Volgende week begint de zoveelste boostercampagne tegen corona. Zitten mensen wel te wachten op een nieuwe prikronde? PowNed kwam tot de ontdekking dat veel Nederlanders de nieuwe booster niet gaan halen.
“Nee, ga ik niet doen,” zegt iemand voor de camera van PowNed. “Vorige keer gedaan en het beviel me toch niet zo heel erg.” Een oudere vrouw voegt toe: “Ga ik echt niet meer doen.” Een andere vrouw zegt: “Dat gezeur met die corona. Ze prikken maar ergens anders in, maar niet in mij.”
(Video verwijderd? Klik hier...)
Schade
Internist Evelien Peeters merkt op dat er door de vaccinatiecampagnes ook schade is ontstaan. “Dat moet geëvalueerd worden. Hoe groot is die schade?” Ze benadrukt dat risicobatenanalyses tot op heden niet zijn gedaan.
“Dus om nu door te gaan op het oude patroon, dat zou ik echt ontraden,” aldus Peeters. “Wat we nu als een duidelijk patroon zien, is dat de mRNA-vaccins voor jonge mannen een vrij grote kans op hartspierontstekingen geven.”
Extra risico
Voor die groep levert het niets op, stelt de internist. “Het is een vrij gezonde jonge groep, dus de kans dat zij zelf ernstig ziek worden door corona is vrijwel nihil. Voor hun weegt het niet op, maar ze lopen wel een extra risico.”
Peeters wijst er verder op dat de coronavaccins niet goed beschermen tegen de overdracht van ziekte.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






De paradox van het Groningse boerenbeleid: bekroond om duurzaamheid, toch met onteigening bedreigd
In de MSM wordt inmiddels opgeroepen tot arrestatie van Britse ‘coronaminister’: ‘Eerste domino gevallen’
Robert F. Kennedy doet zeer gewaagde uitspraak over chemtrails: ‘We gaan een einde maken aan deze misdaad’
We leven in een financiële oorlog: wees voorbereid
Psychiatrische medicijnen op twee na grootste doodsoorzaak
“VS levert wapens aan terroristen”: Dit is het verhaal van de enige westerse journalist die IS-kopstukken interviewde
Discovery op zoek naar reuzenskeletten in Georgië
Schokkende Wob-documenten over coronacrisis opgediept: ‘Wat zit daar in Den Haag ongelofelijk tuig!’
Indiase man heeft al 75 jaar niets gegeten of gedronken