Ziekenhuizen moeten zich voorbereiden op een overbelasting van de IC’s als gevolg van een piek in het aantal coronapatiënten, zeggen RIVM-baas Jaap van Dissel en RIVM-modelleur Jacco Wallinga in een interview met de NOS.
“Besmettingen betekenen nu iets heel anders dan vorig jaar. De gemelde besmettingen zijn aangetroffen bij een mix van allerlei verschillende groepen, daardoor is het moeilijk om te voorspellen wat er gaat gebeuren met de opnames,” zei Van Dissel tegen de NOS.
“Van alle ziekenhuispatiënten in Nederland met een covidinfectie zijn nu grofweg vier op iedere vijf niet gevaccineerd,” beweerde hij.
We hebben geen journalisten in dit land
Het tweetal krijgt veel kritiek. Kamerlid Fleur Agema (PVV) twittert: “Geef ons de som die we kunnen nalopen, RIVM. Als 83 procent volledige vaccinatie niet genoeg is, hoe kan 90 procent (wat jullie willen) dan ineens wel het verschil maken?”
“We hebben geen journalisten in dit land. Waarom stelt nou niemand bij de breindode NOS de vraag waarom na bijna twee jaar de IC-capaciteit niet drastisch hoger is?” vraagt Tweede Kamerlid Pepijn van Houwelingen (FVD). “Waarom de hashtag AustraliaHasFallen al maanden trending is? En waarom in Nieuw-Zeeland mensen bang zijn geïnjecteerd te worden?”
Uiteindelijk graven de MSM zo hun eigen graf
Huisarts Els van Veen zegt tegen Van Houwelingen: “Ik heb heel 2020 zoveel mails gestuurd naar onze krant Trouw. Zo vaak geen reactie of een reactie in de trant van ‘het OMT weet het beter’, dat ik allang denk dat de media moesten meewerken aan het dominante narratief. Uiteindelijk graven de MSM zo hun eigen graf.”
We hebben GEEN journalisten in dit land. Waarom stelt nou NIEMAND bij de breindode @nos de vraag WAAROM na bijna 2 jaar de IC-capaciteit niet drastisch hoger is? WAAROM #AustraliaHasFallen al maanden trending is? En WAAROM in Nieuw-Zeeland mensen bang zijn geïnjecteerd te worden?
— Pepijn van Houwelingen (@PvanHouwelingen) October 16, 2021
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Kijk: prof. Marc Van Ranst verduidelijkt zelf hoe de coronahoax ontstond
Monti II: Gouverneur centrale bank genoemd als nieuwe premier Italië
Maurice de Hond doet oproep vanuit het diepst van zijn ziel: ‘Voer 2G-regeling in Nederland niet in’
Weduwe Arafat ziet spirituele betekenis in opgraving voor VN-stemming
“Opzienbarende doorbraak”: Kijk hoe dit menselijk eiwit in realtime kankercellen doodt
Holocaust-overlevende vergelijkt covidbeleid met Tweede Wereldoorlog: waar blijft de commotie?
Kijk: Marc Van Ranst noemt Great Reset in Tweede Kamer ‘fake news’
‘Spectaculaire doorbraak’: Ayahuasca bestrijdt Alzheimer en syndroom van Down
Kijk goed en zoek de verschillen: Rutte IV versus Schoof I