Facebook heeft de pagina van schrijver en journalist Udo Ulfkotte korte tijd geblokkeerd nadat hij een bericht had geplaatst over zijn nieuwe boek. Het sociale netwerk gaf als reden dat de inhoud van het bericht ‘in strijd was met de richtlijnen van Facebook’.
In het boek ontbloot dr. Ulfkotte cover-ups door autoriteiten en mainstream media rond misdaden gepleegd door migranten. “Ons ministerie van Justitie heeft meerdere keren openlijk gezegd over de tools te beschikken om accounts te blokkeren die politiek incorrecte berichten bevatten,” zei hij.
Zogenaamde democratische landen
“Dat hebben ze bij mij gedaan, en ze doen het bij honderdduizenden anderen,” vervolgde Ulfkotte, die jarenlang voor de Frankfurter Allgemeine Zeitung werkte. “Dat is de realiteit in zogenaamde vrije democratische landen waar sprake is van persvrijheid en vrijheid van meningsuiting. Dat is de realiteit.”
In een eerder boek, Gekochte journalisten, stelde hij dat Duitse journalisten zich laten omkopen, liegen, heulen met de machthebbers en verdoezelen wat er onder de bevolking leeft.
Partijdigheid
Ulfkotte was zelf zo’n journalist: hij liet zich trakteren op snoepreisjes door Amerikaanse denktanks en schreef bewust positief over de Amerikaanse politiek. Hij zei ook dat veel journalisten op de loonlijst van de CIA staan.
Hij laat zien hoe vooraanstaande journalisten zich laten gebruiken om positief te berichten over onderwerpen als de euro, Europese integratie, immigratie en de islam. Veel Duitsers delen zijn kritiek op de partijdigheid van de media.
[RT]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Goocheltruc: waar is de stofschijf gebleven?
Rutte herhaalt dat weg van Oekraïne naar NAVO-lidmaatschap onomkeerbaar is: ‘Maak de borst maar nat, mensen!’
5000 jaar oude graftombes van ongewoon lange mensen ontdekt in China. Waar kwamen deze ‘reuzen’ vandaan?
Brief van World Economic Forum aan Kaag onthult haar rol bij Great Reset
Biden: Verenigde Staten gaan ‘Nieuwe Wereldorde’ bouwen
Hé media, bijna niemand gelooft nog wat jullie schrijven. Check de resultaten van deze peiling
‘Trump en Kennedy gaan COVID-vaccin binnen enkele maanden verbieden’
Vrije energie zou olie-industrie volledig ruïneren. Is dit de echte reden dat het bestaan van aliens verborgen wordt gehouden?
Dit is waarom u zich niets moet aantrekken van de klimaatwaarschuwingen van de VN (we gaan terug naar het jaar 1989)