
Uit een nieuwe peiling blijkt dat bijna de helft van alle Amerikanen astrologie, de studie naar het verband tussen het lot van mensen, gebeurtenissen op aarde en de stand van de hemellichamen, ziet als wetenschap.
Er is sprake van een kentering, aangezien 66 procent van de Amerikanen astrologie in 2004 nog afdeed als onzin.
Ieder jaar zijn er steeds meer mensen die de connecties tussen de stand van de sterren en persoonlijkheden tot de wetenschap rekenen. Mensen beginnen anders tegen wetenschap aan te kijken.
Verandering
Met name lageropgeleiden en jongeren accepteren astrologie als legitieme wetenschap. Hoofdonderzoeker John Besley van de Michigan State University wil eerst zien of er sprake is van een echte verandering voordat hij gaat speculeren over de beketenis van de gegevens.
Amerikanen zijn altijd al bijzonder gefascineerd geweest door astrologie. First Lady Nancy Reagan huurde na de aanslag op haar echtgenoot een astroloog in.
Overheidsverklaring
In 2011 oordeelde het Indiase hooggerechtshof dat astrologie tot de wetenschap moet worden gerekend. In 2004 moesten universiteiten in het land overwegen om astrologie op te nemen in het vakkenpakket. Veel universiteiten gaven hieraan gehoor.
De rechters verwezen naar een uitgegeven overheidsverklaring waarin staat dat ‘astrologie een 4000 jaar oude betrouwbare wetenschap is’.
Bron: UPI.com
Gerelateerd:
- Red de gnostici: de mysterieuze Mandaeërs
- Eerste gastprofessor toverkunst ter wereld aangesteld
- De opkomst en de ondergang van de Nephilim
- Bosnische piramiden gebaseerd op de Vedische astrologie
- Hooggerechtshof: astrologie is wetenschap
Schwab trapt World Economic Forum af met speech over het ‘beheersen van de toekomst’
Wannabe activistisch docent, nazi-sniffer en notoir Twitter-trol. Dit is het illustere activistengezelschap achter anti-Baudet Manifest
Fleur Agema tegen De Jonge: kwestie van weken voordat ruime meerderheid op de ic volledig gevaccineerd is
Pepijn van Houwelingen mag 6 december voor de rechter verschijnen: ‘Absurd!’
Brandpunt over vervalst bewijs in affaire-Demmink
False flag: “Nul procent kans dat Assad achter chemische aanval in Syrië zit”
Holocaust-overlevende (97) smeekt: ‘Word wakker, alsjeblieft! Stap voor stap verliezen we onze vrijheden’
Arts: dit is waarom je ver uit de buurt moet blijven van artsen
Wybren van Haga vraagt alle communicatie van bewindspersonen met OMT op en dit is wat hij kreeg: ‘Volslagen waanzin’