Victoria Beckham kon haar ogen niet geloven toen ze een UFO boven haar huis in Los Angeles zag hangen.
De vrouw van David schreef op Twitter: “Een UFO boven ons huis gisteravond!!!!!! X vb.” Minuten later gaven honderden volgers aan dat het de maan was in plaats van het onbekende vliegende object.
Victoria was echter niet de enige die de UFO spotte. Ook Vic’s trouwe haarstylist Ken Paveszag het object. “Een UFO boven Beckhams’ huis. Grijp je kinderen Victoria en REN-REN!,” tweette de bezorgde kapper.
Victoria vluchtte zoals we van de voetbalvrouw gewend zijn naar een exclusieve kledingwinkel voor de nodige retail therapy.
Bron: Telegraaf.nl
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Volgens Volt-leider Dassen filosofeert Poetin luidkeels over invasie van EU-landen, dit zegt hij er zelf over
Onthuld: Hillary Clinton werkte voor Frans bedrijf dat zaken doet met Islamitische Staat
9/11-lezing: “Dit kan niet, dit is controlled demolition, met behulp van explosieven”
‘Het plan om Rusland te breken, is jammerlijk mislukt’
Amerikaanse diplomaten waarschuwden in 2018 al voor lab in Wuhan. Komt het coronavirus hier vandaan?
‘Dit is waarom Trump niet wilde dat de Epstein-files naar buiten zouden komen’
Derksen gaat los: ‘Mensen zijn helemaal gek gemaakt door Jetten en Klaver’
Vele duizenden Canadese vrouwen op spoedeisende hulp na HPV-vaccin
Wetenschappers ontdekken kill switch die iedere kankercel vernietigt. Gaat deze methode voor een revolutie zorgen?