Op 10-10-2020 is in Berlijn de oprichting van de World Doctors Alliance aangekondigd. “Wij zijn artsen, wetenschappers en vredesactivisten. Wij zijn van mening dat het niet klopt wat ze zeggen. Het is onze plicht als arts om de waarheid te vertellen,” zei de Duitse arts Heiko Schöning, één van de initiatiefnemers.
Ook de Zweedse arts Mikael Nordfors heeft zich bij het gezelschap aangesloten. Hij heeft een organisatie opgericht die mensen steunt die ‘opstaan tegen deze medische tirannie’. Nordfors zet daarnaast een nieuw Neurenberg-tribunaal op ‘om alle criminelen die achter deze hoax zitten aan te klagen’.
“De lockdown heeft meer schade veroorzaakt dan het virus,” voegde de Britse tandarts Zac Cox toe. “Wij zijn er om hier een einde aan te maken en ervoor te zorgen dat mensen hun vrijheid weer terugkrijgen.”
De ziekenhuizen liggen niet vol
Ook Nederland is vertegenwoordigd in de World Doctors Alliance. “Het [virus] is niet zo erg als de media beweren,” zei arts Elke de Klerk. “We hebben contact met honderden artsen in Nederland en de ziekenhuizen liggen niet vol. Mensen zijn niet ziek. Ze worden getest, maar de tests werken niet naar behoren. We moeten dit naar buiten brengen.”
De Zweedse vrijheidsactivist en lerares Maneka Helleberg zei tijdens de bijeenkomst: “Ik stel voor om [de activiteiten van] het duister bloot te leggen, de fraude, en dat we ons gaan verenigen. Samen staan we sterk.”
Hero doctors forming
The World Doctors Alliance
speaking out against the lies and tyranny happening around the world
Please share ?Full linkhttps://t.co/CoDgBrfITZ pic.twitter.com/6esG5DpTnH
— jon kirby (@jonkirbysthlm) October 14, 2020
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.




Kabinet laat er geen gras over groeien: ‘Onteigening is begonnen!’
De vernietigingskampen van Eisenhower in de Tweede Wereldoorlog. Dit mag u van de overheid niet weten
Temperatuur keldert nadat geknoei met cijfers stopt. Dit is hoe de klimaatmythe in stand wordt gehouden
Onderzoeker: “Graancirkels worden niet door mensen gemaakt”
Strijdlustige Gideon van Meijeren ontmaskert leugens Rutte over Great Reset
Filmpje: Luister even naar wat Johan Derksen te zeggen heeft over ‘vaccinweigeraar’ Wout Weghorst
Nieuwe Actie Extinction Rebellion zet kwaad bloed: ‘Dit doen criminelen’
Emeritus hoogleraar: energiecrisis laat zien ‘hoe weinig verstand ons kabinet heeft van energiezaken’
Eerste interview met een overledene