CoronaBinnenland

Europese coronapas verlengd tot 2023: ‘De trein is nog niet gestopt’

Help mee door deze informatie met je kennissen op je social netwerk te delen!

Vrijdag stuurde zorgminister Kuipers een brief naar de Kamer over de Europese coronapas, het digitaal coronacertificaat (dcc).

“Gezien de huidige epidemiologische situatie in de Europese Unie, kan volgens de Commissie niet worden uitgesloten dat lidstaten ook na 30 juni 2022 […] genoodzaakt zijn van burgers te vragen in het bezit te zijn van een vaccinatie-, test- of herstelcertificaat tijdens het uitoefenen van hun recht op het vrij verkeer,” schrijft Kuipers.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

“Hierdoor stelt de Commissie voor om de dcc-verordening te verlengen met een periode van 12 maanden, tot 30 juni 2023. De Commissie schrijft dat de verlenging van de verordening niet mag worden opgevat als een verplichting voor de lidstaten om beperkingen op het vrij verkeer te handhaven of op te leggen,” aldus Kuipers.

Behandelvoorbehoud

“Hoewel de ernst van de ziekte door de omikronvariant in de meeste gevallen meevalt, is het niet te voorspellen hoe de epidemiologische situatie zich zal ontwikkelen. Bijvoorbeeld ten aanzien van nieuwe varianten van zorg en de verdere ontwikkeling van immuniteit en vaccins. De epidemiologische situatie vereist daarmee dat de middelen die het verspreiden van het virus tegengaan, beschikbaar blijven,” benadrukt de minister.

Woensdag stemde de Tweede Kamer in met de motie-Omtzigt die oproept tot het plaatsen van een parlementair behandelvoorbehoud op de verordening voor het verlengen van de Europese coronapas.

Met het behandelvoorbehoud vraagt het parlement de regering om niet met het voorstel in te stemmen voordat hierover een debat heeft plaatsgevonden.

Stiekem verlengen

“Gelukkig legde Omtzigt wel een steentje op de spoorlijn, maar de trein is nog niet gestopt hoor,” reageert columnist Marianne Zwagerman.

Freelance journalist Arno Wellens schrijft: “Een briljante move van Rutte: de coronapas zogenaamd afschaffen en tijdens de eerste de beste vrijdagmiddagborrel stiekem verlengen.”

Interessant

Vind je deze info belangrijk?
Deel het met vrienden op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
5 3 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

76 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Pepper
Pepper
3 jaren geleden

Alweer?

salvar
salvar
3 jaren geleden

precies.

Piet karbiet
Piet karbiet
3 jaren geleden

🙂

Marianna
Marianna
3 jaren geleden

zeg dat wel

Lou
Lou
3 jaren geleden

En zo is dat.

burger
burger
3 jaren geleden

Zou die natnek al in de gaten hebben dat hij inmiddels over zijn top is ……corona is gemarginaliseerd en de angstporno oorlog is nu het thema. Maakt u klaar voor de persconferenties van oorlogsminister ollongren….wat een giller

elsjefiederelsje
elsjefiederelsje
3 jaren geleden

Here we go again, singing the old same tune…etc etc

Portugee
Portugee
3 jaren geleden

Ze stoppen echt niet. Zijn allemaal schijnmaneuvres. Laat je niets wijs maken. Deze doortrapte schoften stoppen alleen als ze opgepakt worden en in een hele donkere en stinkende cel worden opgesloten op water en brood.

serieuze aangelegenheid
serieuze aangelegenheid
3 jaren geleden

1 Man in de greep van de NWO en de bevolking van een heel land moet er onder onder lijden.

Toon eerst maar eens aan dat er een levensgevaarlijk virus ronddwaalt, dan zou er evt. een reden zijn om maatregelen te nemen.

Daar dat vanaf dag 1 al niet het geval is geweest, slaan alle maatregelen nergens op en staat de wereld vanwege een niet bestaand virus op zijn KOP.

Naam*
Naam*
3 jaren geleden

Het leert ons: waarom laten we onszelf eronder lijden als ‘1 man’ in de greep van de NWO is. Waarom accepteren we dat? Zijn we dus gewoon al slaven? Of hoe komt het dat we ons eigen lot laten kneden door mensen die het niets kan schelen. Die voor eigen gewin gaan.
Eigenlijk moet je blij zijn met deze coronahysterie. We hebben onszelf en anderen nog nooit zo goed leren kennen als nu.

ADAM
ADAM
3 jaren geleden

Wat betekent nou concreet? De coronapas (lees data pas) bestaat gewoon nog steeds maar sinds 25-2 zijn de locaties waar je het voor nodig hebt gewijzigd (minder dan voor 25-2). Dit kan elk moment weer wijzigen als die freaks het in hun hoofd halen. En nu dus zeker op europees niveau tot 30-6-23.

Kortom: de nazipas heeft nog een looptijd van tenminste 30-6-2023 en kan nog op allerlei willekeurige plekken, voor willekeurige doeleinden en willekeurige groepen mensen worden ingezet. Alleen heeft motie Ontzigt ervoor gezorgd dat een inzet van de pas eerst door de Tweede Kamer moet.

Lezen jullie dit ook zo?

Peter P. van Oosterum
Peter P. van Oosterum
3 jaren geleden

Het begint toch langzamerhand wel een erg doorzichtig en smoezelig bedrog te worden waarmee we door minister doodshoofd nu weer worden geconfronteerd. Het is en blijft bedrog en is uitsluitend in het belang van de wereldelite, waartegen nu een full scale oorlog is begonnen.

Joost
Joost
3 jaren geleden

Dus vrij reizen alleen voor 8 keer geinjecteerden? Dan kunnen er over een jaar weinig mensen nog reizen. De geinjecteerden invalide of dood en de niet-geinjecteerden mogen niet. Nexit nu!

Bea
Bea
3 jaren geleden

Idioterie ten top

Realist
Realist
3 jaren geleden

We papegaaien wederom Amerika na, dat is al tijden aan de gang. Nog niemand opgevallen? Ik wel hoor.

The Great Reset: National Vaccine Passport Rolled Out in 21 States and More Are Joining Including Red States.

https://www.thegatewaypundit.com/2022/02/great-reset-national-vaccine-passport-rolled-21-states-joining-including-red-states/

Underground
Underground
3 jaren geleden

Hij (kuipers) heeft ook echt de trekjes van Uncle Fester (Addams Family)

De fuik gaat steeds sneller dicht.
En wat doet Nederland, eerst zien dan geloven. We worden door onze zelf gekozen? regering opgeofferd. En er is straks geen weg meer terug!! Je Zal Niets Bezitten En Toch Gelukkig Zijn. stop die laatste zin, maar goed in de hoofd..

Elise
Elise
3 jaren geleden

Wij zijn een vazalstaat geworden(of dat waren we altijd al) van de VS/Washington.
Voor mij is de enige optie nog: een nexit. De boel stort toch binnenkort in.

Rienus
Rienus
3 jaren geleden

Rutte is niet zo briljant hoor Arno, eerder een geniepig mensje dat een plan van zijn baasje uitvoert. Jammer dat de meerderheid smelten voor zijn BS>

Bezorgde nederlander
Bezorgde nederlander
3 jaren geleden

De Eu ons “adviesbureau”, had dit +- 1 maand geleden al beslist.
M.i.z. beslist de EU, en daarna de soevereine landen, die toevallig in de.EU liggen.
Het Europa dat ik zo lief had, met zijn kleurrijke en diverse culturele bevolking.

Hollewijn
Hollewijn
3 jaren geleden

Zie ook het eerdere Gluipers vehaal over boosters. Dat verklaart verl!

Lies
Lies
3 jaren geleden

De gevaarlijke virus is de overheid zelf!

William
William
3 jaren geleden

Heb er maar een woord voor “randdebiel”

serieuze aangelegenheid
serieuze aangelegenheid
3 jaren geleden

Toch is deze belangrijke boodschap, namelijk om zelfstandig en onafhankelijk te denken en daar naar te handelen en vraagtekens bij te zetten, aan veel mensen voorbij gegaan.

Blijkbaar maakt het de mensen die zich laten testen en/of vaccineren niet uit, want ik denk dat zij veelal alleen maar eigen belang denken en dat onder de noemer van; je doet het voor een ander.

Het betreft die categorie mensen die je van alles wijs kunt maken en niet de tijd nemen om gedegen onderzoek te doen en dat typeert de (digitale) tijd waar wij in terecht zijn gekomen.

Marrob BE
Marrob BE
3 jaren geleden

Hoe krijgen ze het voor elkaar om elke keer een landverrader aan te stellen?
De komende gemeenteraadsverkiezingen zullen laten zien of de bevolking echt wakker is geworden.
Misschien dat ze dan doorkrijgen dat het nog even duurt voordat ze met pek en veren worden afgeserveerd.
Ze zitten allemaal op verkeerde ministeries, dus het zal niet lang meer duren voor de Schwab clan.

deze
deze
3 jaren geleden

Opgesloten ja, maar ZONDER water en brood!!

Victor Hugo
Victor Hugo
3 jaren geleden

Meer duidelijkheid over de bedoeling van dit uitermate opgeklopte verhaal kan hij niet geven.

Rob bentvelzen
Rob bentvelzen
3 jaren geleden

Het reptiel spreekt.

Jojo
Jojo
3 jaren geleden

Is er geen manier om dit te stoppen?

salvar
salvar
3 jaren geleden

Bijvoorbeeld ten aanzien van nieuwe varianten?

oké, ik was even verschrikkelijk bang dat we het zonder varianten zouden moeten doen.

de gedachte bij de vreselijke virussen baart mij zorgen maar , gelukkig hebben we de bijzondere vaccin om ons in leven te houden.
wat zouden we zonder moeten , we zouden als mensheid ophouden te bestaan.

niet getreurd we onze minister van gezondheid en niet vergeten een geweldige MP aan het roer , ondanks dat hij blijf grijnzen en lachen (behalve nu niet , putin misschien) hij heeft het beste met ons voor tot de dood ons scheid.

die het verspreiden van het virus tegengaan, beschikbaar blijven,” benadrukt de minister.

niet ouwehoeren kuipers ik vind dat de virussen moeten blijven anders ben je werkeloos en moet je weer bedden gaan opmaken en verliezen wij een zeer intelligente man.

Carlo
Carlo
3 jaren geleden

Ik stel voor dat elk land dat de Europese grondrechten schend zich per direct verwijdert uit het EU.
Een Europeaan mag gaan en staan in EU waar hij wilt.
Dus Duitsland, Frankrijk, Oostenrijk en Italië mogen oprotten van mij

Macht vast willen houden
Macht vast willen houden
3 jaren geleden

Deze Moordenaars zijn gewoon ook onmenselijk schoften

Waker
Waker
3 jaren geleden

Kuipers is niet goed bij zijn hoofd, hij is een grote leugenaar met die hele aanhang in DenHaag 1000% geen vertrouwen in deze vent….

Warren
Warren
3 jaren geleden

“Briljante move van Rutte” Tja, het politieke schaakspel is inmiddels een mijnenveld voor de burger. Het coronaverhaal bestaat bijna allemaal uit leugens en dan sta je dus niet in dienst van de kiezer maar sta je vooral in dienst van jezelf, kabinet, VVD, Brussel, etc.
Voor list en bedrog is dit briljant maar voor de Waarheid is dit vooral de overtreffende trap van triest!
Leuker kan ik het niet maken…..

De Hakkelaar
De Hakkelaar
3 jaren geleden

Vanaf dag 1 al door, dit heeft niets met een virus te maken. Vul zelf maar in waarmee wel……..

Longrider
Longrider
3 jaren geleden

Hij weet wel hoe de situatie zich gaat ontwikkelen. Hij staat te liegen. Spars pandemic 2025 – 2028. Keurig PDF document te vinden op website van rockefeller criminelen. Ook een zogenaamde theoretische beschrijving van een mogelijke erge pandemie. Precies als met covid. Men maakt gewoon bekend wat men u gaat aandoen. Dat is de code van de omgekeerden. Het kwaad moet aangekondigd worden. De minister is a traitor to humanity. But the day of reckoning will come.

Eddy
Eddy
3 jaren geleden

Als ze klaar zijn met fe zuivering van oekraine mogen ze hier ook even orde op zaken komen stellen.

Ria
Ria
3 jaren geleden

Het is toch niet te geloven. We komen er nooit meer af. Nu een jaar en volgend jaar definitief. En niemand wordt ziek. Kuipers is ziek in zijn hoofd. Daar moet hij iets aan doen.

Lange Fries
Lange Fries
3 jaren geleden

Weet je nog dat dit een ‘complottheorie’ genoemd werd? En dat de Jonge verzekerde dat zoiets er absoluut niet zou komen?

En dan was er vandaag nog een CDA-er (die ik even lekker uitgefoeterd heb) die maar niet wist wat voor leugens ze vertelden.

Jopie
Jopie
3 jaren geleden

Zet die kale in de trein naar ver weg. Om nooit meer terug te keren. Wat een machtslustig ventje is die gluiperd.

Anne
Anne
3 jaren geleden

Vieze Vuile ratten daar in Den Haag. 😡😡😡

Marie
Marie
3 jaren geleden

Sowieso kunnen we voorlopig de grens niet over. Voel me inmiddels een gevangene in eigen land.

t de vries
t de vries
3 jaren geleden

Geheel in de lijn van de opgedrsgen weg door waus schwab en consorten .De basis van een algehele controle is hier mee bevestigd .En zal dus ook na genoemde data niet verdwijnen ,net als al de andere genomen maatregelen van de corona hype .Het gaat even de ijskast in , de stiekeme move van rutte geeft al aan dat wij gewoon weer misleid worden .Zeker met de schwab adepten in deze regering zal er niets veranderen .Indien wij geen tegengas geven zijn wij zeker de verliezende partij dus let goed op en neem maatregelen indien nodig onze vrijheid is het meest belangrijke goed

Steph
Steph
3 jaren geleden

En waarschijnlijk komen de volgende varianten uit de vs biolabs in Ukraine

cieleke
cieleke
3 jaren geleden

dit middel houd verspreiding van het virus niet tegen
dus dit is desinformatie en we worden voorgelogen dit middel beschermt helemaal niet tegen besmet worden
maar laat maar we hebben met lomp volk te doen en de rest gelooft ze nog ook

jan
jan
3 jaren geleden

Wat duurt corona toch lang.
Heb nooit geweten dat een griep jarenlang kon duren.. en ze weten nu al dat het in 2023 voorbij is…

Piko
Piko
3 jaren geleden

Hoor de mensen nog zo zeggen nee die Kuipers is veel beter dan ehhh ja wie ook alweer.
Nou hebt u nog steeds die mening,mag hopen van niet.

bbb
bbb
3 jaren geleden

…genoodzaakt zijn van burgers te vragen in het bezit te zijn van een vaccinatie-, test- of herstelcertificaat tijdens het uitoefenen van hun recht op het vrij verkeer,” schrijft Kuipers…

Wat is dit nou voor onzin. Mogen we straks zonder dat vodje niet meer de straat op of deelnemen aan het openbaar vervoer of auto rijden, of op straat fietsen en lopen etc.? Huh?

henk
henk
3 jaren geleden

joh, een virus met een horloge en kalender.

Erik
Erik
3 jaren geleden

Mag ik een teiltje ?! 🤮

Jojo
Jojo
3 jaren geleden

Ik kan niet wachten tot het moment dat ze ter verandwoording geroepen worden voor al hun criminele daden..vroeg of laat dat komt!!!!

Jojo
Jojo
3 jaren geleden

Kan zijn dat dat virus al klaar ligt .. ze verzinnen weer volgende golf😡

Strix
Strix
3 jaren geleden

Is oud nieuws, we wisten dit al sinds 2019, dat er een aanvraag van Corona is ingediend tot 2023! Ze zijn gewoon de clowns in de circus. Alles verloopt volgens planning van de regisseur(s)….

Wim
Wim
3 jaren geleden

Dit schepsel komt niet voor ons maar is gestuurd van uit de hel. Fijne avond lieve mensen

Pepper
Pepper
3 jaren geleden

Nog steeds niet?

TBF
TBF
3 jaren geleden

Het recht op vrij verkeer pak je zelf.

Jopie
Jopie
3 jaren geleden

Inderdaad NEXIT zo snel mogelijk.

Mars
Mars
3 jaren geleden

Het theaterstuk oorlogje voeren gebruikt men om u af te sluiten van alles wat u nodig heeft om te overleven.
De cyber aanval die men in de glazen bol ziet aankomen zal alles lamleggen.

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
3 jaren geleden

Recht op vrij verkeer ?????
Is die vent een beetjes gestoord wie is hij om vrij verkeer tegen te houden binnen een vrij democratie! Nazi

FYI
FYI
3 jaren geleden

We besluiten iets, laten het dan even rusten en kijken wat er gebeurt. Als niemand dan herrie maakt en er geen opstand uitbreekt, omdat de meeste mensen sowieso niet begrijpen wat er besloten is, dan gaan we weer verder. Stap voor stap, tot er geen weg meer terug is.” JC Juncker

Engelbracht
Engelbracht
3 jaren geleden

althans bij vele hebben heel veel maling aan die eng nek,hij doet maar,nog nooit enig beperking aan mee gedaan,het is ons leven,en dat zal nooit veranderen,tussen 2(wat ziet eng nek er ongezond uit)er wordt niet naar eng nek geluisterd

Engelbracht
Engelbracht
3 jaren geleden

Fantastische omschrijving,ik denk er 100% het zelfde over

Engelbracht
Engelbracht
3 jaren geleden

A. Hitler is uit zijn graf opgestaan,en heeft zijn blok snor af geschoren

Stop
Stop
3 jaren geleden

Verschrikkelijke jaren !!!!!
Op het netvlies blijven hangen:
We doen alles voor de ouderen en de zorg zegt de regering !
De ouderen werden opgesloten en gescheiden van kinderen en kleinkinderen !!!
De verpleging in de zorg vertellen schrijnende verhalen.

Dat Rutte e.a. maar vooral De Jonge een ziekelijke “jacht” maakte op de ongevaccineerden zal nooit van mijn netvlies verdwijnen.
Dwang en drang !
Ongevaccineerden die in eigen land gediscrimineerd werden.
Dit mag nooit meer gebeuren !!!!!!!!!!!!

Hele gezinnen opgesloten in huizen waardoor heel veel mensen “slachtoffer” werden in eigen gezin.
Scholenverzuim van jaren, nadelig voor de verdere toekomst van de kinderen.
De jeugd kon zich totaal niet ontplooien.
Kinderen die geboren werden groeide op met mensen om hen heen met maskers, handen desinfecteren, iedereen liep met een boog om elkaar heen.
Angst angst dagelijks werd iedereen angst ingesproken.
Dit WAS een verschrikkelijke tijd !!!!!!!!!!!!!!!!!

En nog spreekt de regering over een “gereedschapskist” !!??
Sluit deze vreselijke kist !!!!!!!!!!!!!!

Open een nieuwe “gereedschapskist” om materialen eruit te halen om de “schade te kunnen repareren” die is aangericht !!

Marianna
Marianna
3 jaren geleden

de wortel zit dieper dan de gereedschaps kist.

Marianna
Marianna
3 jaren geleden

dat moeten we zelf doen, slaapkoppen

Marianna
Marianna
3 jaren geleden

de Kamer slaapt en het grootste deel van de bevolking slaapt.

we kunnen de redding niet van buitenstaanders verwachten

Marianna
Marianna
3 jaren geleden

we waren te verwend, hoefden alleen de V.S. te volgen en verder kat in het bakkie.

we zien het al jaren maar zitten vast in een systeem, nu zien we hoe gevangen we eigenlijk zitten.

maar niet iedereen wil het zien, veel te eng.

zijn we in staat om in een democratie te functioneren?

Getuige
Getuige
3 jaren geleden

Daar lijkt het beslist op.

Getuige
Getuige
3 jaren geleden

Ja,in de 2e wereldoorlog konden we ook niet naar het basisonderwijs!

Getuige
Getuige
3 jaren geleden

En nu is het onnodig regeltjes
Systeem ingevoerd,dit stopt nooit
Meer,hier zitten kwade duistere
Figuren achter,het begon met de Naam Kroon,,,is het zelfde als corona,denk na, wie zou deze naam bedacht hebben,gek he
Eigenlijk is alles een grote grap ge
Worden.dit stopt niet want we vinden dit blijkbaar prima.
P.s.en juist,,,,,wat zit er in die kroon? Zware juwelen!
Die kroon 👑 is zo zwaar,is niet te dragen voor een klein mens.

OttoVB
OttoVB
3 jaren geleden

In binnen een niet te lange tijd zullen volgens top advocaat Reiner Füllmich alle die Covid promoten, wetten maken, uitvoeren, prikken, en wat al niet meer actief met Covid bezig zijn, zich voor een tribunaal moeten gaan verantwoorden.
Het is alles een hoax.

Het gebeurd tegen de regels van het Nuremberg Verdrag van 1947, regels die gemerkt zijn als “Misdaden tegen de Mensheid” wat een maximale straf kan gaan opleveren bij veroordeling als Oorlogs- misdadiger.
De minister’ zijn adviseurs slapen of hebben geen interesse in deze wet. Overigens de adviseurs vallen hier ook onder. Misschien beheersen zij in Davos de Nederlandse taal nog niet goed, Tja en dat kan voor de client problemen gaan geven, kostbare problemen zou ik zeggen.

Het is zeer bedroevend dat zoiets in NL. plaatsvindt tegen beter weten in maar vooral tegen de wil van het volk.
Vermeend fascisme, vermoed ik.

Deze minister is zo heerlijk ambitieus bezig om ons het volk een oor aan te naaien met z’n WEF-wetje!

Maar er is hoop voor het volk.
De minister kan al zijn strepen in eenmaal verliezen. Dat moet zo’n ambitieus mens toch wel aanspreken, of zie ik dat verkeerd?

OttoVB
OttoVB
3 jaren geleden

Ik zie op de photo de minister lacht wel, maar hij is niet blij!

JaguarD
JaguarD
3 jaren geleden

Parsons USA zeker favoriet bij de WEFfies

Qvic
Qvic
3 jaren geleden

De basis ligt dat de geboorte trusten vrij komen voor iedereen ter wereld. Daar is het gehele corona angst hoax op gebaseerd. Om zo iedereen dat experimentele genetische modificatie injecties in te spuiten, zodat iedereen weer slaaf wordt in een nieuw systeem. Anders moeten ze iedereen uitbetalen en zijn de bevolkingen soeverein. Dat moet ten aller tijden voorkomen worden volgens de WEF. Anders zijn de regeringen en centrale banken hun macht en vermogen kwijt over de bevolkingen. Deze criminele organisatie gunt niemand iets, vandaar hun slogan van: Je bezit niets en je bent gelukkig. Want iedere geprikte zal genetisch omgebouwd worden zodat het menselijke uit jouw gehaald wordt en zo gerobotiseerd wordt zonder emoties en bewustzijn. Zodat de WEF met list en bedrog alles op de aarde kan toe eigenen.

Marcelino Lijesen Ph.D.
Marcelino Lijesen Ph.D.
3 jaren geleden

Kuipers een arts? verstand van? heeft zover mij bekend alleen op zijn kont gezeten achter een bureau!!!!!! Om de alles beter weter te zijn. BESLIST GEEN COLLEGA VAN MIJ!!!!!
mvrgr
MGMH Lijesen Ph.D.

Back to top button
76
0
We lezen graag je reactie!x