Great ResetMens en Dier

Stevige kritiek op Yuval Harari na optreden in Buitenhof: ‘De man is krankzinnig’

Help anderen door deze info met jouw vrienden op je socials te delen!

Zondag was historicus en filosoof Yuval Harari te gast in het tv-programma Buitenhof. Hij zegt zich zorgen te maken over gebrek aan rationele conversatie en pleit voor een informatiedieet.

Te veel informatie is niet goed voor je, zoals te veel eten niet goed voor je is. Je moet meer tijd nemen om het te verteren, aldus de WEF-adviseur.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

“Je moet ongezonde informatie vermijden. Wat geldt voor eten geldt ook voor informatie,” zei Harari, die werd bewierookt door presentatrice Maaike Schoon.

Brutaliteit kent geen grenzen

“De brutaliteit van deze mensen kent geen grenzen,” merkt Willem Engel op. “We worden al bijna vijf jaar overspoeld met een overload aan informatie, die op z’n best zeer gebrekkig was en op zijn slechtst compleet bedrog en onderdeel van een informatieoorlog. Dan nu gaan beweren dat te veel informatie slecht voor je is?”

De historicus zei ook dat democratie is gefundeerd op informatietechnologie en dat de constructie die er bovenop ligt met deze enorme revolutie in de informatietechnologie instabiel wordt, ‘als bij een aardbeving’.

Krankzinnig

Jurist Caroline Vonhoff reageert: “De man is krankzinnig. “Niemand vraagt om een wereldwijde democratie. Niemand vraagt om een wereldregering. Behalve dan de zieke club waarvan de krankzinnige Harari één van de woordvoerders is. Zeg mij wie uw hielen likken en welke u likt, en ik zal zeggen wie u bent.”

Bioloog Richard Steenvoorden zegt over het informatiedieet dat Harari voorstelt: “Alleen het dieet dat de NPO ons wil voorschotelen.”

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Interessant

Vind je deze informatie interessant?
Deel het met anderen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.8 213 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

137 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Tries
Tries
1 jaar geleden

Ik ben het helemaal eens met deze man. Dus laten we ophouden met de npo informatie en het wef en desinformatie van onze regering. Van de informatie van hun ga je het niet lang meer trekken.
Je gaat er dood aan of je wordt ernstig ziek. Hier in mijn omgeving al zeer velen zwaar ziek voor de rest van hun leven, en meerdere overleden door hun informatie. Want tja, mijn informatie was net iets te veel voor ze geweest en dat slikten ze niet meer. Dus hobbelden ze achter zulke mensen als deze man aan.

dna
dna
1 jaar geleden

Ik ben hun gaslighting allang zat. Ik luister niet eens meer naar dit soort tuig en hun smerige verraderlijke mediums. fijne dag iedereen.

Annette
Annette
1 jaar geleden

Als ik deze Yuval Harari zie, dan zie ik een SLANG.

Héél misschien doe ik hier de slang nog onrecht mee aan, want uiteindelijk heeft de slang, in algemene zin, er ook niet voor gekozen om als slang geboren te worden.

Deze Yuval heeft er bewust WEL voor gekozen om zijn ziel, waar hij natuurlijk wel mee geboren is, zoals ieder mens, aan de DUIVEL te verkopen. En dat zie je in zijn blik. Daar kan ik, althans, niets menselijks in vinden.

Die Maaike Schoon is natuurlijk allang van het padje af en volgt ook niets anders dan het DUISTERE PAD.
Moet zij lekker zelf weten. Zij komt zichzelf nog wel eens tegen.

Wat dat informatiedieet betreft: Het beste zou natuurlijk zijn, om te beginnen, om ALLE informatie, die afkomstig zijn van Yuval, Klaus, het hele WEF, de VN, de NAVO, niet meer te consumeren.
Daarnaast alle informatie, afkomstig van alle regeringen, de NPO, praktisch gesproken ALLE dagbladen.

Dat scheelt natuurlijk al een hele slok op een borrel.

Vervolgens ga je op zoek naar de ECHTE waarheid.

Als je GOED zoekt, is die natuurlijk te vinden. En als er dan vervolgens gezegd wordt door die hele groep, die ik net genoemd heb, dat dat allemaal complottheorieën, leugens, enzovoorts zijn, DAN weet je dat je de WAARHEID hebt gevonden.

En het MOOIE van alles is, dat, als je die uiteindelijk gevonden hebt, dat dan de hele puzzel mooi in elkaar valt.

Dan kom je in het LICHT te staan en ga je nooit meer de richting van het DONKER op.

Ik heb het al vaker gezegd: Het mooiste wat je, anno 2024, kan overkomen, is medestanders vinden en je verenigen.

Alleen zó kan je overleven EN je ook nog gelukkig voelen, in deze duistere wereld.

DAAR vind je sprankjes hoop, liefde en kracht.

wolfje168
wolfje168
1 jaar geleden

Geschiedenis is kneedbaar. Vertrouw nooit een geschiedkundige.

John
John
1 jaar geleden

Het wordt tijd dat dit omroepbestel opgedoekt wordt met haar mentaal zieke en voorgeprogrammeerde medewerkers.
Alsof mensen niet meer zelf kunnen en mogen bepalen.

Spooked
Spooked
1 jaar geleden

Ik stel voor dat we een elite dieet volgen. Te veel van deze idioten is ongezond. Laten we de junk eliten dumpen.

Klaas
Klaas
1 jaar geleden

Er wordt natuurlijk ook wel veel shit rondgestrooid op tv, internet, games enz.
Daarin geef ik hem wel gelijk. Maar dat WEF/NOS gaat bepalen wat wel en niet mag is krankzinnig.

Rombout
Rombout
1 jaar geleden

Ok dus geen informatie meer over de WHO, over nepvaccins, over de kllimaarzwendel, over het censuren van andere meningen. En alle info over het WEF en haar corrupte maffiaachtige mensen als deze Harari. En natuurlijk het ontbinden van de nepnieuwsorganisatie. NPO.

ikke zelf Jeroen
ikke zelf Jeroen
1 jaar geleden

De duivrl is jaloeirs op Harari,
Het perfecte Kwaad straalt die man uit.

Bas
Bas
1 jaar geleden

Een gotspe van de NPO om deze man een podium te geven…

Piet
Piet
1 jaar geleden

Weg met die smerige, vuile WEF bende en ook weg met die WEF marionetten in de westerse regeringen, die maar één ding willen: het volk knechten, verarmen, 100% controleren en opsluiten in 15 minutensteden.
Die WEF zooi is compleet krankzinnig.

Hendrika
Hendrika
1 jaar geleden

Ik ben op nieuwsdieet, de NPO is er uit. Voelt een stuk beter en scheelt een hoop ruimte in de kast. (mijn hoofd)

Dutch warrior
Dutch warrior
1 jaar geleden

De meest gestoorde entiteit die er rond loopt. Deze vent is ziek, heel ziek. Uiteraard doet Buitenhof een duit in ’t zakje, een pact met de duivel!!

Wiemersma.
Wiemersma.
1 jaar geleden

De wind waait altijd uit dezelfde koshere hoek, Noah Yuval Harari, Barbara Spector……

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
1 jaar geleden

Dus, Yuval Noah Harari maakt zich zorgen over het gebrek aan RATIONELE conversatie in de samenleving.

Werkelijk ?

Die Harari dat is toch dat totaal irrationele schandknaapje van Klaus Schwab ?

Ja, duidelijk weer.

Jetze
Jetze
1 jaar geleden

De man heeft gelijk!

Te veel informatie is i.d.d slecht voor je.
Kijk maar eens goed rond.
Hoeveel mensen zijn beschadigd door de informatie van het rijk, npo en reguliere media?

En hoeveel zijn er inmiddels dood?

Ikke
Ikke
1 jaar geleden

Hoe meer je weet, hoe meer dat je niet weet. Das de is de informatie honger

Ernst
Ernst
1 jaar geleden

De 1 (David icke) mag Europa niet in ,en deze man mag mag ons wel vertellen wat we moeten geloven .
De NPO is D666

keees
keees
1 jaar geleden

Een deskundige die vertelt wat desinformatie is?!

AIDLNZSDWAHW.
AIDLNZSDWAHW.
1 jaar geleden

Beetje toevallig dat nu Puff Diddy op zijn bek gaat het WEF begint te zeuren over foute info…

Ik b en wel benieuwd naar de Schwab-tapes die in Davos zijn ontstaan…

Die Diddy waande zich onaantastbaar, maar dat bleek niet zo te zijn!!!

Hetzelfde patroon tekent zich af bij Schwab en consorten; die menen ook stevig in het zadel zitten…

Wedden dat die ruw gaan ontwaken als dit uiteindelijk toch niet zo blijkt te zijn???!!!

Wil
Wil
1 jaar geleden

Weg met die duvel, Hij is geen mens, heb een zwarte hart en ziel. Geeft niks om mensen.

Robert
Robert
1 jaar geleden

“De historicus zei ook dat democratie is gefundeerd op informatietechnologie en dat de constructie die er bovenop ligt met deze enorme revolutie in de informatietechnologie instabiel wordt, ‘als bij een aardbeving’.”
Dit is WEF-taal voor: We moeten de democratie zoals we die nu kennen afschaffen.
Volstrekte onzin, al was het alleen maar omdat de democratie ver bestond voor de informatietechnologie waarvan hij zegt dat de democratie daarop is gestoeld.

Geeske
Geeske
1 jaar geleden

De meest wijze koning die ooit geleefd en geregeerd heeft, heeft voor ons zijn wijsheden op laten schrijven. Tot op heden van dagen is van zijn wijsheden nog maar iets veranderd of bestempeld als verouderd. Zo valt 2x in spreuken te lezen dat aan de veelheid van raadgevers de wijsheid niet ontbreekt. Salomo -want zo was deze koning zijn naam- was een volksgenoot van Yuval. Niet wijs van Yuval om tegen bewezen wijsheid in te gaan.

wakkere
wakkere
1 jaar geleden

Dus studenten krijgen ook te veel informatie, zoveel dat ze er gek van worden.
Laat de wereld nou net gerund worden door de 1 % wat allemaal studenten zijn geweest!!

Anja Heij
Anja Heij
1 jaar geleden

Harari bouwt dus een boek vol theoriëen rondom de noodzaak tot censuur en het gevaar van wrongthink. Blijkbaar betekent democratie voor hem dat iedereen dezelfde info heeft en hetzelfde denkt.
Deze man krijgt een officieel podium in ons land en de man die een boek schreef met als titel ” I am me, I am free” (David Icke), ja die kunnen we hier natuurlijk niet gebruiken. Duidelijk.

christa
christa
1 jaar geleden

De Mensen van de FVD UITNODIGEN, dan krijgen mensen te horen wat er aan de hand is, ze laten wel een vreselijke weffer komen en op de univetsiteit van Nijmegen een haatprediker van de Islam.

Roe
Roe
1 jaar geleden

David Icke wordt voor 2 jaar extra buiten de landsgrenzen van Europa gehouden en deze idioot mag wel zijn verhaaltje vertellen bij buitenhof???
Als iemand nog hoopt dat het goed gaat komen met Nederland….gaat niet meer gebeuren.

Hans
Hans
1 jaar geleden

Ik kijk al lange tijd niet meer naar Buitenhof en het NOS-journaal. Veel te veel gekleurd vanuit één bepaald mensbeeld en een wereldbeeld waarvan ik de uitgangspunten en de aannames niet deel. Wel kijk ik naar Ongehoord Nieuws waar evenwichtiger wordt ingegaan van de verschillende manieren waarop je naar het nieuws en de nieuwsvoorziening kunt kijken.
En dan krijgen we tenminste nog iets terug van het vele belastinggeld dat aan de NPO besteed wordt!

Quintus
Quintus
1 jaar geleden

Wat een interviewster weer! Harari heeft het over ‘good’ people. Ze had meteen moeten vragen wat hij onder ‘good’ people verstaat? Horen wij tot die ‘good’ people of niet soms? !!

Elly van Luttikhuizen
Elly van Luttikhuizen
1 jaar geleden

Compleet gestoord die idioot

Malle Pietje
Malle Pietje
1 jaar geleden

De krankzinnige ” goeroe” van de kwaadaardige elite….

Heeft die gek Harari zijn denkbeelden nou nog niet aangepast? En wat gaan de verraders Wilders en Faber daar aan doen?

Hugo
Hugo
1 jaar geleden

Geen aandacht aan die imbeciel geven. Snap niet dat die vent geen ban krijgt in Nederland.

De medemens
De medemens
1 jaar geleden

Hoe krankzinnig moet je wezen om zo’n volslagen crimineel in je
uitzending te hebben.
Dat deze zwakzinnige presentator dit durf af te nemen is schokkend
Dit zeg toch wel iets over de NPO en zijn steun uit het politiek landschap
zijn deze mensen nou ook zwakzinnig.
Dat er nog mensen zijn die hierna kijken zeg toch ook iets over onze
samenleving. hoeveel domme mensen er rond lopen en nog ja ja zeggen.
Zij stemmen op iemand uiterlijk en niet op de bedoelingen van een partij.
En David Ick wordt de toegang ontzegt, de overheid die volop nep nieuws
de lucht in gooit wil ons beperken in
-‘ ONZE VRIJE MENINGS UITING‘ krankzinnig.!!

koddebeier
koddebeier
1 jaar geleden

Wanneer sluiten ze deze crimineel op ???

Anja
Anja
1 jaar geleden

De laatste stuiptrekkingen van het duister, zo zie ik dit optreden. Ze hebben kennelijk niets beters in huis, in een poging ons te beroven van onze menselijkheid. Maar meneer Harari vergist zich schromelijk: we zijn en blijven mensen en mensen zijn heel goed in staat door zijn onzin heen te prikken. Mits we wegblijven van wat zij voor ons in petto hebben natuurlijk!

Niks geen chips in ons lijf, geen synthetische organen, geen prikken die je DNA veranderen, kortom: zolang we ons voeden met wat de natuur ons gegeven heeft en we in contact blijven met onze intuïtie, behouden we die menselijkheid. En zo zullen we nooit ten prooi vallen aan deze “reptielen”.

de leugen regeert
de leugen regeert
1 jaar geleden

Laat die volledig waanzinnige Yuval Harari maar Harakiri plegen de krankzinnige spreekbuis van het WEF en WHO

Lin
Lin
1 jaar geleden

Het was niet voor niets dat het Israelische leger deze gek na 3 mnd ( ! ) dienst de deur uit trapte. Gewoon weg wezen en nooit meer je smoel laten zien, dat zegt heel wat over deze persoon.

Recaro
Recaro
1 jaar geleden

David Icke mag Europa niet in en deze griezelige WEF REPTIEL mag wel gehoord worden ze helemaal gek geworden daar in Hilversum

Simply
Simply
1 jaar geleden

Vind dit echt bloed stollend dat zo’n gek daar was …. we zijn verloren ….. eindtijd

David Mills
David Mills
1 jaar geleden

Hij heeft helemaal gelijk. MSM informatie kan dodelijk zijn en een bijsluiter is zeer op zijn plaats.

Ik pleit ook voor een algemene waarschuwing: deze informatie verstoort de waarheid en is bedoeld de macht van de EU en het WEF verder te vergroten.

Sizu_Sun
Sizu_Sun
1 jaar geleden

Buitenhof…. Hoe kritiekloos kun je zijn.

roro 237
roro 237
1 jaar geleden

Hij is ook door god uitverkoren………… net als Netanyahu en Zelensky!

SiFi
SiFi
1 jaar geleden

Ik heb Buitenhof dan ook van mijn informatiedieet geschrapt.

Ahava
Ahava
1 jaar geleden

NYH (verder dan zijn initialen wil ik niet gaan) is inderdaad volkpmen krankzinnig, zoals mevrouw Vonhoff constateert. Hij wil voor god spelen, voelt zich zelfs daarboven verheven. In psalm 2 staat mooi beschreven wat de Schepper van zulke creaturen vindt.

Jesus is Lord
Jesus is Lord
1 jaar geleden

Die vent wil ons alleen het dieet van Satan aan ons geven

Tom Poes.
Tom Poes.
1 jaar geleden

Informatiedieet! Eigenlijk bedoelt hij toepassen van Censuur en Dictatuur!

Rose
Rose
1 jaar geleden

Wat doet dat onmens daar? Geen enkele aandacht is er voor nodig, bla bla bla

Julia
Julia
1 jaar geleden

Sorry maar ik ben gelukkig afgekickt van de algehele Nederlandse baggerprogramma’s en het is mij de moeite niet meer waard om er überhaupt nog naar te luisteren. Wat een bagger NPO is een globalistische zender en over de overige zenders zullen we het nog maar niet hebben vooral RTL4 en SBŝ 6 is een grote kleuterklas voor volwassenen waar de vaste kliek van BN-ers tot vervelens toe het publiek met de meest kinderachtige spelletjes vermaakt. Kortom het is een grote trieste bedoening waar een weldenkend mens absoluut geen aandacht meer aan wil besteden. Kortom afgeschreven en te triest voor woorden dat er aan de publieke omroepen zoveel belastinggeld aan subsidies wordt verspild.

Juliette1959
Juliette1959
1 jaar geleden

En wanneer gaan die domme prikkertjes dat inzien? Er zijn nog altijd meelopers en slapers die alles geloven. Als we die eindelijk kwijt zijn (wat vanzelf wel door de gifprik zal gebeuren), dan blijven de goed geïnformeerden over om dat globale tuig voor het tribunaal te krijgen.

Gaia
Gaia
1 jaar geleden

Yuval… waarom is zijn zo dicht bij ‘duivel?… heeft helemaal gelijk.
In de covidcrisis zijn we via de reguliere media helemaal doodgegooid met angst en bedrog en ellende.
Veel mensen om mij heen kijken geen televisie meer om het ineenstorten van die instabiel gemaakte censuurjournalistiek niet te zien.
Zjj zijn bezig vanuit hun eigen kracht het menszijn vorm te geven. Sanae Orshi, vroeger presentratice bij blckbx, nu eigen podcast wijsdom. Katie Jansen met agenda 2029.en talloze anderen.
Verbindend vanuit de essentie van de mens en niet van boven opgelegde structuren.
Vanuit eigen spirituele geestelijke kracht, het eigen immuunsysteem, de directe verbinding met gaia, lokaal en in verbinding.

De corruptie van de hippiegeneratie (1967) naar de globalistische machtspolitiek en het voeden van de boosheid van zieke (corona, immigratie, oorlog, stikstof, co2, satanisme enz) maatschappelijke ontwikkelingen zorgt impliciet voor verdere controle, censuur en dwang.

Jack Schlangen
Jack Schlangen
1 jaar geleden

David Icke mag hier geen betoog geven, terwijl het zionistisch tuig op handen wordt gedragen. Kan niet meer gekker worden.

duitinzakje
duitinzakje
1 jaar geleden

Dat decor heeft een ‘vrijmetselarij aanzien’. De twee pijlers van Boaz en Jachin hahaha.

Daar is echt wel over nagedacht hoor.

ron
ron
1 jaar geleden

knettergek, de man zou op een gesloten inrichting beter tot zijn recht komen

trump2024
trump2024
1 jaar geleden

Mijn grote vraag aan Harrari is: What is information?

Daarbij heeft hij wel een aantal kleine dingen waar ik me in kan vinden, maar inderdaad begint het krankzinnig te worden, deze man is totaal geobsesseerd in zijn informatie met mensen te modificeren, Aka controle…

Deze man ziet ons liever gehoorzamen via een manier van radiogolven, en via livefeeds informatie inproppen in mensen.

Charlotte
Charlotte
1 jaar geleden

Typisch voor Buitenhof om zo’n creep uit te nodigen dat zijn ook volgers van het WEF… De slang komt binnen en spuit zijn gif uit!!!… De zogenaamde historicus gottogot…… Er zijn er nog vele die er in trappen… Het wordt tijd voor het INMAKEN van AZIJN…..

iwillnotcomply
iwillnotcomply
1 jaar geleden

Verreweg de meeste mensen snappen toch niet wat deze man uitkraamt.

bernodette
bernodette
1 jaar geleden

En een goede vent als David Icke hier weren…is wel duidelijk dat we zelf op zoek moeten gaan naar feiten, echtheid en pro-mensheid…dit soort brisant stupide opmerkingen werken alleen maar meer drive op om te onderzoeken..alles wat een of andere zionistische (= duivelse) entiteit je voorschotelt moet je juist NOOIT geloven..wie is die ongekozen griezel die zich als een of ander übermensch presenteert?…lachwekkend als het niet zo duister was waar ‘onze ‘leiders en koningshuis zich mee hebben ingelaten en beleid hiermee uitvoeren…schaam je, gewetenlozen!!..en ieder die hieraan meewerkt…dat gaat NOOIT gebeuren en dit luttele aantal ‘cabal elitairen’ zullen de confrontatie gaan ervaren van miljarden mensen over de hele wereld..

ik bid voor de verlossing van de mensheid van deze satanische energie…..
ik bid voor vrede, voor vrijheid, voor liefde, voor echtheid, voor de mensheid, voor een toekomst, voor veiligheid van onze kinderen, voor een soeverein leven met respect voor ethische moraal en goedhartige principes, voor vergeving voor zo lang niet te hebben gezien waar deze slechtheid al zeker 100 jaar mee bezig is…en ook dankbaar dat ik wakker ben geworden..ik bid voor de mensheid dat wij als 1 geest handelen..’het borrelt en sist onder het deksel’ en de reactie op deze mogendheden zal plotseling, helder, zeer plotseling en verpletterend zijn…de tribunalen volgen

Aalt
Aalt
1 jaar geleden

David Icke mag de komende 2 jaar niet in Nederland komen , maar deze gore flikker kan ongestoord z’n gif spuien, en zo velen van dat soort tuig.

Lisa
Lisa
1 jaar geleden

Kun je al de hele netherlandse tv cannalen al afsluiten ze zijn troep en hoeft die niet te zeggen de tv voor de simpele mensen.

Die-eet
Die-eet
1 jaar geleden

Je lacht je toch een scheurbuik …

Cons
Cons
1 jaar geleden

Volgens mij en dan spreek ik hypothetisch hoor, want ik ben geen dokter of zo maar ik vermoed dat hij last heeft van syfilis denken…

Thoughtful
Thoughtful
1 jaar geleden

“Als je goede mensen verkeerde informatie geeft, nemen ze verkeerde beslissingen.”
Klopt helemaal, zelfs dodelijke beslissingen, zoals zich laten injecteren met vergif.

Marianna
Marianna
1 jaar geleden

hoe gekker ze zich in deze uitzendingen gaat uiten, des te eerder zullen ook de langslapers het gaan zien

Ron
Ron
1 jaar geleden

Al deze figuren die de wereldbevolking willen kapot maken gewoon vogelvrij verklaren. Deze figuren hebben geen recht om nog vrij rond te lopen laat staan nog te ademen.

Johan Bosman
Johan Bosman
1 jaar geleden

De vraag moet natuurlijk zijn: waarom is informatie slecht voor ons?

Het WEF had maar al te graag hun te bereiken doelen onder de pet gehouden. Maar het duurde allemaal veel te lang. Er sijpelde steeds méér door naar buiten over hun afschuwelijke plannen. Ze zijn toen in paniek geraakt en hebben haast gekregen. Sindsdien heeft het WEF voor een andere strategie gekozen: gewoon “in the open” (alles is te lezen op hun site) om vervolgens al hun plannen er versneld door te jassen onder het mom van het redden van het klimaat en het redden van onze gezondheid. Wie weet wat het WEF met deze plannen beoogd schrikt zich rot en weet meteen waarom de achtereenvolgende kabinetten Rutte alles uit de kast hebben gehaald om onze hele samenleving en manier van leven doelbewust en in opdracht van het WEF te slopen. Als die sloop eenmaal voltooid is moeten we worden “gered” door ons van digitaal geld en een geheel ander leven te voorzien: een leven in een digitaal concentratiekamp.

Het meest afschuwelijke van dit alles is nog wel dat het domme en laffe Nederlandse falderappes steeds opnieuw bij de stembus zaken heeft gedaan met misdadigers van de ergste soort om zich uiteindelijk zonder slag of stoot in een digitaal concentratiekamp terug te vinden.

apyr
apyr
1 jaar geleden

Waar bemoei de eikel zich mee

duitinzakje
duitinzakje
1 jaar geleden

Maaike Schoon zou dit moeten lezen! Zou haar kritisch denkvermogen wat kunnen aanscherpen.

https://www.theburningplatform.com/2024/10/20/time-to-overwhelm-them-with-thought-crimes/

Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
1 jaar geleden

Ach Buitenhof…..de NPO maakt de kijkcijfers al een tijdje niet bekend anders is er helemaal geen fundament meer voor de NPO om honderden miljoenen jaarlijks binnen te harken. Niemand hecht nog waarde aan de Nederlandse Propaganda Omroepen

Flierefluiter
Flierefluiter
1 jaar geleden

Welke idioot heeft het in zijn/haar hoofd gehaald deze man hier uit te nodigen.

Ben
Ben
1 jaar geleden

Ik snap zowieso niet dat iemand van joodse komaf ..zulke fascistische ideeen aanprijsd

salvar
salvar
1 jaar geleden

als we allemaal denken als de gek harari dan hoeft er ook geen informatie meer te zijn.
het liefst zou hij zeggen bekhouden.
je moet in hun ogen gewoon slaaf zijn.
niet nadenken maar gewoon de orders opvolgen.
nog even dan komt lijpo swab ook hier in het buitenhof.
maar dat is logisch dit is het hoofdkwartier hier.

dus wat doen we eraan ?
niets niemand (buiten een enkeling).

zouden in paniek zijn dat ze hier komen want nederland moet het voorbeeld zijn.
misschien loopt het toch niet zoals ze willen.

Guus Velraeds
Guus Velraeds
1 jaar geleden

Alleen kwaadaardige oplichters willen informatie stromen beheersen. Hun val gaat komen. Gegarandeerd.

Loire
Loire
1 jaar geleden

Als je goede mensen verkeerde informatie geeft, nemen ze verkeerde beslissingen’, aldus historicus. Helemaal mee eens, daarom moet hij en het wef maar eens stoppen met al die leugens die ze al jarenlang verspreiden.

Astrid
Astrid
1 jaar geleden

Arme zielige klein rot mannetje ..oprollen en bij grofvuil zetten ..vast nooit moeder liefde gehad ..

Leonid
Leonid
1 jaar geleden

Een andere naam voor ’WEF-adviseur’ is GIFSLANG.

Six million ways to die choose 1 ????????
Six million ways to die choose 1 ????????
1 jaar geleden

Wat moet hij nou weer
De eikel
Neem een mrnaaaatje in je godver
O wat ben ik die man zat zeg
Val ff lekker ka!!!!!
Vul zelf de rest zelf maar in.
O en fleur kan hetzelfde doen

gerritje
gerritje
1 jaar geleden

en David Icke wordt verboden ? …….hoe krom en schofterig wil je het nog hebben bij die npo

Stop
Stop
1 jaar geleden

Nodig de vaccinatie slachtoffers uit !!

Laat de ongevaccineerden eens vertellen wat ze allemaal hebben MOETEN doorstaan in de “corona horror jaren” !!!!!!

Dat is pas nieuws !!!!!!!!!!!

dwd
dwd
1 jaar geleden

De man is een linkse kontenneuker dus ja idd krankzinnig

Nog niet!
Nog niet!
1 jaar geleden

“NPO dieet en krekels zult u eten”.
Also sprak de Godsvervanging.
Uiteindelijk uithongering zal uw deel zijn.
Ja, de man is krankzinnig.
Hij, de “Welwillende”!
Nutteloos intelligent.

Peter B
Peter B
1 jaar geleden

Die WEF Hoeren blijven elkaar wel podium geven, in opdracht van pooier Claus Schwab [de Puff Daddy van Davos] oppakken het schorem en voor een tribunaal brengen.

henry
henry
1 jaar geleden

Ja en David Eyck word geweerd in Nederland, het is niet te geloven.

Eric.
Eric.
1 jaar geleden

Hij haalt al zijn informatie uit het a.i. En zegt als er geen aardbevingen komen ,
kan de a.i. Zichzelf ontwikkelen tot al . ( een wensdenken)

al denk hij als filosoof , maar zijn dilemma is “Leci n’est pas une pipe.
want ia ia laat ze niet stoten aan de zelfde steen .
dus verzint hij een andere , maar ook een wortel gaat hem niet helpen
want die heeft ia ia zelf al met zijn tanden uit de grond getrokken .

nu hij nog.

Piet Average
Piet Average
1 jaar geleden

Deze man denkt echt na voordat hij iets zegt dat zouden meer mensen moeten doen.

Brunhilde
Brunhilde
1 jaar geleden

Rationele conversatie? van Plato naar Yuval Harari (2400 jaar). Wat een vlakke stelling van Harari. Geen diepgang.

Sophie
Sophie
1 jaar geleden

Harari is een gevaarlijke jongen!
Sommige mensachtigen lijken niet van deze wereld te komen.
Kijk maar eens goed naar deze man.
Wie in mijn beleving ook zo`n type is, Laurens Dassen van Volt. Brrr.

Anita van der Klooster
Anita van der Klooster
1 jaar geleden

Gaan ze straks Klaus Schwab ook uitnodigen ??

Ron
Ron
1 jaar geleden

Ik hoef helemaal niets te verteren. Als je vertereing gewaar wordt is er iets fout met het toegediend voedsel lees informatie. Het is als FOIS GRAS slikken of stikken. Wat deze man opdient is dus gif voor de geest. Dus van de bullshit die hij verkoopt hoef ik niks te verteren. Waarom koopt die man geen koord? Het zou al één zeveraar schelen.

Mark
Mark
1 jaar geleden

Gestoorde idioot..!

ezeltje
ezeltje
1 jaar geleden

Harari, schreef hij niet ” mein kampf 2″ , euh sorry, ik bedoelde Sapiens?

Sasha
Sasha
1 jaar geleden

Harari moet je in een andere contex bekijken. Hij is adviseur bij het WEF, geen beleidsmaker. Met veel zaken heeft hij gewoon gelijk, ook al klinkt het vreemd of onmenselijk.

jan wimpy
jan wimpy
1 jaar geleden

Dat er nog naar gekeken wordt verbaast mij ikzelf kijk en luister al jaren niet meer naar die onzin op tv,kranten,tijdschriften en deels internet alleen nog de alternatieve media maar dan ook beperkt.
Onzin moet je uitsluiten verlicht jezelf en kijk wat wel zinvol en echt interessant
is je hoeft niet alles weten het grootste deel is totale onzin.

Ongepriktdekistin.
Ongepriktdekistin.
1 jaar geleden

Ademhalen is ook slecht yuval, Zou er mee stoppen als ik jou was.

Oleehop
Oleehop
1 jaar geleden

En dan David Icke de toegang tot Europa ontzeggen maar volledig doorgedraaide zieke geesten een podium geven. De terroristische WEF organisatie zit overal.
Dat de bevolking ooit zich kan organiseren en deze WEF criminelen de uitgang van den Haag kunnen wijzen. Het is te gek voor woorden dat deze WEF regering wegkomt met de totale verwoesting van Nederland, het uitmoorden van ouderen en het ontvruchtbaar maken van jeugd en kinderen door een smerige prik die vooral iedereen maar moet nemen om die oh zo gevaarlijke griep tegen te houden. Het zal een kwestie van tijd zijn en de families van “plotseling” gestorvenen zullen ook inzien hoe smerig Nederland in elkaar zit.

Ray
Ray
1 jaar geleden

Deze ga ik vannacht even bekijken.
Vooral voor de reacties van de mensen aanwezig.

personanongrata
personanongrata
1 jaar geleden

Zou Adolf Eichmann zich in Isräel dan toch hebben voortgeplant ?
Is deze gek wellicht zijn kleinzoon want de overeenkomsten tussen die twee qua uiterlijk en denkbeelden zijn gigantisch .

Loes
Loes
1 jaar geleden

De npo, msm dieet. Er komen wereldwijd live rechtstreekse beelden die gebasseerd zijn op feiten. Tegenwoordig gebruikt de msm beelden van social media. De mensen hebben nu direct toegang tot de wereld informatie en beelden. En ze zijn de controle kwijt dus moeten we op info dieet.

Jack
Jack
1 jaar geleden

“historicus en filosoof Yuval Harari”
Yeah right.
Deze in en in slechte persoon is de rechterhand van Nazi Klaus Schwab van het WEF.

Kristine
Kristine
1 jaar geleden

Niet enkel gek maar gevaarlijk gek. Uit de buurt van mensen houden zo’n gekken.

Lilith
Lilith
1 jaar geleden

Wie heeft die ziekte gast uitgenodigd in Nederland?
Waarom wordt David Icke uit Nederland geweerd?
Ik had ze graag beiden aan een tafel gezet en laten praten..

Back to top button
137
0
We lezen graag je reactie!x