
De partner van één van de passagiers aan boord van de vermiste vlucht MH370 heeft tijdens een interview met de BBC gezegd dat het vliegtuig is gestolen en naar een geheime locatie is overgebracht. De kaping zou te maken hebben met een aantal passagiers dat banden had met defensie-aannemers.
Sarah Bajc, een 48-jarige Amerikaanse lerares, verscheen onlangs op tv om de verdwijning van haar partner Philip Wood te bespreken. Wood was één van de 239 passagiers aan boord van vlucht MH370. Bajc is één van de vele nabestaanden die de officiële versie van de gebeurtenissen niet gelooft. De overheden die betrokken zijn bij het onderzoek hebben geen bewijs voor de aangedragen theorieën en om alles nog verwarrender te maken, wordt het verhaal steeds aangepast.
Bajc zei tijdens haar interview met de BBC niet alleen dat overheden de wereld bewust misleiden, maar wees ook op het verdacht hoge aantal passagiers dat banden had met defensie-aannemers. Aan boord van het Maleisische toestel bevonden zich tenminste 20 ‘extreem getalenteerde en waardevolle’ werknemers van Freescale Semiconductor Ltd., een Amerikaanse producent van complexe halfgeleiders. Twaalf werknemers kwamen uit Maleisië en acht uit China. Freescale weigerde de namen van de werknemers vrij te geven.
Freescale Semiconductor is recentelijk opgekocht door een consortium onder leiding van de Blackstone Group, een investeringsmaatschappij waar Lord Jacob Rothschild in de adviesraad zit. De overnamesom was 17,6 miljard dollar, een ongekend bedrag. Blackstone is ook mede-eigenaar van het bedrijf dat het giftige Corexit in de Golf van Mexico heeft gesproeid na de olieramp met de Deepwater Horizon.
Naar verluidt waren verschillende passagiers aan boord van vlucht MH370 patenthouders van een nieuwe technologie. “Het vliegtuig was gevuld met waardevolle mensen, ingenieurs die waren ingehuurd door defensie-aannemers,” legde Bajc uit. “Zij beschikten over zeer unieke kwaliteiten. Het zou een mooie prijs zijn geweest voor een land dat een concurrentievoordeel wil behalen op het terrein van militaire systemen. Velen zouden de vermiste vlucht in handen willen krijgen. Ik zie geen reden waarom iemand het toestel zou laten neerstorten.”
In onderstaande video het spraakmakende interview met de partner van Philip Wood, een passagier aan boord van vlucht MH370. Sarah Bajc zegt dat de zoektocht naar het vliegtuig voelt als een grote afleiding. Ze wil dat de autoriteiten het oorspronkelijke verhaal intrekken in verband met nieuw bewijs.
[BBC]
Pepijn van Houwelingen: dit is wat ze u niet vertellen over het World Economic Forum
Kijk: Rutte lacht wanhopige ondernemer in gezicht uit
Amerikaanse interventie in Syrië moet per direct stoppen. Al bijna 70.000 mensen ondertekenden deze belangrijke petitie
Arts spreekt zich uit over vaccins. Is dit de echte reden dat er aluminium aan wordt toegevoegd?
Noch de Mayakalender, noch de wereld eindigt in december 2012
Uitspraak D66-leider Jetten over stikstof doet veel stof opwaaien: ‘Ken je geen schaamte, Rob?’
Israël speelt smerig spelletje in Syrië. Journaliste schetst in deze reportage onthutsend beeld
Senator VS: ‘Waarom worden criminele bankiers niet opgesloten?’
Werden astronauten Apollo 12 gevolgd door UFO’s?