Gezondheid

Kerngezonde drieling wordt enkele uren na vaccinatie autistisch. Deze video gaat momenteel viral

Help mee door dit met vrienden op je social netwerk te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Een fragment uit de documentaire Vaxxed gaat viral op Brighteon.com, een alternatief voor videosite YouTube.

Een gezonde drieling vertoonde binnen enkele uren na vaccinatie symptomen van autisme.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Het gezin McDowell uit Detroit in Michigan heeft zich krachtig uitgesproken tegen vaccinaties.

Sloeg helemaal dicht

De ouders van Richie, Robbie en Claire zeiden:

Op 25 juni 2007 gingen we om 10.00 uur de prik halen. Op het been van mijn dochter is nog steeds de plek te zien waar ze de prik heeft gekregen. Rond het middaguur sloeg Claire helemaal dicht. Het was alsof ze blind en doof was. Ze was een superblij meisje dat altijd oogcontact maakte en sloeg helemaal dicht. Ze staarde alleen nog maar naar het plafond.

Om 14.00 uur sloeg ook Richie dicht. Hij zei geen ‘mama’ en ‘papa’ meer en liep ook niet meer over de meubels. Hij lachte en glimlachte niet meer. Ze knipperden niet meer met hun ogen, gaapten niet meer, hoestten niet meer, niks meer.

Ook de laatste van de drie sloeg dicht. Robbie zag eruit alsof hij door een bus was aangereden. Het was alsof hij doof was en hij zag er niet meer blij uit. Ze glimlachten niet meer, hielden elkaars handjes niet meer vast en keken niet meer naar elkaar.

Vaccinschade is echt. We kregen te horen dat het iets genetisch was, en dat het statistisch gezien onmogelijk was dat ze op dezelfde dag alle drie waren dichtgeslagen. We kregen te horen dat we niemand konden aanklagen. Dat vaccinmakers niet kunnen worden aangeklaagd. We ontdekten later dat er een vaccinrechtbank is. Zij vertelden ons dat we te laat waren en slechts drie jaar de tijd hadden om iets te doen.

Bekijk de video hieronder:

[Natural News]

Interessant

Vind je dit artikel interessant?
Deel het met vrienden op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
0 0 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

56 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
danmaarzo
danmaarzo
7 jaren geleden

Maar hoor ik nu aan het einde van het verhaal dat de vaccins besmet waren?

Cas
Cas
7 jaren geleden

Kan niemand niet een keer bij die vaccinaties een aantal van die spuiten wegstoppen en meenemen en vervolgens de inhoud ervan laten controleren

Tis toch te idioot voor woorden dat er massaal kinderen worden omgetoverd tot autistische personen, en waarom ze graag hebben dat ze autistisch worden is me een raadsel?

I Trust Putin The Most
I Trust Putin The Most
7 jaren geleden

Zonder autisme werkt het verdienmodel iets minder. Het is onderdeel van een groot en ziek verdienmodel door debielen die zich wanen en regeren als elite. Het staat al op de Georgia Guidestones vermeld, zal dat ’t zijn? Of zijn het zieke Jozef Mengele praktijken. Testen ze iets uit op ons? I.i.g klopt er geen ene moer van.

LET’S Unite…

infootje
infootje
7 jaren geleden

En dan lees je dit:
https://eenvandaag.avrotros.nl/item/staatssecretaris-blokhuis-wil-ouders-mogelijk-verplichten-hun-kinderen-te-vaccineren/
In dat geval zou ik hem een waarschuwing sturen en hem daarin verantwoordelijk stellen voor al de gevolgen van zijn beleid.
Maar er zijn ontwikkelingen.
GlaxoSmithkline is tegen de lamp gelopen in Italië:
https://www.wanttoknow.nl/gezondheid/vaccinaties-gezondheid/vaccin-schandaal-in-italie-aan-het-licht/
Ik kan je verzekeren dat als dit mij zou zijn overkomen dat die psychopaten van die pharma maffiabende
de rest van hun leven achterom zouden moeten blijven kijken.
Dit is niets minder dan poging tot moord!
Lijkt mij een onderwerp voor de gele hesjes.

Arwijn
Arwijn
7 jaren geleden

Gefeliciteerd met je vertrouwen in de Pharmaceutische Vaccinatie Industrie! Veel succes met de rest van je leven!

Bosdokter
Bosdokter
7 jaren geleden

Vrienden van me hebben zo fokking veel moeite moeten doen om alleen de essentiele vaccinaties te geven…
Blij dat ik die keuze niet hoef te maken…

Ik geloof dat vaccins autisme veroorzaken, maar ik geloof ook dat ze inderdaad werken tegen bepaalde ziektes…

Dus de keuze is tussen je kind polio of autisme geven.
Fijne wereld…

Rob
Rob
7 jaren geleden

Op zichzelf is de injectie helemaal niet zo gevaarlijk,,het zijn degene die deze toedienen ,deze creëren en de grootste meerderheid die erachter staan ..door deze meerderheid gaat men geloven dat het goed is ..dat is het grootste gevaar van geloven van groepjesgedrag met injecties ….is het nou wel..?.of is het nou niet.?.het is de geest van kudde en projectie gedrag…daarom verliezen vele mensen zich in geloven ..en gedragingen ..en neemt men het aan voor een zoete koek..maar vaak is die koek heeeel bitter.. .geen een injectie is goed ..als men er een krijgt mist men iets, of voorkomt iets,. net als deze twee kinderen ..het was de bedoeling om iets te voorkomen maar ze kregen er ook iets voor terug…is dat nou wel…of is dat niet…? als kinderen gezond zijn ,en.. als men dan een injectie krijgt kan het zeker averechts werken..het kan het lichaam helemaal uit zijn balans halen ..want het lichaam vroeg niet om een injectie..daar was het niet aan toe ..alleen het gedrag en het geloof daarin en de nodige angst om het te voorkomen is het grootste gevaar..

infootje
infootje
7 jaren geleden

Hierbij een te downloaden lijvig naslagwerk over vaccinaties:
http://www.verontrustemoeders.nl/2011.05.10%20De%20Verborgen%20Gevaren%20van%20Vaccinaties.pdf

Thomas
Thomas
7 jaren geleden

Dit is een bewijs dat autisme niet aangeboren is.

:adrianus-johannes.
:adrianus-johannes.
7 jaren geleden

“Een vaccin is een middel dat bij een persoon (of dier) een immuunrespons opwekt zonder hem ziek te maken. Hierdoor is de gevaccineerde beter bestand tegen de ziekteverwekker waar het vaccin voor bedoeld is, dan zonder de behandeling. De term vaccineren komt van het Latijnse woord vaccinia, koepokken.”

ja ja ware het niet dat dat vaccin via de achter deur naar binnen wordt gelaten dmv een naald.. hierdoor is aan de voordeur (mond neus enz,) niet voorzien aan de portier door te geven..
wanneer een virus zich aanmeld kijkt de portier of deze al een is geweest en merkt dat er gemanipuleerd is en wel, van binnen uit zo dat immuunsysteem verwart word in al bestaande indringer op authenticiteit..
” Variolatie ”
mooi om een wat andere gedachten toe te laten.. en daarna te bedenken hoe elite (ander woord voor overdadige-zelfverrijking) hier weer misbruik van weten te maken door de naïviteit van het volk..
te lezen in onderstaande link

bron, https://www.nemokennislink.nl/publicaties/vaccinatie/

Maarten V
Maarten V
7 jaren geleden

Even de twijfelaars de feiten op een rijtje te zetten. Met andere woorden: de twijfelaars geruststellen:

https://www.youtube.com/watch?v=IaWsRO6XnO8

Er is helemaal niets mis met vaccinatie. Die link van vaccinatie naar autisme is echt flauwekul.
Het oud “wetenschappelijk” onderzoekje waar de “believers” steeds naar reiken is een onderzoek uit 1998 waar de onderzoeker de resultaten heeft verzonnen. Dit wetenschappelijk onderzoekje blijft dank zij de wonderen van het internet steeds rondhangen op het internet.

Fake News blijft nu eenmaal langer hangen bij de mensen omdat het spectaculair is: hoe straffer het verhaal hoe meer volgers het krijgt. En meer volgers betekend dat het bericht meer vooraan in de zoekresultaten komen te staan en daardoor meer als waarheid wordt aanschouwd. Want wie gaat nu tot achteraan de lijst zoeken naar de feiten die minder spectaculair zijn? Intussen zijn onze meningen al gevormd door de paniekzaaierij die men onderweg is tegen gekomen en is het moeilijk om die paranoïde gedachtegang terug om te buigen naar ratio.

PS: Dit is een heel interessant filmpje over informatie en misleiding:
https://www.youtube.com/watch?time_continue=264&v=YWKUhZJp7uw

Ik wens jullie zalige feesten en een gelukkige 2019! 😉

Thomas
Thomas
7 jaren geleden

Je kunt alleen de diepste oorzaak tussen de vaccins en autisme boven de water halen met verstand van zaken hoe is de verhouding tussen het lichaam op die dag en de injectie.
— Op 25 juni 2007 gingen we om 10.00 uur de prik halen —

http://www.weer.nl/nieuws/detail/2007-06-25-de-tornado-van-25-juni-1967/
In de periode van 23 tot en met 25 juni 2007 was er in West-Europa op verschillende plaatsen sprake van zware onweersbuien.

Sommige moment is het lichaam in staat tegen de vaccins.
Sommige lichaam is NIET in staat tegen de vaccins met een lage weerstand dat de vaccins onnodig stroomt in de hersenen en in alle hormonenklieren.

Harry
Harry
7 jaren geleden
Louise
Louise
7 jaren geleden

Daar heb je het belangrijkste punt @ Thomas…
Vaccinatie is gemaakt voor de massa , maar er bestaat in het menszijn geen massa alleen als getal…
Maar ieder mens/ lichaam is anders daarom reageert elk lichaam anders op eigenlijk alles, je kunt dat uniek noemen..
Alleen dat kost geld heel veel geld, dat is natuurlijk niet de bedoeling…
Zolang de mens niet als een biologisch levend wezen gezien wordt met verschilende gevoeligheden blijven we met dit probleem zitten, geldt voor alle medicijnen ook de natuurlijke ………

Roelandvancutsem@hotmail.com
7 jaren geleden

Ik geloof sterk in een onacceptabele productafwijking van het vaccin.

Hans
Hans
7 jaren geleden

Het is onbegrijpelijk dat men blind achter de farmaceutische industrie aan loop.
Jaarlijkse Zorgkosten lopen onverminderd op juist door deze verschuifgeneeskunde .
Helaas is dit een land waar dit allemaal kan. Feitelijke is dit de echte kwakzalverij de zogenoemde door farma gestuurde ziek industrie.

Sebastiaan
Sebastiaan
7 jaren geleden

Drie uur na de prikken… Dus iemand heeft de moeite genomen ze vóór de vaccinatie te onderzoeken en ná de vaccinaties te testen en is tot de conclusie gekomen dat ze autistisch zijn, terwijl er geen “testje” bestaat voor autisme?

Knap.

Alex Ranada
Alex Ranada
7 jaren geleden

Farmaceutische Industrie is 100% op winstjacht. Mensen betekenen niets.
Misschien is dit een experiment om te testen of het hun lukt om authisme te veroorzaken.

Back to top button
56
0
We lezen graag je reactie!x