In Groot-Brittannië zijn 35 gevallen van doofheid en 25 gevallen van blindheid gemeld na toediening van de experimentele coronavaccins. Bij de Britse tegenhanger van het Lareb, het Yellow Card Scheme, waren tot eind februari 191.832 gevallen van bijwerkingen geregistreerd, schrijft website LifeSiteNews.
Het AstraZeneca-vaccin scoort het slechtst: deze prik is goed voor 60 procent van de bijwerkingen en 58 procent van de gevallen van doof- en blindheid. In Groot-Brittannië zijn ook 402 mensen overleden na de coronavaccinatie.
Israël
De Britse medicijnautoriteit MHRA ziet geen gevaar in de ernstige bijwerkingen en stelt dat ‘er geen nieuwe veiligheidsrisico’s zijn gesignaleerd’. Volgens het agentschap wegen de bijwerkingen niet op tegen de voordelen van de vaccins.
Ook in andere landen, waaronder Israël, levert het vaccinatieprogramma sombere resultaten op. In dat land schoot het aantal doden omhoog nadat mensen het coronavaccin van Pfizer kregen. Onderzoekers Hervé Seligmann en Haim Yativ van de Aix Marseille-universiteit in Frankrijk kwamen tot de conclusie dat dit vaccin in vijf weken tijd ‘ongeveer 40 keer meer ouderen en 260 keer meer jonge mensen heeft gedood dan het virus zelf’.
Trots op ons team!
En wat doen we in Nederland als wordt aangekondigd dat het AstraZeneca-vaccin voorlopig niet wordt toegediend aan 60-minners vanwege de bijwerkingen? Dan vaccineren we snel de 60-plussers en ‘hoeven we geen enkel vaccin weg te gooien!’
“Trots op ons team!” aldus het Radboudumc.
194 vaccinaties AstraZeneca klaar voor zorgmedewerkers. Toen bericht tijdelijke stop vaccinaties <60j. Wat doe je dan? Je nodigt snel 60+ medewerkers uit. Zo geschiedde. Om 21.30 uur laatste vaccinatie gezet. Precies op tijd. Niets weg hoeven gooien! Trots op ons team! pic.twitter.com/Yym4q7ck7R
— Radboudumc (@radboudumc) April 2, 2021
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Senator doet smeekbede aan alle artsen en verpleegkundigen: ‘Stop deze waanzin’
Mensen binnen de overheid ‘beschikken over zeer verontrustende informatie’ over UFO’s
Doutzen Kroes verdiept zich in coronacrisis en waarschuwt: Dit klopt niet
Nederlanders laten geen spaan heel van wetsvoorstel over testbewijzen: ‘Dit is medische dictatuur!’
‘Baanvlak aarde gekanteld door andere ster’
Langwerpig object gespot op Mars. Volgens deze UFO-jagers is het een schip
Kabinet laat er geen gras over groeien: ‘Onteigening is begonnen!’
Oud-president Bush houdt kaken stijf op elkaar over UFO-files: “Ik zeg helemaal niets”
De eerste massademonstratie: ‘Meer dan 100.000 mensen komen zondag bij elkaar op de Dam in Amsterdam’