Er is iets mis, zei arts Peter McCullough onlangs in het programma Tucker Carlson Today. Hij wees erop dat in april een nieuwe wet is aangenomen in Queensland in Australië over het gebruik van hydroxychloroquine. Als artsen proberen om coronapatiënten te helpen met dit middel gaan ze zes maanden de gevangenis in.
“Wat?!” reageerde presentator Tucker Carlson verbaasd. “Waarom?!”
Er is iets mis, herhaalde McCullough. Hij wees erop dat Australiërs al 14 maanden in angst leven en gebukt gaan onder draconische lockdowns. En welke richtlijnen heeft de Australische toezichthouder voor medicijnen TGA opgesteld voor de behandeling van corona? Gebruik geen hydroxychloroquine, gebruik geen ivermectine, gebruik geen steroïden, enzovoorts.
“Wat moet je dan wel doen?” vroeg McCullough. “Het antwoord? Niets.”
Echt schokkend
Carlson vroeg hem hoe de Australische toezichthouder nu al kan weten dat hydroxychloroquine geen effectieve behandeling is tegen corona. Dat kunnen zij niet weten, antwoordde de professor. “Er is iets vreselijk mis in de wereld. Wat er nu gebeurt, gebeurt wereldwijd.”
Hij zei dat gekwelde artsen en verpleegkundigen aangeven dat ouderen in Scandinavië letterlijk worden geëuthanaseerd. “Er gebeuren verschrikkelijke dingen.”
“Dit is echt schokkend,” zei Carlson.
— Robin Monotti ? (@robinmonotti2) May 17, 2021
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Amerikaanse burgemeesters geven Obama & NAVO veeg uit de pan om oorlogsspelletjes aan Russische grens
Gereïncarneerde kinderen gezocht voor reality-serie
Klaus Schwab treedt terug uit raad van toezicht WEF, ook zijn kinderen vertrekken
Opgedoken e-mail over ‘veiligheidsbewaking’ COVID-19-vaccins doet stof opwaaien: ‘Geen woorden, echt geen woorden’
Van Haga stelt minister Kuipers ‘lastige vragen’ over Denktank Desinformatie, wacht al 2 maanden op antwoord
Unieke tombes gevonden in de Filipijnen
Vrouw (73) uit Woerden krijgt herseninfarct na Pfizer-vaccin en sterft een week later
‘Kaag is een soort WEF-projectleider en de facto verantwoordelijk voor implementatie WEF-beleid’
BBB wil pas op de plaats met pandemieverdrag WHO: ‘Dit wordt er doorheen gejast’