Robert Jensen heeft op Twitter een filmpje van Michigan Safe Technology gedeeld waarin Frank Clegg, ex-hoofd van Microsoft Canada, zegt dat de manier waarop we draadloze technologie gebruiken niet veilig is. Jensen schrijft bij de video: “Wow! Voormalig president van Microsoft Canada waarschuwt voor gevaren 5G. Overtuigend.”
“Ik ben bezorgd over 5G-technologie,” zegt Clegg.
“Hoe meer onderzoek ik doe en hoe meer experts ik spreek, hoe meer zorgen ik me maak,” voegt hij toe.
Feiten
“We moeten beseffen dat 5G niet zomaar een getal is dat op onze telefoon verschijnt.”
Meer dan 230 wetenschappers uit 41 landen hebben de Verenigde Naties en de Wereldgezondheidsorganisatie opgeroepen de uitrol van 5G op te schorten.
Clegg somt een aantal feiten op over de nieuwe technologie:
- 5G geeft radiofrequente straling af die wordt opgenomen door het menselijk lichaam
- Deze technologie maakt gebruik van millimetergolven, die ook worden gebruikt door de Amerikaanse en Israëlische overheid voor crowd control.
- Het is bewezen dat draadloze technologie en apparaten gezondheidseffecten hebben, waaronder slapeloosheid, hoofdpijn, vermoeidheid en hartkloppingen, maar ook onvruchtbaarheid, diabetes en kanker.
Clegg wijst erop dat er inmiddels honderden studies zijn gedaan waaruit blijkt dat draadloze apparaten schadelijk zijn voor de gezondheid.
Bekijk de video hieronder:
WOW! Voormalig president van Microsoft Canada waarschuwt voor gevaren 5G. Overtuigend. https://t.co/zLWmmijBfO
— Robert Jensen (@robertjensen) April 6, 2020
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.




Portugese zorgmedewerker sterft 2 dagen na coronavaccin, gezondheidsinstanties ‘alert’
Het Commissariaat voor de Media als Cultuurkamer: ‘Eigenlijk is het te dol voor woorden’
BMR-vaccin en autisme – Arts in het gelijk gesteld
Instagram-influencer verheerlijkt euthanasie: ‘Heb je er zin in?’
Hoogleraar Pierre Capel legt uit waarom het coronavaccin niet werkt: ‘Het gaat er absoluut niet komen’
Nederland behoort tot de landen waar het vertrouwen in vaccins het sterkst gedaald is: ‘Het is klaar’
Filmpje: voorzitter onderbreekt Van Meijeren zodra hij de perverse belangen achter de transgenderindustrie blootlegt
Minstens 69 sporters zakten in oktober in elkaar, meerdere sterfgevallen
Jan Vingerhoets: ‘Ik zie dingen die ik in mijn 30 jaar als huisarts nog nooit heb gezien’