
In Spanje komen de namen van mensen die het coronavaccin weigeren in een speciaal register terecht. Dit register zal met andere Europese landen gedeeld worden, aldus minister van Volksgezondheid Salvador Illa.
Hij voegde toe dat ‘vaccineren op vrijwillige basis blijft’ en dat ‘de lijst niet openbaar zal worden gemaakt’. “De enige manier om het virus te verslaan, is het vaccin,” zei Illa. “Je doet het niet alleen voor jezelf, maar ook uit solidariteit met anderen.” Meer dan een kwart van de Spanjaarden wil zich niet laten vaccineren tegen corona. Nog eens 24 procent wil zich alleen onder bepaalde voorwaarden laten inenten.
Forum voor Democratie vindt het registreren van vaccinweigeraars een zorgelijke ontwikkeling. “Extreem beangstigend en onacceptabel!” reageert voorman Thierry Baudet op social media. “FVD is de enige partij die fundamenteel tegen al deze absurde coronamaatregelen is.”
“Voorbode voor Nederland?” vraagt Annelies. En ondernemer Erik de Vlieger schrijft: “Een medische Interpol dus.”
Spanje gaat vaccinweigeraars registreren. Extreem beangstigend en onacceptabel! #FVD is de ENIGE PARTIJ die fundamenteel tegen al deze absurde corona-maatregelen is. Zorg ervoor dat we na 17 maart onze vrijheid terugkrijgen. Steun ons!https://t.co/06SIledMns
— Thierry Baudet (@thierrybaudet) December 28, 2020
Mussolini was een fascist en daar zijn er nog genoeg van over in Spanje.
dat ;JE DOET HET VOOR EEN ANDER , dat ben IK zelfs zat en dat duurt echt altijd een behoorlijke tijd
Coronavirus: WHO looks at possible ‘e-vaccination certificates’ for travel
https://www.scmp.com/news/world/article/3112483/coronavirus-who-looks-possible-e-vaccination-certificates-travel
PS: het zal nog erger worden, alles gebeurd wat velen onder ons al van in het begin hebben voorspeld.
Maar wij zijn natuurlijk de complot theoristen, wat weten wij nu!!
Walgelijk. Het gedachtegoed van Franco is terug.