Huisarts Rob Elens uit Limburg liet vorige maand weten dat hij een geneesmiddel voor corona had gevonden. Zijn patiënten, die ouder dan 60 jaar waren en onderliggende aandoeningen hadden, waren in vier dagen klachtenvrij.
De inspectie tikte de huisarts al snel op de vingers en vertelde hem dat hij moest stoppen met de behandeling.
Elens behandelde 10 patiënten met hydroxychloroquine, zink en azitromycine.
Nul mensen overleden
Volgens de inspectie is de veiligheid van de behandeling een probleem, maar de huisarts wijst erop dat hydroxychloroquine al sinds 1955 bestaat en al miljoenen keren is voorgeschreven.
“In de tijd dat het is voorschreven (100 miljoen doses) zijn er nul mensen overleden,” schrijft hij in een stuk voor Blue Tiger Studio.
Elens wijst erop dat andere landen al langere tijd hydroxychloroquine en zink gebruiken, waaronder Marokko, Griekenland en Frankrijk. “Deze landen laten een daling zien van sterfte en ziektelast.”
‘Corona mag blijkbaar niet genezen’
Hydroxychloroquine verhoogt het zinkgehalte in een cel, waardoor de kopieermachine van virusdeeltjes in de cel stopt met werken. Daarnaast voorkomt het middel aanhechting van het virus aan de cel, legt de huisarts uit.
In onderstaande video van Blue Tiger Studio spreekt hij met Tom Zwitser over zijn aanvaringen met de inspectie.
“Corona mag blijkbaar niet genezen, want iedereen moet aan de vaccins.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Heeft Thierry Baudet juist een slimme zet gedaan?
Baby’s van gevaccineerde moeders worden geboren met GATEN in hun hart
Duitse gezondheidsminister: ‘Trump heeft gelijk met kritiek op WHO’
Overheidscommissie zegt dat jongens HPV-prik niet moeten krijgen. Dit is de reactie van de door Big Pharma gecorrumpeerde media
Belangrijke doorbraak: voor het eerst water gevonden op exoplaneet. Is hier leven?
Europarlementariër wil radicale koersverandering: ‘Von der Leyen moet gaan!’
De juridische ‘oorlog’ tegen Rutte begint deze week
93 artsen doen dringende oproep: geef coronavaccin niet aan kinderen
Video over kloof tussen superrijken en de rest gaat viraal