroenen hier maakt mij niet uit.
kaalgeplukt worden gaat toch door links of rechtsom want het probleem zit bij ons zelf.
in de coronatijd had je nog mensen (demonstranten) die ageerde tegen de smerigheid van de regering ( nog steeds respect) en die vermorzeld werden door de nazipolitie.

nu worden we vermorzeld door het gifgroene gespuis.

kreeg een bericht van zorgverzekeraar helaas moeten we u mededelen dat de zorg flink omhoog gaat want er komen steeds meer patienten bij met allerlei ziektes?
welke ziektes o , wacht ze willen niet zeggen door de gifspuiten dus omhoog met die premie
zijn ook nog vergeten om erbij te vertellen dat alles wat hier binnenkomt ook de oekrainers en uit god weet waar vandaan alles gratis krijgen.
ja dan moet de premie wel omhoog want al die zielige migranten die moeten geholpen worden.

gaat er iets gebeuren (door ons zelf) om het tegen te houden nee natuurlijk niet we doen niets.

alles wat er op dit moment gebeurt of het nu de oorlog in de oekraine is of in het midden oosten of de gifgroene die bezig zijn om de natuur en ons naar de klote te helpen het is een groot plan alles hangt samen zodat we gebombardeerd worden met angst verhalen.
zo houden ze ons van het doel af (als er animo voor is) om de straat op te gaan.

wat we moeten doen is hier de boel rechtzetten hier moeten we beginnen anders ben je het haasje.

Yollie
Yollie
1 jaar geleden

Huh?

trix
trix
1 jaar geleden

Al voor, de oorlog in de oekraine, waren er al plannen voor door-ontwikkeling en bouw en expansie plannen voor de oekraine. met name in 2017 zijn er een behoorlijk aantal gepresenteerd. ( Onder andere onder de titel, The Regional Resources of The Ukraine and New Opportunities for Economic Development Until 2030 ). Het lijkt mij persoonlijk, dat men van de specifieke, sovjet periode gebouwen af wil. ( Amerika ??? Projectontwikkelaars ??? ) Het waren toch wel plekken, waar mensen tevreden waren en gelukkig woonden. Gezien het feit, dat ik na een der eerste bombardementen, een vrouw, die lerares is, zag vertellen op een nieuws site, dat ze gelukkig was in haar appartement, en voor de zomers en vakanties, een datsja/zomerhuisje erbij had, wat wil een mens nog meer ? Zei ze letterlijk, een flatje, een zomerhuisje en tuin daarbij ?

Joris
Joris
1 jaar geleden

Er is maar een partij die dit geld direct op tafel kan leggen (tenminste dat denken ze) …. en dat is de Khazarische maffia ….. Het klinkt als een noodsprong want de KM gaat failliet. En uiteindelijk zal blijken dat er geen geld op tafel komt.

Peter van Oosterum
Peter van Oosterum
1 jaar geleden

Ik weet niet hoe recent uw berichtgever daar is geweest, maar mijn Oeraïnse kennis wist mij te vertellen dat dit project al in 2000 begonnen is. Is er misschien nieuw leven in geblazen?

Crazie
Crazie
1 jaar geleden

Als 100% Nederlandse boerin ..
Zeg ik;
Nou breekt mij de klomp…werk ik daarvoor .de naad uit mijn broek??
Oorlog en een lux wintersport gebied..
Doden en plezier..
Wtf….

Nooit Alleen
Nooit Alleen
1 jaar geleden

Waarom zou je even willen ontspannen, als je steeds op scherp staat door de oorlog? Waarom zou je je gedachten even op iets anders willen richten, dan op bommen en shahed drones? Ik denk, dat mensen het gewoon nodig hebben om zich even ’t kunnen ontspannen. Ondanks de oorlog, gaat het gewone leven door! Anders kun je niet overleven. Maar waar het geld vandaan komt, weet ik ook niet.

Tom Poes.
Tom Poes.
1 jaar geleden

Waarom zijn in Nederland (dan) nog Oekraïnse vluchtelingen? Dat is de HAMVRAAG. En die 200 miljoen, die Schoof laatst aan Zelensky gaf, zijn die soms ook voor dat skigebeuren? Ik word een beetje misselijk….

DanHibiki
DanHibiki
1 jaar geleden

Patatbakkers, onnoemelijke cheques, elite status als ze binnen komen tot lening(en) van de EU/(+clandestien). Hoe maak je een (van de meest corrupte) land in Europa de rijkste van de wereld?

Loire
Loire
1 jaar geleden

Ik vrees van ons belastinggeld.

julesk
julesk
1 jaar geleden

Dat land is zo ontzettend corrupt. Daarom is rutte er ook vriendjes mee

poekie
poekie
1 jaar geleden

Dus kunnen we vrij gaan skiën incl hotel met alles erop en eraan zo vaak we willen want is van ons geld gemaakt alleen de rijs ernaartoe dat kan toch voor niets want je hoeft dan ook geen boodschappen te doen thuis.

Dirk
Dirk
1 jaar geleden

En hier maar overuren draaien om de Oekraïense vluchtelingen in alles te voorzien.

Ongepriktdekistin.
Ongepriktdekistin.
1 jaar geleden

Waarom, hele goeie vraag.

Gea Breuker
Gea Breuker
1 jaar geleden

Follow the money, hoeveel shekels is dat waard?!

Jayem
Jayem
1 jaar geleden

Zo zie je maar dat niet alle miljarden die Oekraine heeft ontvangen om de oorlog te doorstaan en in hun droom te winnen aan de oorlog worden besteed. Vragen we nu geld terug of accepteren we gewoon dat er mooi weer wordt gespeeld met de geschonken miljarden want terugbetalen zal nooit gebeuren.

Told you so
Told you so
1 jaar geleden

Tja heb al eerder aangegeven dat oekraine 14,4x groter is dan nederland en het grootste “europese” land is. En maar een klein gedeelte last heeft van de oorlog. En er wordt volgens mij niet eens gecontroleerd uit welk gedeelte de “vluchtelingen” komen. Die vaak ook met een belachelijke luxe auto rijden.
maarja wie luistert er nog.

la vérité
la vérité
1 jaar geleden

je kunt er ook perfect downhill mountainbiken, freeriden, kajakken, paintballen. en als je kiev wilt aandoen in de binnenstad kun je restaurantjes, theaters, etc bezoeken. en zelfs de elites kunnen in hun michelinreastaurants terecht

ssssttt, nee alles ligt in puin bedoel ik.

Leo the lion
Leo the lion
1 jaar geleden

Helaas ben ik gecrasht door AI google , mocht het door NFN komen dan ben ik voorgoed klaar met deze site als mijn mening wordt gesnoerd , maar waarschijnlijk mijn vermoeden ben ik gecrasht door AI google !!

Just me
Just me
1 jaar geleden

DAAR GAAT ONS PENSIOEN UITKERINGEN ZORGGELD BELASTINGGELD VOOR HET LEGER DIE ALLES TEKORT KOMEN!!!!

Peter
Peter
1 jaar geleden

Mede gefinancierd door Nederlands belastings geld. Bah bah

Ongepriktdekistin.
Ongepriktdekistin.
1 jaar geleden

Kunnen de oekri’s mooi op wintersport in eigen land toch?

Johanna
Johanna
1 jaar geleden

Het is een privé initiatief en staat dus los van de overheid. ‘Oekraïne’ bouwt dat skigebied niet zoals ze verleidelijk in de titel zetten.

Cees
Cees
4 maanden geleden

Ukraine was corrupt, is corrupt en zal corrupt blijven met zoals het nu gaat . Waarom om 90 miljard bij EU halen. Onze (klein)kinderen) met schulden opzadelen voor het afkopen van zgn. Russische invasie in EU? Als een dergelijk ski project in deze omstandigheden wordt gebouwd, vind ik dit zeer bedenkelijk. Laten ze die hotels dan maar volstoppen met hun eigen vluchtelingen, dan nog langer verblijven in NL.

Back to top button
132
0
We lezen graag je reactie!x