Maurice de Hond zegt zich druk te maken om het feit dat de werkelijkheid rond het coronavirus niet naar buiten komt en dat alle media achter het RIVM, OMT en de virologen aan lopen. “Als je naar de cijfers kijkt dan is het virus eigenlijk gewoon weg,” zei hij bij Radio Veronica. “De komende 2 tot 3 maanden zouden we alles moeten kunnen doen wat nodig is.”
“Er zijn 1 à 2 ziekenhuisopnames per dag, maar we moeten buiten nog wel de 1,5 meter aanhouden. Ik vergelijk dat met een vrouw van 80 die nog voorbehoedsmiddelen gebruikt omdat ze bang is dat ze zwanger wordt.”
De Hond maakte in de uitzending van Wilfred Genee gehakt van het Nederlandse coronabeleid. Hij zegt geregeld e-mails te krijgen van professoren en doktoren die hem gelijk geven, maar zich niet openlijk durven uit te spreken. Hij kreeg zelfs een mail van een burgemeester die tegen hem zei: ‘Ga door, ga door, want achter de schermen kan ik niks veranderen’.
Coronaproof
De sociaal geograaf zei verder dat er te weinig wordt geïnvesteerd in goede ventilatie. Hij waarschuwt dat de ventilatiesystemen in Nederlandse gebouwen niet goed zijn. Die moeten eerst coronaproof worden gemaakt.
In onderstaande video spreekt Maurice de Hond met Laurien Verstraten. Zij vinden net als een aantal invloedrijke mensen uit de entertainmentbranche dat de 1,5-metersamenleving per direct moet stoppen. Ze kijken daarbij naar de échte feiten en cijfers.
“Ik laat het RIVM en OMT alle hoeken van de kamer zien.”
Bekijk de video hieronder:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Meer bewijs voor gigantische constructies tot 1 kilometer diep onder Egyptische piramides
Nederlanders sterven bij bosjes na coronavaccin: ‘Hang dit niet aan de grote klok’
Verbazing alom na terreuraanslag Erasmusbrug: ‘Werkelijk ongelofelijk hoe dit wordt goedgepraat en gebagatelliseerd’
Roep om aftreden financiënminister Kaag zwelt aan: ‘Ronduit misdadig’
Ik voelde dat er iets niet in de haak was. Lid van traumateam dat naar ground zero werd gestuurd gooit alles eruit
Van Dissel kritisch over coronavaccin: ‘Geen garantie op bescherming’
Crimineel Johan O actief in alternatieve media
Moord om organen in Nederlandse ziekenhuizen. We zijn collectief in dit duivelsplan getrapt
VIDEO: Mysterieus object vastgelegd bij internationaal ruimtestation ISS