De Canadese oud-minister van Defensie Paul Hellyer heeft tijdens een lezing op het MUFON International UFO Symposium gesproken over buitenaardse invloed op aarde.
Hij zei dat deze buitenaardse invloed al in Bijbelse tijden werd gevoeld, maar pas tijdens de Tweede Wereldoorlog begon door te dringen ‘toen we erachter kwamen dat een buitenaards ras de Duitsers had geholpen’.
Op hetzelfde moment adviseerde een andere groep aliens de geallieerden, aldus Hellyer. Jaren voor het einde van de Tweede Wereldoorlog begon de Council on Foreign Relations (CFR) al plannen uit te werken voor een Amerikaans rijk dat nog veel groter was dan het rijk dat Hitler voor ogen had.
De CFR, Bilderbergers, banken, oliebedrijven, grote corporaties, inlichtingendiensten en strijdmachten werden samengevoegd tot wat Hellyer ook wel de Cabal noemt, een organisatie die in Amerika en daarbuiten ‘ongekend veel macht heeft’.
Het uiteindelijke doel van deze organisatie is volgens de oud-minister een Nieuwe Wereldorde, een werelddictatuur, afgedwongen door de combinatie van financiële en militaire macht, inclusief ruimteschepen die zijn gebouwd met behulp van buitenaardse technologie.
[UFOTV]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Langverwacht onderzoek naar oversterfte en COVID-19-vaccinaties gepubliceerd, lees hier de belangrijkste conclusies
Ongefilterd en explosief: bekijk dit heftige interview met Andrew Bridgen over digitale ID, oversterfte en politiek stilzwijgen
Overheidscijfers: Bijna 75 procent van Britse coronadoden was gevaxt
Bankenbolwerk City of London implodeert (video)
Mysterieus Maya-tablet onthult geheimen van slangenkoningin
Vermiste wetenschapper Los Alamos werkte aan geheime teleportatie-experimenten
Monsanto en Bill Gates zetten Kenia onder druk om verbod op genetisch aangepaste zaden op te heffen
IJsland herstelt het snelst van de crisis, nadat het land de bankiers had opgesloten in plaats van uitgekocht
Pepijn van Houwelingen: ‘Er zou toch nooit een EU-leger komen? Dat was toch een complot?’