Zondag werd een demonstratie tegen de coronamaatregelen op het Museumplein beëindigd door de politie. Er werden zo’n 150 mensen aangehouden vanwege ‘het verstoren van de openbare orde’. Bij de ontruiming van het plein zette de politie een waterkanon in en voerde de ME charges uit.
Zaterdag werd ook al een protest tegen het coronabeleid op het Museumplein beëindigd door de politie. Toen werden 58 mensen opgepakt.
Hart van Nederland sprak zondag met één van de aanwezige betogers. “Ik vraag me af in wat voor wereld we leven op dit moment,” zei de vrouw. “De mensen die hier zitten op het veld worden omsingeld door ME’ers met wapenstokken en schilden, er worden busjes omheen gezet en ze worden één voor één afgevoerd.”
Testmaatschappij
De verslaggeefster van Hart van Nederland merkte op dat de demonstratie was verboden. “Dat is best vreemd, in de stad van een burgemeester die het demonstratierecht zo hoog in het vaandel heeft,” reageerde de vrouw.
We zitten wel in een pandemie, zei de verslaggeefster. “Dat wordt gezegd. Ik denk dat als we stoppen met het massale testen, er van een pandemie geen sprake meer is. Bij mij om me heen, bij de mensen om me heen vallen de mensen niet bij bosjes neer,” aldus de vrouw.
“Ik geloof niet dat het virus waar we mee te maken hebben dusdanig ernstig is dat de hele maatschappij om zeep geholpen moet worden en we naar een testmaatschappij moeten gaan waar we moeten bewijzen dat we gezond zijn.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Tokelau-eilanden stappen over op 100 procent zonne-energie
Maxima blijft digitaal geld pushen, CBDC officieel gelanceerd: ‘Mevrouw is een beetje hardleers’
VIDEO: Vreemd ‘wezen’ met vleugels houdt gemoederen bezig
Aan de Universiteit Gent mag je van de rector geen onderzoek doen naar risico’s van vaccins want dat is ‘gevaarlijk’
Alle ogen zijn gericht op het Oekraïne-onderzoek tegen Trump. Waarom is er geen aandacht voor deze opmerkelijke ontwikkelingen?
‘America watch out in 2001’: Prince voorspelde 9/11 al in 1998 en waarschuwde de wereld voor chemtrails
Fransman zet juridische stappen tegen Pfizer-baas Bourla na vaccinatieschade: ‘Dit is de strijd van mijn leven’
Waar acupunctuur het brein prikkelt zodat chi weer kan stromen
Stamoudste deelt uitzonderlijk verhaal over ‘sterrenwezens’ die neerstortten in zijn reservaat. Lees het hier