De EU zal nooit aanvaarden dat haar veiligheid door Rusland wordt bedreigd, zei voorzitter van de Europese Commissie Ursula von der Leyen dinsdag tijdens een toespraak in het Canadese parlement.
De EU-baas riep in haar toespraak op tot een ‘onwrikbare militaire en economische steun’ voor Oekraïne. Ze benadrukte dat Canada dankzij jarenlange militaire trainingen een belangrijke bijdrage heeft geleverd aan de legercapaciteit van Oekraïne. Canada was al in 2014 begonnen met het opleiden van Oekraïense soldaten. Dat jaar werd een door de Verenigde Staten gesteunde staatsgreep gepleegd in het land.
Wacht wat?! 😳
Zei ze net dat Canada sinds 2015 Oekraïense soldaten traint?! 😱
Laat zien hoe ze deze oorlog hebben gepland sinds de door de CIA gemanipuleerde staatsgreep in Oekraïne in 2014. 🤮🤮🤮 pic.twitter.com/BdCceASXns
— 🧃 Domheid en Narcisme Will Be Their Downfall 🧭 (@WappieSebastian) March 8, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Zoals ik al sinds het begin zeg
Von der Leyen bracht samen met de Canadese premier Trudeau een bezoek aan een Canadese legerbasis. Tijdens een gezamenlijke persconferentie zei ze dat Canada sinds 2015 Oekraïense soldaten traint. De uitspraak doet wenkbrauwen fronsen.
“Laat zien hoe ze deze oorlog hebben gepland sinds de door de CIA gemanipuleerde staatsgreep in Oekraïne in 2014,” twittert iemand. Waarop FVD-voorman Thierry Baudet zegt: “Zoals ik al sinds het begin zeg.”
Kunnen deze twee feiten aan elkaar gelinkt worden?
FVD-fractiemedewerker Floris van der Knoop schrijft: “Ik huiver van die vrouw.”
Forum for Democracy International, de internationale tak van de partij, wijst erop dat de opa van de huidige Canadese vicepremier een nazicollaborateur was. Canada traint sinds 2015 Oekraïense soldaten, waaronder nazi’s. “Kunnen deze twee feiten aan elkaar gelinkt worden?”
Eerder liet Von der Leyen zich ontvallen dat er al meer dan 100.000 Oekraïense militairen zijn gedood.
iedereen is souvereign Lursulaatje een crimineel net als de rest van die scheve bende zielig om dit solopsistisch circus nog aan te zien ,we kunnen dit stoppen mensen
Geef dat kreng een enkeltje naar het front daar in Oekraïne. Misbaksel!
Ursela er zullen nog meer militairen in Oekraïne sterven omdat jij zo graag oorlogje wil spelen.
Jij heb bloed aan je handen,van de militairen die sneuvelen en van jullie gifspuiten.
Maar Ursela als ik jou was zou je maar stoppen met deze onzin.
Alles komt naar buiten.
Zij is niet democratisch verkozen en hoeft al hélemaal niet te moeien met zaken waar ze geen zak van af KENT, IS ZE BEREID OM HAAR ZEVEN KINDEREN DE LOOPGRAVEN IN TE STUREN? IK DACHT HET NIET Hé?